|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||
|
Бөлім: |
Көбейту және бөлу |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Акутенова А.Б |
|||||
|
Күні: |
27.11.2024 |
|||||
|
Сынып: 4 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№58.Үш таңбалы сандарға бөлу алгоритмі |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.1.2.12** нөлмен аяқталатын көптаңбалы сандарды біртаңбалы санға жазбаша көбейту және бөлу алгоритмін қолдану; 4.1.2.11** үштаңбалы санға жазбаша көбейту және бөлу алгоритмдерін қолдану |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
-нөлмен аяқталатын көптаңбалы сандарды біртаңбалы санға жазбаша көбейту және бөлу алгоритмін қолданады - үштаңбалы санға жазбаша көбейту және бөлу алгоритмдерін қолданады |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: |
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ
ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ салаларындағы тәжірибені бақылаудың, жүйелеудің және түсінудің қарапайым дағдыларының болуы Апта дәйексөзі: Әділдік пен жауапкершілік – біртұтас ұғым |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Сабақтың басы Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Психологиялық дайындық Армысың, асыл күн Армысың, асыл жыр Армысың, көк аспан Армысың, жан досым Жылуыма жылу қос Міне, менің қолым Үй тапсырмасын сұрау Мысал№10 64 бет
Жаңа тақырып 1 тапсырма Бөліндінің мәніндегі цифрлар үш есе азаяды.
2 тапсырма Мұғалімнің оқушылармен бірге түсіндірме жұмысы Жұптық жұмыс 3тапсырма 135270/45=3006 439270/545=806 454227/227=2001 643284/321=2004 547300/421=1300 826826/826=1001 Топтық жұмыс 4 тапсырма 29376/72*16=6528 55224/48-87552/144=100 801000-39424/56=800296 «Аквариум» әдісі бойынша тапсырмалар орындату ФС тапсырмасы 6-тапсырма 12 күн-4сағаттан Қажет-73сағ І К Қалған жұмысқа-?күн Ш: 1)12*4=48сағ.(12күн) 2)73-48=25сағ.(әлі істеу керек) 3)4+1=5(1сағ.артық күніне) 4) 25/5=5(қалған жұмысқа) Ж: Әлі 25 сағат жұмыс істеу керек. Егер мамандар күніне тағы 1 сағат артық жұмыс істесе. Қалған жұмысты орындау үшін 5 күн қажет Үй тапсырмасы №11 . Есепте
|
Бүгінгі күнмен амандасады Үй тапсырмасын оқып береді Баған түрінде орындайды Оқушылар мұғалімнің көмегімен түсіндіреді Есептеп, дұрыстығын тексереді Өрнектердің мәнін табады Тапсырмаларды өз беттерінше орындайды Есеп құрастырып, шешуін табады Үй тапсырмасын алады Кері байланыс береді |
Дескриптор: Есептің дұрыстығын тексере алады-1б
Дескриптор. Бөліндінің мәніндегі цифлар санын анықтауды үйренді-1б
Дескриптор: Есептің дұрыстығын тексере алады-1б Дескриптор: Өрнектердің мәнін табады-1б Дескриптор: Есептің шартын құра алады-1б
Дескриптор: Есептеуді өз бетінше орындайды-1б «Табыс»ағашы әдісі |
Дәптерлер Тақта Тақта Дәптер Суреттер Оқулық Кері байланыс парағы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Математика 58-сабақ 4-сынып
Математика 58-сабақ 4-сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||
|
Бөлім: |
Көбейту және бөлу |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Акутенова А.Б |
|||||
|
Күні: |
27.11.2024 |
|||||
|
Сынып: 4 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№58.Үш таңбалы сандарға бөлу алгоритмі |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
4.1.2.12** нөлмен аяқталатын көптаңбалы сандарды біртаңбалы санға жазбаша көбейту және бөлу алгоритмін қолдану; 4.1.2.11** үштаңбалы санға жазбаша көбейту және бөлу алгоритмдерін қолдану |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
-нөлмен аяқталатын көптаңбалы сандарды біртаңбалы санға жазбаша көбейту және бөлу алгоритмін қолданады - үштаңбалы санға жазбаша көбейту және бөлу алгоритмдерін қолданады |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: |
Сабақ құндылығы: ЖАСАМПАЗДЫҚ
ЖӘНЕ ЖАҢАШЫЛДЫҚ салаларындағы тәжірибені бақылаудың, жүйелеудің және түсінудің қарапайым дағдыларының болуы Апта дәйексөзі: Әділдік пен жауапкершілік – біртұтас ұғым |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі//уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру Сабақтың басы Өткен білімді еске түсіру Жаңа білім Бекіту Кері байланыс |
Психологиялық дайындық Армысың, асыл күн Армысың, асыл жыр Армысың, көк аспан Армысың, жан досым Жылуыма жылу қос Міне, менің қолым Үй тапсырмасын сұрау Мысал№10 64 бет
Жаңа тақырып 1 тапсырма Бөліндінің мәніндегі цифрлар үш есе азаяды.
2 тапсырма Мұғалімнің оқушылармен бірге түсіндірме жұмысы Жұптық жұмыс 3тапсырма 135270/45=3006 439270/545=806 454227/227=2001 643284/321=2004 547300/421=1300 826826/826=1001 Топтық жұмыс 4 тапсырма 29376/72*16=6528 55224/48-87552/144=100 801000-39424/56=800296 «Аквариум» әдісі бойынша тапсырмалар орындату ФС тапсырмасы 6-тапсырма 12 күн-4сағаттан Қажет-73сағ І К Қалған жұмысқа-?күн Ш: 1)12*4=48сағ.(12күн) 2)73-48=25сағ.(әлі істеу керек) 3)4+1=5(1сағ.артық күніне) 4) 25/5=5(қалған жұмысқа) Ж: Әлі 25 сағат жұмыс істеу керек. Егер мамандар күніне тағы 1 сағат артық жұмыс істесе. Қалған жұмысты орындау үшін 5 күн қажет Үй тапсырмасы №11 . Есепте
|
Бүгінгі күнмен амандасады Үй тапсырмасын оқып береді Баған түрінде орындайды Оқушылар мұғалімнің көмегімен түсіндіреді Есептеп, дұрыстығын тексереді Өрнектердің мәнін табады Тапсырмаларды өз беттерінше орындайды Есеп құрастырып, шешуін табады Үй тапсырмасын алады Кері байланыс береді |
Дескриптор: Есептің дұрыстығын тексере алады-1б
Дескриптор. Бөліндінің мәніндегі цифлар санын анықтауды үйренді-1б
Дескриптор: Есептің дұрыстығын тексере алады-1б Дескриптор: Өрнектердің мәнін табады-1б Дескриптор: Есептің шартын құра алады-1б
Дескриптор: Есептеуді өз бетінше орындайды-1б «Табыс»ағашы әдісі |
Дәптерлер Тақта Тақта Дәптер Суреттер Оқулық Кері байланыс парағы |
||
шағым қалдыра аласыз



















