«С. Жақсығұлов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» КММ
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
№ 112-сабақ. Көбейту мен бөлуге берілген жанама түрде тұжырымдалған есептер
(сабақтың тақырыбы)
|
Пәні: |
Математика |
|
|||||
|
Бөлім: |
Қоршаған орта |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Ержакаева Назгуль Игебаевна |
|
|||||
|
Күні: |
14.04.2025 |
|
|||||
|
Сынып: 2 |
Қатысқандар саны: 11 |
Қатыспағандар |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 112-сабақ. Көбейту мен бөлуге берілген жанама түрде тұжырымдалған есептер |
|
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.5.1.5.Тура және жанама тұжырымдармен«артық/кем», «бірнеше есе артық/кем» қатынастарымен берілген есептерді талдау және шығару. |
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Тура және жанама тұжырымдармен«артық/кем», «бірнеше есе артық/кем» қатынастарымен берілген есептерді талдау және шығару. |
|
|||||
|
Құндылықтар: |
Сабақ құндылығы: ЕҢБЕКҚОРЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ БІЛІКТІЛІК Апта дәйексөзі: Болашағы зор мамандықтар жоқ, тек болашағы зор мамандар бар |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
|
||||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||
|
Сабақтың басы
10 мин |
Ұйымдастыру кезеңі Оқушылардың назарын сабаққа аудару Психологиялық ахуал орнату
Үй тапсырмасын тексеру Аулада биіктігі 10м қарағай және одан 5м аласа қайың өсіп тұр. қайыңның биіктігі қарағайдан неше есе кем? Шешуі: 10/5=2 Жауабы: 2 есе кем |
Оқушылардың назарын сабаққа аудару
Үй тапсырмасын Оқиды |
Дескриптор. Есепті шығарады-1б
|
|
|
||
|
Сабақтың ортасы 25мин |
Жаңа сабақ Құндылық мақсаты:Біреудің еңбегінің нәтижелеріне ұқыпты қарау ФС тапсырма 1-тапсырма Есепті шығар. Бір көшеде 18 үй бар бұл Екінші көшедегіге қрағанда -2 есе артық Екінші көшеде -? үй бар Шешуі: 18/2=9 Жауабы: 9 үй бар 2-тапсырма Жұптық жұмыс Сызба бойынша есеп құрастыр. Оны шығар.
І көшеде -18 үй ІІ көшеде -9 үй Шешуі: 18/9=2 Жауабы: 2 есе артық 3-есеп Жұптық жұмыс Бақта 8 алма ағашы бұл Алмұрт ағашына қарағанда 2 есе кем Алмұрт ағашы-? Шешуі: 8*2=16 Жауабы: 16 алмұрт ағашы бар |
Есепті шығарады Есеп құрастырады Есеп шығарады |
Дескриптор Өрнек құрастырады-1б Өрнектің мәні мен Жауабын жазады-1б Дескриптор Сызба бойынша есеп шартын жазады-1б Шешуі мен Жауабын жазады-1б Дескриптор Сызба бойынша есеп шартын жазады-1б Шешуі мен Жауабын жазады-2б |
Сызба Оқулық дәптер Оқулық |
|
||
|
Сабақтың соңы 10 мин |
Бекіту. ҚЖ
Үй тапсырмасы 9-тапсырма Сызбаға сәйкес өрнек құр және оның мәнін тап. Кәмпит -18к Шоколад-? Кәмпиттен 6 есе артық Шешуі: 18/6 Жауабы: шоколад 3к «Бағдаршам» әдісі |
Көбейтуді орындайды. Бағандап азайтуды орындайды. Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
Дескриптор Көбейтуді орындайды-1б Бағандап азайтуды орындайды-1б |
топшама Бағдаршам көздері |
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Математика 2 сынып 112 сабақ
Математика 2 сынып 112 сабақ
«С. Жақсығұлов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» КММ
(білім беру ұйымының атауы)
Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
№ 112-сабақ. Көбейту мен бөлуге берілген жанама түрде тұжырымдалған есептер
(сабақтың тақырыбы)
|
Пәні: |
Математика |
|
|||||
|
Бөлім: |
Қоршаған орта |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Ержакаева Назгуль Игебаевна |
|
|||||
|
Күні: |
14.04.2025 |
|
|||||
|
Сынып: 2 |
Қатысқандар саны: 11 |
Қатыспағандар |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 112-сабақ. Көбейту мен бөлуге берілген жанама түрде тұжырымдалған есептер |
|
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.5.1.5.Тура және жанама тұжырымдармен«артық/кем», «бірнеше есе артық/кем» қатынастарымен берілген есептерді талдау және шығару. |
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Тура және жанама тұжырымдармен«артық/кем», «бірнеше есе артық/кем» қатынастарымен берілген есептерді талдау және шығару. |
|
|||||
|
Құндылықтар: |
Сабақ құндылығы: ЕҢБЕКҚОРЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ БІЛІКТІЛІК Апта дәйексөзі: Болашағы зор мамандықтар жоқ, тек болашағы зор мамандар бар |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
|
||||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||
|
Сабақтың басы
10 мин |
Ұйымдастыру кезеңі Оқушылардың назарын сабаққа аудару Психологиялық ахуал орнату
Үй тапсырмасын тексеру Аулада биіктігі 10м қарағай және одан 5м аласа қайың өсіп тұр. қайыңның биіктігі қарағайдан неше есе кем? Шешуі: 10/5=2 Жауабы: 2 есе кем |
Оқушылардың назарын сабаққа аудару
Үй тапсырмасын Оқиды |
Дескриптор. Есепті шығарады-1б
|
|
|
||
|
Сабақтың ортасы 25мин |
Жаңа сабақ Құндылық мақсаты:Біреудің еңбегінің нәтижелеріне ұқыпты қарау ФС тапсырма 1-тапсырма Есепті шығар. Бір көшеде 18 үй бар бұл Екінші көшедегіге қрағанда -2 есе артық Екінші көшеде -? үй бар Шешуі: 18/2=9 Жауабы: 9 үй бар 2-тапсырма Жұптық жұмыс Сызба бойынша есеп құрастыр. Оны шығар.
І көшеде -18 үй ІІ көшеде -9 үй Шешуі: 18/9=2 Жауабы: 2 есе артық 3-есеп Жұптық жұмыс Бақта 8 алма ағашы бұл Алмұрт ағашына қарағанда 2 есе кем Алмұрт ағашы-? Шешуі: 8*2=16 Жауабы: 16 алмұрт ағашы бар |
Есепті шығарады Есеп құрастырады Есеп шығарады |
Дескриптор Өрнек құрастырады-1б Өрнектің мәні мен Жауабын жазады-1б Дескриптор Сызба бойынша есеп шартын жазады-1б Шешуі мен Жауабын жазады-1б Дескриптор Сызба бойынша есеп шартын жазады-1б Шешуі мен Жауабын жазады-2б |
Сызба Оқулық дәптер Оқулық |
|
||
|
Сабақтың соңы 10 мин |
Бекіту. ҚЖ
Үй тапсырмасы 9-тапсырма Сызбаға сәйкес өрнек құр және оның мәнін тап. Кәмпит -18к Шоколад-? Кәмпиттен 6 есе артық Шешуі: 18/6 Жауабы: шоколад 3к «Бағдаршам» әдісі |
Көбейтуді орындайды. Бағандап азайтуды орындайды. Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
Дескриптор Көбейтуді орындайды-1б Бағандап азайтуды орындайды-1б |
топшама Бағдаршам көздері |
|
||
шағым қалдыра аласыз
















