|
Білім беру ұйымы |
Водное БМ |
|
|
Пәні: |
Математика |
|
|
Бөлім |
ГЕОМЕТРИЯЛЫҚ ФИГУРАЛАР ЖӘНЕ ОЛАРДЫҢ ӨЗАРА ОРНАЛАСУЫ |
|
|
Күні |
15.01.2025 |
|
|
Сынып 2 |
Қатысқандар саны |
Қатыспағандар саны |
|
Мұғалімнің аты-жөні |
Каирова М. |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
№68 Геометриялық фигураларды салу |
|
|
Үлгілік оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
2.3.2.1нүктелі қағазда кесінділер, түзулер мен геометриялық фигураларды орны, қозғалыс және бағыты бойынша нұсқаулыққа сәйкес сызу 2.3.2.2. Тікбұрышты сызу. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
нүктелі қағазда кесінділер, түзулер мен геометриялық фигураларды орны, қозғалыс және бағыты бойынша нұсқаулыққа сәйкес сызады Тікбұрышты сызады |
|
|
Құндылықтар |
педагогтерге немесе ата-аналарға проблеманың алдын алу және шешу үшін шаралар қабылдауда көрген немесе білетін қауіптер туралы хабарлау; |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңдері / уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақ тың басы Ұйымдасты ру кезеңі 5 мин Сабақ тың ортасы Жаңа сабақ 25-30 мин Сабақ тың соңы Бекіту кезеңі 10 мин Үй тапсырмасы Кері байланыс |
Психологиялық ахуал қалыптастыру
Үй тапсырмасын сұрау Өткенді еске түсіру. Сабаққа кіріспе Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстыру ФС-тапсырма. ӨЖ.№1.Дәптерге суреттегідей әр түсті нүктелер белгіле.
4қызыл,4көк,4 күлгін
нүктелерді пайдаланып,3 тіктөртбұрыш сал.Қызыл тіктөртбұрышты көк
және күлгін түсті тіктөртбұрыштармен дәл келетіндей етіп қай
бағытта жылжыту қажет? 2 торкөз жоғары,1 торкөз солға жылжыту Оңға бұру Ұжымдық жұмыс «Біліміңді қолдан» әдісі №2. Дәптерге суреттегідей әр түсті нүктелер белгіле. 3қызыл,3көк,3 күлгін нүктелерді пайдаланып,4 үшбұрыш сал.Қызыл үшбұрышты көк және күлгін түсті үшбұрыштармен дәл келетіндей етіп қай бағытта жылжыту қажет?
Төмен Солға қарай,төмен Оңға қарай,төмен
ЕБҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсетіледі «Бірік, топтас, орында» әдісі ТЖ.№3.Торкөз параққа өзің құрастырған алгоритм бойынша тіктөртбұрыш сал
ЕБҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсетіледі Сергіту сәті Бойды сергек тік
ұста, ЖЖ.№.4.Тік бұрышты ұшбұрыштың қалай салынғанын түсіндір.Фигураларды тіктөртбұрыш шығатындай толықтырып сал
№5 .Түрлендір 6дм2см=62см 5м1дм=51дм №6.Теңдеулерді шеш С-35=27 64+в=100 с=35+27 в=100-64 с=62 в=36 ЕБҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсетіледі Шығармашылық тапсырма №7.Кесте бойынша есеп құрастыр және оны шығар Ш: ( 23+47)+14=70+14=84 коньки Ж: 84коньки болды
№9.Бос торкөзде қандай сандар болуы мүмкін? 4+2 < 10-3 3+2 < 10-3 2+2 < 10-3 1+2 < 10-3 Үйге тапсырма 8-есеп
|
Сәлемдесіп, бір-біріне сәттілік тілейді Өткен білімді еске түсіреді Тақырыпты, сабақ мақсатын анықтайды. Тапсырманы орындайды Жаттығу жасайды Тапсырманы орындайды Өзіндік жұмыс жасайды Есептерді шығарады Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
Мұғалімнің қолдау, мадақтау сөздері.
ҚБ
Дескриптор Дәптерге суреттегідей әр түсті нүктелер белгілейді-1б Қызыл тіктөртбұрышты көк және күлгін түсті тіктөртбұрыштармен дәл келетіндей етіп қай бағытта жылжыту қажет екенін анықтайды-1б Қызыл үшбұрышты көк және күлгін түсті үшбұрыштармен дәл келетіндей етіп қай бағытта жылжыту қажеттігін анықтайды-1б Торкөз параққа өзі құрастырған алгоритм бойынша тіктөртбұрыш салады-1б Дескриптор Тік бұрышты ұшбұрыштың қалай салынғанын түсіндіреді-1б Фигураларды тіктөртбұрыш шығатындай толықтырып салады-1б Берілген өлшем бірліктерін түрлендіреді-1б Теңдеулерді шешеді-1б Кесте бойынша есеп құрастыр және оны шығарады-1б Бос торкөздегі санды анықтайды-1б ҚБ
Кері байланыс |
.смайлик
Математика оқулығы.
Математика оқулығы.
суреттер
Оқулы суреттер
оқулық тақта
оқулық тақта Кері байланыс парақшалары |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Математика. Геметриялық фигураларды салу. 2 сынып.
Математика. Геметриялық фигураларды салу. 2 сынып.
|
Білім беру ұйымы |
Водное БМ |
|
|
Пәні: |
Математика |
|
|
Бөлім |
ГЕОМЕТРИЯЛЫҚ ФИГУРАЛАР ЖӘНЕ ОЛАРДЫҢ ӨЗАРА ОРНАЛАСУЫ |
|
|
Күні |
15.01.2025 |
|
|
Сынып 2 |
Қатысқандар саны |
Қатыспағандар саны |
|
Мұғалімнің аты-жөні |
Каирова М. |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
№68 Геометриялық фигураларды салу |
|
|
Үлгілік оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты |
2.3.2.1нүктелі қағазда кесінділер, түзулер мен геометриялық фигураларды орны, қозғалыс және бағыты бойынша нұсқаулыққа сәйкес сызу 2.3.2.2. Тікбұрышты сызу. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
нүктелі қағазда кесінділер, түзулер мен геометриялық фигураларды орны, қозғалыс және бағыты бойынша нұсқаулыққа сәйкес сызады Тікбұрышты сызады |
|
|
Құндылықтар |
педагогтерге немесе ата-аналарға проблеманың алдын алу және шешу үшін шаралар қабылдауда көрген немесе білетін қауіптер туралы хабарлау; |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңдері / уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақ тың басы Ұйымдасты ру кезеңі 5 мин Сабақ тың ортасы Жаңа сабақ 25-30 мин Сабақ тың соңы Бекіту кезеңі 10 мин Үй тапсырмасы Кері байланыс |
Психологиялық ахуал қалыптастыру
Үй тапсырмасын сұрау Өткенді еске түсіру. Сабаққа кіріспе Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстыру ФС-тапсырма. ӨЖ.№1.Дәптерге суреттегідей әр түсті нүктелер белгіле.
4қызыл,4көк,4 күлгін
нүктелерді пайдаланып,3 тіктөртбұрыш сал.Қызыл тіктөртбұрышты көк
және күлгін түсті тіктөртбұрыштармен дәл келетіндей етіп қай
бағытта жылжыту қажет? 2 торкөз жоғары,1 торкөз солға жылжыту Оңға бұру Ұжымдық жұмыс «Біліміңді қолдан» әдісі №2. Дәптерге суреттегідей әр түсті нүктелер белгіле. 3қызыл,3көк,3 күлгін нүктелерді пайдаланып,4 үшбұрыш сал.Қызыл үшбұрышты көк және күлгін түсті үшбұрыштармен дәл келетіндей етіп қай бағытта жылжыту қажет?
Төмен Солға қарай,төмен Оңға қарай,төмен
ЕБҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсетіледі «Бірік, топтас, орында» әдісі ТЖ.№3.Торкөз параққа өзің құрастырған алгоритм бойынша тіктөртбұрыш сал
ЕБҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсетіледі Сергіту сәті Бойды сергек тік
ұста, ЖЖ.№.4.Тік бұрышты ұшбұрыштың қалай салынғанын түсіндір.Фигураларды тіктөртбұрыш шығатындай толықтырып сал
№5 .Түрлендір 6дм2см=62см 5м1дм=51дм №6.Теңдеулерді шеш С-35=27 64+в=100 с=35+27 в=100-64 с=62 в=36 ЕБҚ Тапсырманы орындауда қолдау көрсетіледі Шығармашылық тапсырма №7.Кесте бойынша есеп құрастыр және оны шығар Ш: ( 23+47)+14=70+14=84 коньки Ж: 84коньки болды
№9.Бос торкөзде қандай сандар болуы мүмкін? 4+2 < 10-3 3+2 < 10-3 2+2 < 10-3 1+2 < 10-3 Үйге тапсырма 8-есеп
|
Сәлемдесіп, бір-біріне сәттілік тілейді Өткен білімді еске түсіреді Тақырыпты, сабақ мақсатын анықтайды. Тапсырманы орындайды Жаттығу жасайды Тапсырманы орындайды Өзіндік жұмыс жасайды Есептерді шығарады Үй тапсырмасын алады Кері байланыс жасайды |
Мұғалімнің қолдау, мадақтау сөздері.
ҚБ
Дескриптор Дәптерге суреттегідей әр түсті нүктелер белгілейді-1б Қызыл тіктөртбұрышты көк және күлгін түсті тіктөртбұрыштармен дәл келетіндей етіп қай бағытта жылжыту қажет екенін анықтайды-1б Қызыл үшбұрышты көк және күлгін түсті үшбұрыштармен дәл келетіндей етіп қай бағытта жылжыту қажеттігін анықтайды-1б Торкөз параққа өзі құрастырған алгоритм бойынша тіктөртбұрыш салады-1б Дескриптор Тік бұрышты ұшбұрыштың қалай салынғанын түсіндіреді-1б Фигураларды тіктөртбұрыш шығатындай толықтырып салады-1б Берілген өлшем бірліктерін түрлендіреді-1б Теңдеулерді шешеді-1б Кесте бойынша есеп құрастыр және оны шығарады-1б Бос торкөздегі санды анықтайды-1б ҚБ
Кері байланыс |
.смайлик
Математика оқулығы.
Математика оқулығы.
суреттер
Оқулы суреттер
оқулық тақта
оқулық тақта Кері байланыс парақшалары |
шағым қалдыра аласыз



















