Материалдар / Математика Көбейту мен бөлудің байланысы.
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Математика Көбейту мен бөлудің байланысы.

Материал туралы қысқаша түсінік
көбейту және бөлу - өзара кері амалдар екенін түсіну, көбейту және бөлу амалдарының компоненттері арасындағы байланысты анықтау
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
31 Қаңтар 2022
870
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Сынып

2 Ә

Пән

Математика

Бөлімі:

3B бөлім Көбейту және бөлу. Есептер

Тақырыбы:

Көбейту мен бөлудің байланысы.

Мақсаты :

2.1.2.2 - көбейту және бөлу - өзара кері амалдар екенін түсіну, көбейту және бөлу амалдарының компоненттері арасындағы байланысты анықтау



Жоспарланған уақыты

Оқытушының іс-әрекеті

Оқушының іс- әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

Сабақтың тақырыбын хабарлау

Көбейту мен бөлудің ауыстырымдылық қасиерті

Сабақтың мақсатымен таныстыру

Оқушылар қайталап айтады

Формативті бағалау үнемі жүргізіліп отырады.

Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі


Оқулықтар суреттер

Кеспелер

Сызғыш қарындаштар

Қайшы

Қағаздар беріледі.

Сабақтың ортасы

1, суретке қарап, оған берілген жазбаны түсіндір.


2. Көбейту және бөлу – өзара кері амалдар.

3х4=12 2х3=6

4х3=12 3х2=6

12:3=4 6:2=3

12:4=3 6:3=2


3. Есептер бойынша өрнектер жаз. Оларды шығару және салыстыр.

4 Өрнекті құрастырып, олардың мәнін тап.

65+(53-21)= (500+100) -200=

(65-21) +(24+2)= 1000- ( 600-100)=

(16+12)+40=







Дескриптор:

Берілген жазбаны қатыстып, есептерді түсіндірді. Көбейту мен бөлу өзара кері амалдар екенін дәлелдеп берді.





Дескриптор:

Есептер бойынша өрнектер жазды. Оларды шығарып және салыстырды.





Дескриптор.

Өрнекті құрастырып, олардың мәнін тап.






Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі










Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі





Гүлдердің суреттерін тарату арқылы бағалау жүргізіледі


Кері байланыс

Рефлексия (жеке,жұпта,топта, ұжымда)

Оқушыларға «Білім сандығы» кері байланыс парағы таратылады. Оқушылар өздері белгілейді.











Оқушыларға «Білім сандығы» кері байланыс парағы таратылады. Оқушылар өздері белгілейді.

«Білім сандығы»




Кері байланыс парағы.

Үйге тапсырма беру

5, 27 бет

Күнделіктеріне үй тапсырмасын жазады.






Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!