|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||
|
Бөлім: |
«Су – тіршілік көзі» |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№147. 2 – 3 амалмен орындалатын есептер шығару |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.5.1.1 2-3 амалмен орындалатын есепті кесте, сызықтық/бағандық диаграмма, сызба, қысқаша жазба түрінде модельдеу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Амалмен орындалатын есепті кесте, сызықтық/бағандық диаграмма, сызба, қысқаша жазба түрінде модельдейді |
|||||
|
Құндылықтар |
Талап: ізденімпаз,жаңашыл ұрпақ |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы
10 мин |
Ұйымдастырукезеңі Оқушылардың назарын сабаққа аудару Психологиялық ахуал қалыптастыру Үй тапсырмасын сұрау. 8-тапсырма Теңдеулерді шеш |
Оқушылардыңназарынсабаққааудару
Үйтапсырмасын Оқиды |
ҚБ: «ракета» әдісі Дескриптор: Өткен сабақты қайталайды Теңдеуді шешеді |
|
||
|
Сабақтың ортасы 25мин |
Жаңасабақ ФС тапсырма 1-тапсырма 80*2+90*3+60*2=160+270+120=550 тг 1000-550=450 тг 800-550=250 тг 700-550=150 тг 2-тапсырма Есептерді шығар. Балалар билеті- 70тг Ересектер билеті-?, 30 тг қым 2 ересек ,3 балаға-? Ш: 1) 70+30=100 тг 2) 2*100+3*70=200+210=410тг Ж: Барлығына 410 тг төлеу керек. 3-тапсырма Амалдарды баған түрінде жаз және есепте 205*3-108*4=183 300+124*5-258=662 ЕБҚ 4-тапсырма Төмендегі өрнектерге есептер құрастырып,оларды шығар. А) 107*6+102*3=948 Ж: Барлығы 948т жұмсады ЕҚБ 6-тапсырма Дұрыс теңдіктер шығу үшін қажетті жерлерге арифметикалық амалдар мен жақшаларды қой. 5+3*4=17 30-3*7=9 (5+8)*4=52 20:5*6=24 |
Есептің шешуі бойынша шартын құрады Есептерді шығарады Есептерді шығарады Есептерді шығарады Есептерді шығарады |
ҚБ: «Әмиян» әдісі Дескриптор: Есептің шартын құрады Шығару жолын түсіндіреді ҚБ: «Әмиян» әдісі Дескриптор: Есепті шығарады Шешуін жазады Жауабын табады ҚБ: «Әмиян» әдісі Дескриптор Амалдардың орындалу ретін анықтап,өрнектің мәнін табады оның мәнін табады ҚБ: «ракета» әдісі Дескриптор: Есептің шартын құрады Шешуін жазады Жауабын табады ҚБ: «Амиян» әдісі Дескриптор: Дұрыс теңдіктер шығу үшін қажетті жерлерге арифметикалық амалдар мен жақшаларды қояды |
Оқулық Дәптер Суреттер Оқулық Кесте Оқулық Дәптер Оқулық Дәптер слайд |
||
|
Сабақтың соңы 10 мин |
Бекіту. 7-тапсырма А) Кем дегенде 10 ойыншық алуымыз қажет. 3+3+3+1=10 шар алу керек. Ә) Кем дегенде 13 ойыншық алу керек. 8+4+1=13 шар алу керек Үйге тапсырма 3 тапсырма Кері байланыс
|
Есепті шығарады Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
ҚБ: «ракета» әдісі Дескриптор: Есептің шығару жолын түсіндіреді Есепті шығарады Кері байланыс «Әлеуметтік желі» |
Дәптер Оқулық Кері байла ныс парақта ры |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Математика 2 – 3 амалмен орындалатын есептер шығару 3-сынып
Математика 2 – 3 амалмен орындалатын есептер шығару 3-сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||
|
Бөлім: |
«Су – тіршілік көзі» |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№147. 2 – 3 амалмен орындалатын есептер шығару |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.5.1.1 2-3 амалмен орындалатын есепті кесте, сызықтық/бағандық диаграмма, сызба, қысқаша жазба түрінде модельдеу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Амалмен орындалатын есепті кесте, сызықтық/бағандық диаграмма, сызба, қысқаша жазба түрінде модельдейді |
|||||
|
Құндылықтар |
Талап: ізденімпаз,жаңашыл ұрпақ |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы
10 мин |
Ұйымдастырукезеңі Оқушылардың назарын сабаққа аудару Психологиялық ахуал қалыптастыру Үй тапсырмасын сұрау. 8-тапсырма Теңдеулерді шеш |
Оқушылардыңназарынсабаққааудару
Үйтапсырмасын Оқиды |
ҚБ: «ракета» әдісі Дескриптор: Өткен сабақты қайталайды Теңдеуді шешеді |
|
||
|
Сабақтың ортасы 25мин |
Жаңасабақ ФС тапсырма 1-тапсырма 80*2+90*3+60*2=160+270+120=550 тг 1000-550=450 тг 800-550=250 тг 700-550=150 тг 2-тапсырма Есептерді шығар. Балалар билеті- 70тг Ересектер билеті-?, 30 тг қым 2 ересек ,3 балаға-? Ш: 1) 70+30=100 тг 2) 2*100+3*70=200+210=410тг Ж: Барлығына 410 тг төлеу керек. 3-тапсырма Амалдарды баған түрінде жаз және есепте 205*3-108*4=183 300+124*5-258=662 ЕБҚ 4-тапсырма Төмендегі өрнектерге есептер құрастырып,оларды шығар. А) 107*6+102*3=948 Ж: Барлығы 948т жұмсады ЕҚБ 6-тапсырма Дұрыс теңдіктер шығу үшін қажетті жерлерге арифметикалық амалдар мен жақшаларды қой. 5+3*4=17 30-3*7=9 (5+8)*4=52 20:5*6=24 |
Есептің шешуі бойынша шартын құрады Есептерді шығарады Есептерді шығарады Есептерді шығарады Есептерді шығарады |
ҚБ: «Әмиян» әдісі Дескриптор: Есептің шартын құрады Шығару жолын түсіндіреді ҚБ: «Әмиян» әдісі Дескриптор: Есепті шығарады Шешуін жазады Жауабын табады ҚБ: «Әмиян» әдісі Дескриптор Амалдардың орындалу ретін анықтап,өрнектің мәнін табады оның мәнін табады ҚБ: «ракета» әдісі Дескриптор: Есептің шартын құрады Шешуін жазады Жауабын табады ҚБ: «Амиян» әдісі Дескриптор: Дұрыс теңдіктер шығу үшін қажетті жерлерге арифметикалық амалдар мен жақшаларды қояды |
Оқулық Дәптер Суреттер Оқулық Кесте Оқулық Дәптер Оқулық Дәптер слайд |
||
|
Сабақтың соңы 10 мин |
Бекіту. 7-тапсырма А) Кем дегенде 10 ойыншық алуымыз қажет. 3+3+3+1=10 шар алу керек. Ә) Кем дегенде 13 ойыншық алу керек. 8+4+1=13 шар алу керек Үйге тапсырма 3 тапсырма Кері байланыс
|
Есепті шығарады Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
ҚБ: «ракета» әдісі Дескриптор: Есептің шығару жолын түсіндіреді Есепті шығарады Кері байланыс «Әлеуметтік желі» |
Дәптер Оқулық Кері байла ныс парақта ры |
||
шағым қалдыра аласыз















