№40 жалпы орта білім беретін мектебі
Қысқа мерзімді жоспар
Математика
|
Бөлім |
Өнімділік. |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні |
Бекетаева Әсем Ильясқызы. |
|||||
|
Күні: |
5.12.2024ж |
|||||
|
Сынып:4ә |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Бірлескен жұмыс. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.5.1.2 Есептерді шығаруда жұмысқа жіберілген уақыт, атқарылған жұмыс, өнімділік егіннің түсімділігі , ауданы мен массасы жылдамдық, арақашықтық уақыт биіктік ені ұзындық өлшемі. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Есептерді шығаруда жұмысқа жіберілген уақыт, атқарылған жұмыс, өнімділік егіннің түсімділігі , ауданы мен массасы жылдамдық, арақашықтық уақыт биіктік ені ұзындық өлшемі. |
|||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Біліп, қолдану және үйрену |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезең уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 5 мин |
Ұйымдастыру бөлімі Оқушылардың зейінін сабаққа аудару. Оқу құралдарын түгендеу.
"Психологиялық ахуал"
оқушылардың сабақ зейін
аудару. |
Мұғаліммен амандасады. Оқу құралдарын шығарып,сабаққа дайындалады.Сабаққа зейіндерін аударады. |
Жарайсыңдар! |
|||
|
Сабақтың ортасы 35 мин |
1-тапсырма 2-тапсырма Есепті шығар
3-тапсырма Есепті
шығар Ой сергек! Бұл кім?ойыны. Бір оқушы сыныптасының есімін айтпай, оны сипаттайды. Қалғандары жасырынып тұрған кейіпкердің кім екенін табуы тиіс.
4-тапсырма Есепті
шығар
5-
тапсырма
7-
тапсырма |
Есептерді шығарады өзіндік жұмыстар орындайды.Сергіту жаттығуларын жасайды.Сабаққа белсенді қатысады.Өзара есептер құрастырады.Өрнектердің мәнін табады.Ойын ойнайды. |
Есепті шығарғаны үшін 2балл.
Есепті шығарғаны үшін 2 балл.
Есепті шығарғаны үшін 1 балл.
Жарайсыңдар!
Есепті шығарғаны үшін 2 балл.
Есепті шығарғаны үшін 2 балл.
Есепті шығарғаны үшін 1 балл. |
Оқулық,жетондар,интерактивті тақта. |
||
|
Қорытынды 5 мин |
Үй тапсырмасы 9-10 есептер. Рефлексия: «Табыс ағашы» әдісі бойынша өтеді . Табыс ағашын бояу арқылы сабақтағы іс-əрекетіне кері байланыс жасау.
|
Үйге тапсырма жазып алады.Сабақты қорытындылайды. |
Жарайсыңдар! |
«Табыс агашы» әдісі |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Математика 65сабақ
Математика 65сабақ
№40 жалпы орта білім беретін мектебі
Қысқа мерзімді жоспар
Математика
|
Бөлім |
Өнімділік. |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні |
Бекетаева Әсем Ильясқызы. |
|||||
|
Күні: |
5.12.2024ж |
|||||
|
Сынып:4ә |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Бірлескен жұмыс. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.5.1.2 Есептерді шығаруда жұмысқа жіберілген уақыт, атқарылған жұмыс, өнімділік егіннің түсімділігі , ауданы мен массасы жылдамдық, арақашықтық уақыт биіктік ені ұзындық өлшемі. |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Есептерді шығаруда жұмысқа жіберілген уақыт, атқарылған жұмыс, өнімділік егіннің түсімділігі , ауданы мен массасы жылдамдық, арақашықтық уақыт биіктік ені ұзындық өлшемі. |
|||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Біліп, қолдану және үйрену |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезең уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 5 мин |
Ұйымдастыру бөлімі Оқушылардың зейінін сабаққа аудару. Оқу құралдарын түгендеу.
"Психологиялық ахуал"
оқушылардың сабақ зейін
аудару. |
Мұғаліммен амандасады. Оқу құралдарын шығарып,сабаққа дайындалады.Сабаққа зейіндерін аударады. |
Жарайсыңдар! |
|||
|
Сабақтың ортасы 35 мин |
1-тапсырма 2-тапсырма Есепті шығар
3-тапсырма Есепті
шығар Ой сергек! Бұл кім?ойыны. Бір оқушы сыныптасының есімін айтпай, оны сипаттайды. Қалғандары жасырынып тұрған кейіпкердің кім екенін табуы тиіс.
4-тапсырма Есепті
шығар
5-
тапсырма
7-
тапсырма |
Есептерді шығарады өзіндік жұмыстар орындайды.Сергіту жаттығуларын жасайды.Сабаққа белсенді қатысады.Өзара есептер құрастырады.Өрнектердің мәнін табады.Ойын ойнайды. |
Есепті шығарғаны үшін 2балл.
Есепті шығарғаны үшін 2 балл.
Есепті шығарғаны үшін 1 балл.
Жарайсыңдар!
Есепті шығарғаны үшін 2 балл.
Есепті шығарғаны үшін 2 балл.
Есепті шығарғаны үшін 1 балл. |
Оқулық,жетондар,интерактивті тақта. |
||
|
Қорытынды 5 мин |
Үй тапсырмасы 9-10 есептер. Рефлексия: «Табыс ағашы» әдісі бойынша өтеді . Табыс ағашын бояу арқылы сабақтағы іс-əрекетіне кері байланыс жасау.
|
Үйге тапсырма жазып алады.Сабақты қорытындылайды. |
Жарайсыңдар! |
«Табыс агашы» әдісі |
||
шағым қалдыра аласыз





















