Бекітілді:
|
Білім беру ұйымының атауы |
Әл-Фараби атындағы № 21 мамандандырылған гимназия |
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||
|
Бөлім: |
20-ға дейін санау |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Калкаева Р.К. |
|||||
|
Күні: |
11.04.2024. |
|||||
|
Сынып: 1 «Г» |
Қатысушылар саны:31 |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№108 сабақ. 20 –ға дейінгі сандарды 2-ден топтап санау.Жемістер. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
1.1.1.5.20-ға дейінгі сандарды 2-ден топтап тура және кері санау/ тәжірибе арқылы 2, 4, 6, 8, 10 заттың жартысын табу 1.4.3.1** 20-ға дейінгі сандар тізбегін және кері ретпен сандар тізбегін құрастыру; 1.5.1.6 қосу мен азайтуға берілген есептерге қатысты таңдаған амалдарын негіздеу, шығару әдісін түсіндіру. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
20-ға дейінгі сандарды 2-ден топтап тура және кері санайды/ тәжірибе арқылы 2, 4, 6, 8, 10 заттың жартысын табады 20-ға дейінгі сандар тізбегін және кері ретпен сандар тізбегін құрастырады; қосу мен азайтуға берілген есептерге қатысты таңдаған амалдарын негіздейді, шығару әдісін түсіндіреді. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
|
|||||
|
Құндылықтар |
Талап: Білуге, жаңаны тануға құштар болу |
|||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру
Өткенді пысықтау Математикалық диктант. 14 пен 5 тің қосындысына тең санды жаз;20 мен 7 нің айырмасына тең санды жаз; 12 мен 5 тің айырмасына:16 мен 3 тің қосындыларына тең сандарды жаз Жаңа сабақты хабарлау. Сыныптағы орындықтарды екі-екіден топтап санау 1-тапсырма Суретпен жұмыс ЕБҚ:ЕҚБ Бірлескен жұмыс Сандар жазылған карточкалармен жұмыс. 3-тапсырма. Сызба бойынша есеп құрастыр және оны шығар
Тақтамен жұмыс 4-тапсырма
20-ға дейінгі сандарды кері сана Кері байланыс
|
Жақсы тілектер айтады Ойын ойнайды Сурет бойынша партада отырған оқушыларды екі-екіден топтап санайды . Сандар тізбегін құрастырады Есеп және оған кері есептер құрастырады және шығарады Музыкаға қосылып Жаттығу жасайды Ауызша орындайды Кері байланыс жасайды |
Көңіл күйлерін көтеріп отыру Тамаша ! Дескриптор: 20-ға дейінгі сандарды 2-ден топтап тура және кері санайды Дескриптор: 20-ға дейінгі сандар тізбегін тура және кері ретпен сандар тізбегін құрастырады; Дескриптор: Есеп құрастырады. қосу мен азайтуға берілген есептерге қатысты таңдаған амалдарын негіздейді, шығару әдісін түсіндіреді. Тамаша! Дескриптор: Өрнектердің мәнін тауып,жидектердің атауларын оқиды. «Басбармақ» тәсілі |
Суреттер Қима қағаздар Оқулық Сызбалар Таратпа материал Музыка Тақта КУб Кері байланыс тақтасы |
||




жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
математика 1 класс .20-ға дейінгі сандарды екі-екіден топтап санау.Жемістер.
математика 1 класс .20-ға дейінгі сандарды екі-екіден топтап санау.Жемістер.
Бекітілді:
|
Білім беру ұйымының атауы |
Әл-Фараби атындағы № 21 мамандандырылған гимназия |
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||
|
Бөлім: |
20-ға дейін санау |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Калкаева Р.К. |
|||||
|
Күні: |
11.04.2024. |
|||||
|
Сынып: 1 «Г» |
Қатысушылар саны:31 |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№108 сабақ. 20 –ға дейінгі сандарды 2-ден топтап санау.Жемістер. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
1.1.1.5.20-ға дейінгі сандарды 2-ден топтап тура және кері санау/ тәжірибе арқылы 2, 4, 6, 8, 10 заттың жартысын табу 1.4.3.1** 20-ға дейінгі сандар тізбегін және кері ретпен сандар тізбегін құрастыру; 1.5.1.6 қосу мен азайтуға берілген есептерге қатысты таңдаған амалдарын негіздеу, шығару әдісін түсіндіру. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
20-ға дейінгі сандарды 2-ден топтап тура және кері санайды/ тәжірибе арқылы 2, 4, 6, 8, 10 заттың жартысын табады 20-ға дейінгі сандар тізбегін және кері ретпен сандар тізбегін құрастырады; қосу мен азайтуға берілген есептерге қатысты таңдаған амалдарын негіздейді, шығару әдісін түсіндіреді. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
|
|||||
|
Құндылықтар |
Талап: Білуге, жаңаны тануға құштар болу |
|||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру
Өткенді пысықтау Математикалық диктант. 14 пен 5 тің қосындысына тең санды жаз;20 мен 7 нің айырмасына тең санды жаз; 12 мен 5 тің айырмасына:16 мен 3 тің қосындыларына тең сандарды жаз Жаңа сабақты хабарлау. Сыныптағы орындықтарды екі-екіден топтап санау 1-тапсырма Суретпен жұмыс ЕБҚ:ЕҚБ Бірлескен жұмыс Сандар жазылған карточкалармен жұмыс. 3-тапсырма. Сызба бойынша есеп құрастыр және оны шығар
Тақтамен жұмыс 4-тапсырма
20-ға дейінгі сандарды кері сана Кері байланыс
|
Жақсы тілектер айтады Ойын ойнайды Сурет бойынша партада отырған оқушыларды екі-екіден топтап санайды . Сандар тізбегін құрастырады Есеп және оған кері есептер құрастырады және шығарады Музыкаға қосылып Жаттығу жасайды Ауызша орындайды Кері байланыс жасайды |
Көңіл күйлерін көтеріп отыру Тамаша ! Дескриптор: 20-ға дейінгі сандарды 2-ден топтап тура және кері санайды Дескриптор: 20-ға дейінгі сандар тізбегін тура және кері ретпен сандар тізбегін құрастырады; Дескриптор: Есеп құрастырады. қосу мен азайтуға берілген есептерге қатысты таңдаған амалдарын негіздейді, шығару әдісін түсіндіреді. Тамаша! Дескриптор: Өрнектердің мәнін тауып,жидектердің атауларын оқиды. «Басбармақ» тәсілі |
Суреттер Қима қағаздар Оқулық Сызбалар Таратпа материал Музыка Тақта КУб Кері байланыс тақтасы |
||




шағым қалдыра аласыз


















