|
Білім беру ұйымының атауы |
№10 «Қайнар»мектеп-гимназия» коммуналдық мемлекеттік мекемесі |
|
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|
|||||
|
Бөлім: |
Демалу мәдениеті. Мерекелер |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
К. Шарапова |
|
|||||
|
Күні: |
23.04.2024 |
|
|||||
|
Сынып: 3 «В» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
2 – 3 амалмен орындалатын есептер шығару |
|
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.5.1.1 2-3 амалмен орындалатын есепті кесте, сызықтық/бағандық диаграмма, сызба, қысқаша жазба түрінде модельдеу |
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Амалмен орындалатын есепті кесте, сызықтық/бағандық диаграмма, сызба, қысқаша жазба түрінде модельдейді |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
|
||||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||
|
Сабақтың басы 10 мин Сабақтың ортасы 25мин |
Ұйымдастырукезеңі Оқушылардың назарын сабаққа аудару Үй тапсырмасын сұрау. 8-тапсырма Теңдеулерді шеш Жаңасабақ 1-тапсырма 80*2+90*3+60*2=160+270+120=550 тг 1000-550=450 тг 800-550=250 тг 700-550=150 тг 2-тапсырма Есептерді шығар. Балалар билеті- 70тг Ересектер билеті-?, 30 тг қым 2 ересек ,3 балаға-? Ш: 1) 70+30=100 тг 2) 2*100+3*70=200+210=410тг Ж: Барлығына 410 тг төлеу керек. 3-тапсырма Амалдарды баған түрінде жаз және есепте 205*3-108*4=183 300+124*5-258=662 |
Оқушылардың Назарын сабаққа аудару Үй тапсырмасын оқиды Есептің шешуі бойынша шартын құрады Есептерді шығарады Есептерді шығарады |
Дескриптор: Өткен сабақты қайталайды Теңдеуді шешеді Дескриптор: Есептің шартын құрады Шығару жолын түсіндіреді Дескриптор: Есепті шығарады Шешуін жазады Жауабын табады Дескриптор Амалдардың орындалу ретін анықтап,өрнектің мәнін табады оның мәнін табады |
Оқулық Дәптер Суреттер Оқулық
|
|
||
|
|
4-тапсырма Төмендегі өрнектерге есептер құрастырып,оларды шығар. А) 107*6+102*3=948 Ж: Барлығы 948т жұмсады 6-тапсырма Дұрыс теңдіктер шығу үшін қажетті жерлерге арифметикалық амалдар мен жақшаларды қой. 5+3*4=17 30-3*7=9 (5+8)*4=52 20:5*6=24 |
Есептерді шығарады Есептерді шығарады |
Дескриптор: Есептің шартын құрады Шешуін жазады Жауабын табады
Дескриптор: Дұрыс теңдіктер шығу үшін қажетті жерлерге арифметикалық амалдар мен жақшаларды қояды |
Кесте Оқулық Дәптер Оқулық Дәптер |
|
||
|
Сабақтың соңы 10 мин |
Бекіту. 7-тапсырма А) Кем дегенде 10 ойыншық алуымыз қажет. 3+3+3+1=10 шар алу керек. Ә) Кем дегенде 13 ойыншық алу керек. 8+4+1=13 шар алу керек Үй тапсырмасына бағыт-бағдар беру Кері байланыс |
Есепті шығарады Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
ҚБ: «ракета» әдісі Дескриптор: Есептің шығару жолын түсіндіреді Есепті шығарады Кері байланыс |
Дәптер Оқулық Кері байланыс парақта ры |
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Математика 3 сынып. Тақырыбы: "2 – 3 амалмен орындалатын есептер шығару"
Математика 3 сынып. Тақырыбы: "2 – 3 амалмен орындалатын есептер шығару"
|
Білім беру ұйымының атауы |
№10 «Қайнар»мектеп-гимназия» коммуналдық мемлекеттік мекемесі |
|
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|
|||||
|
Бөлім: |
Демалу мәдениеті. Мерекелер |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
К. Шарапова |
|
|||||
|
Күні: |
23.04.2024 |
|
|||||
|
Сынып: 3 «В» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
2 – 3 амалмен орындалатын есептер шығару |
|
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.5.1.1 2-3 амалмен орындалатын есепті кесте, сызықтық/бағандық диаграмма, сызба, қысқаша жазба түрінде модельдеу |
|
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Амалмен орындалатын есепті кесте, сызықтық/бағандық диаграмма, сызба, қысқаша жазба түрінде модельдейді |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
|
||||||
|
Сабақтың кезеңдері |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
||
|
Сабақтың басы 10 мин Сабақтың ортасы 25мин |
Ұйымдастырукезеңі Оқушылардың назарын сабаққа аудару Үй тапсырмасын сұрау. 8-тапсырма Теңдеулерді шеш Жаңасабақ 1-тапсырма 80*2+90*3+60*2=160+270+120=550 тг 1000-550=450 тг 800-550=250 тг 700-550=150 тг 2-тапсырма Есептерді шығар. Балалар билеті- 70тг Ересектер билеті-?, 30 тг қым 2 ересек ,3 балаға-? Ш: 1) 70+30=100 тг 2) 2*100+3*70=200+210=410тг Ж: Барлығына 410 тг төлеу керек. 3-тапсырма Амалдарды баған түрінде жаз және есепте 205*3-108*4=183 300+124*5-258=662 |
Оқушылардың Назарын сабаққа аудару Үй тапсырмасын оқиды Есептің шешуі бойынша шартын құрады Есептерді шығарады Есептерді шығарады |
Дескриптор: Өткен сабақты қайталайды Теңдеуді шешеді Дескриптор: Есептің шартын құрады Шығару жолын түсіндіреді Дескриптор: Есепті шығарады Шешуін жазады Жауабын табады Дескриптор Амалдардың орындалу ретін анықтап,өрнектің мәнін табады оның мәнін табады |
Оқулық Дәптер Суреттер Оқулық
|
|
||
|
|
4-тапсырма Төмендегі өрнектерге есептер құрастырып,оларды шығар. А) 107*6+102*3=948 Ж: Барлығы 948т жұмсады 6-тапсырма Дұрыс теңдіктер шығу үшін қажетті жерлерге арифметикалық амалдар мен жақшаларды қой. 5+3*4=17 30-3*7=9 (5+8)*4=52 20:5*6=24 |
Есептерді шығарады Есептерді шығарады |
Дескриптор: Есептің шартын құрады Шешуін жазады Жауабын табады
Дескриптор: Дұрыс теңдіктер шығу үшін қажетті жерлерге арифметикалық амалдар мен жақшаларды қояды |
Кесте Оқулық Дәптер Оқулық Дәптер |
|
||
|
Сабақтың соңы 10 мин |
Бекіту. 7-тапсырма А) Кем дегенде 10 ойыншық алуымыз қажет. 3+3+3+1=10 шар алу керек. Ә) Кем дегенде 13 ойыншық алу керек. 8+4+1=13 шар алу керек Үй тапсырмасына бағыт-бағдар беру Кері байланыс |
Есепті шығарады Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
ҚБ: «ракета» әдісі Дескриптор: Есептің шығару жолын түсіндіреді Есепті шығарады Кері байланыс |
Дәптер Оқулық Кері байланыс парақта ры |
|
||
шағым қалдыра аласыз













