|
Пәні: |
Математика |
|
|
Бөлім |
3С САНДЫ ЖӘНЕ ӘРІПТІ ӨРНЕКТЕР.ТЕҢДЕУЛЕР.ЕСЕПТЕР |
|
|
Күні |
12.03.2025 |
|
|
Сынып 2 |
Қатысқандар саны |
Қатыспағандар саны |
|
Мұғалімнің аты-жөні |
Каирова М. |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
№100 Екі амалмен шығарылатын есептер |
|
|
Үлгілік оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
2.5.1.7.Екі амалмен орындалатын есептерді(санды бірнеше есе арттыру/кемітуге, еселік салыстыруға берілген жай есептердің түрлі комбинациялары)модельдеу. 2.5.1.8.Барлық арифметикалық амалдарға берілген жай есептердің шешуін санды өрнектер және теңдеулер түрінде/құрама есептердің шешуін санды өрнектер, жекелеген амалдар түрінде модельдеу және шығару. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Екі амалмен орындалатын есептерді(санды бірнеше есе арттыру/кемітуге, еселік салыстыруға берілген жай есептердің түрлі комбинациялары)модельдейді Барлық арифметикалық амалдарға берілген жай есептердің шешуін санды өрнектер және теңдеулер түрінде/құрама есептердің шешуін санды өрнектер, жекелеген амалдар түрінде модельдейді және шығарады |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңдері / уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақ тың басы Ұйымдасты ру кезеңі 5 мин Сабақ тың ортасы Жаңа сабақ 25-30 мин Сабақ тың соңы Бекіту кезеңі 10 мин Үй тапсырмасы Кері байланыс |
Психологиялық ахуал қалыптастыру
Үй тапсырмасын сұрау Өткенді еске түсіру. Сабаққа кіріспе
Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстыру ФС-тапсырма. ҰЖ. «Біліміңді қолдан» әдісі №1. Есепті шығар Ш: (22+14)-9=27 Ж: 27 кітап
№2: Есепті шығар Ш: (2*9)+18=36 Ж: 36қиынды №3.Есепті шығар Ш:2*8=16 16-2=14 Ж: 14 артық №4.Есепті шығар Ш: (18+14):4=8 Ж: 8 тоқаштан
ЕБҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсетіледі
Сергіту сәті
№5.Айман есепті дұрыс құрастырды ма?Түсіндір (20+10)*3=90
№6.Теңдеулерді шеш А-(100-76) =72 14+в=62-18 А-24=72 14+в=44 а=72-24 в=44-14 а=48 в=30
№8.Мысалдарды шығарып,қазақтың ақын-жазушыларының қандай өлеңдер мен шығармалар жазғанын біл. 4*5+35=55 Қыс 76-18:2=67 Кел,балалар,оқылық! 45+4*3=57 Менің атым-Қожа
ЕБҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсетіледі
Үйге тапсырма 7-есеп Кері байланыс
|
Сәлемдесіп, бір-біріне сәттілік тілейді Өткен білімді еске түсіреді Тақырыпты, сабақ мақсатын анықтайды. Тапсырманы орындайды Жаттығу жасайды Тапсырманы орындайды Өзіндік жұмыс жасайды Есептерді шығарады Үй тапсырмасын алад Кері байланыс жасайды |
Мұғалімнің қолдау, мадақтау сөздері. ҚБ-10б
Дескриптор Есептің шешуін жауабын табады-1б
Есептің шешуін жауабын табады-1б
Есептің шешуін жауабын табады-1б Есептің шешуін жауабын табады-1б
Дескриптор Есептің дұрыс нұсқасын құрастырады-2б Теңдеулерді шешеді-2б Мысалдарды шығарып,қазақтың ақын-жазушыларының қандай өлеңдер мен шығармалар жазғанын айтады-2б
ҚБ-10б
Кері байланыс |
.смайлик
Математика оқулығы.
Математика оқулығы.
суреттер
Оқулы суреттер
оқулық тақта
оқулық тақта Кері байланыс парақшалары |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Математика. Екі амалмен шығарылатын есептер. 2 сынып
Математика. Екі амалмен шығарылатын есептер. 2 сынып
|
Пәні: |
Математика |
|
|
Бөлім |
3С САНДЫ ЖӘНЕ ӘРІПТІ ӨРНЕКТЕР.ТЕҢДЕУЛЕР.ЕСЕПТЕР |
|
|
Күні |
12.03.2025 |
|
|
Сынып 2 |
Қатысқандар саны |
Қатыспағандар саны |
|
Мұғалімнің аты-жөні |
Каирова М. |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
№100 Екі амалмен шығарылатын есептер |
|
|
Үлгілік оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
2.5.1.7.Екі амалмен орындалатын есептерді(санды бірнеше есе арттыру/кемітуге, еселік салыстыруға берілген жай есептердің түрлі комбинациялары)модельдеу. 2.5.1.8.Барлық арифметикалық амалдарға берілген жай есептердің шешуін санды өрнектер және теңдеулер түрінде/құрама есептердің шешуін санды өрнектер, жекелеген амалдар түрінде модельдеу және шығару. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Екі амалмен орындалатын есептерді(санды бірнеше есе арттыру/кемітуге, еселік салыстыруға берілген жай есептердің түрлі комбинациялары)модельдейді Барлық арифметикалық амалдарға берілген жай есептердің шешуін санды өрнектер және теңдеулер түрінде/құрама есептердің шешуін санды өрнектер, жекелеген амалдар түрінде модельдейді және шығарады |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңдері / уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақ тың басы Ұйымдасты ру кезеңі 5 мин Сабақ тың ортасы Жаңа сабақ 25-30 мин Сабақ тың соңы Бекіту кезеңі 10 мин Үй тапсырмасы Кері байланыс |
Психологиялық ахуал қалыптастыру
Үй тапсырмасын сұрау Өткенді еске түсіру. Сабаққа кіріспе
Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстыру ФС-тапсырма. ҰЖ. «Біліміңді қолдан» әдісі №1. Есепті шығар Ш: (22+14)-9=27 Ж: 27 кітап
№2: Есепті шығар Ш: (2*9)+18=36 Ж: 36қиынды №3.Есепті шығар Ш:2*8=16 16-2=14 Ж: 14 артық №4.Есепті шығар Ш: (18+14):4=8 Ж: 8 тоқаштан
ЕБҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсетіледі
Сергіту сәті
№5.Айман есепті дұрыс құрастырды ма?Түсіндір (20+10)*3=90
№6.Теңдеулерді шеш А-(100-76) =72 14+в=62-18 А-24=72 14+в=44 а=72-24 в=44-14 а=48 в=30
№8.Мысалдарды шығарып,қазақтың ақын-жазушыларының қандай өлеңдер мен шығармалар жазғанын біл. 4*5+35=55 Қыс 76-18:2=67 Кел,балалар,оқылық! 45+4*3=57 Менің атым-Қожа
ЕБҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсетіледі
Үйге тапсырма 7-есеп Кері байланыс
|
Сәлемдесіп, бір-біріне сәттілік тілейді Өткен білімді еске түсіреді Тақырыпты, сабақ мақсатын анықтайды. Тапсырманы орындайды Жаттығу жасайды Тапсырманы орындайды Өзіндік жұмыс жасайды Есептерді шығарады Үй тапсырмасын алад Кері байланыс жасайды |
Мұғалімнің қолдау, мадақтау сөздері. ҚБ-10б
Дескриптор Есептің шешуін жауабын табады-1б
Есептің шешуін жауабын табады-1б
Есептің шешуін жауабын табады-1б Есептің шешуін жауабын табады-1б
Дескриптор Есептің дұрыс нұсқасын құрастырады-2б Теңдеулерді шешеді-2б Мысалдарды шығарып,қазақтың ақын-жазушыларының қандай өлеңдер мен шығармалар жазғанын айтады-2б
ҚБ-10б
Кері байланыс |
.смайлик
Математика оқулығы.
Математика оқулығы.
суреттер
Оқулы суреттер
оқулық тақта
оқулық тақта Кері байланыс парақшалары |
шағым қалдыра аласыз















