Материалдар / Математика "Пысықтау және қорытындылау"
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Математика "Пысықтау және қорытындылау"

Материал туралы қысқаша түсінік
Математика 4 сынып 1 тоқсан
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
21 Сәуір 2024
174
1 рет жүктелген
250 ₸
Бүгін алсаңыз
+13 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +13 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Бөлім:

Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)

Шамбулова Ақбота Алтынбековна

Күні:

16.10.23

Сынып:

4

Сабақтың тақырыбы

Пысықтау және қорытындылау

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

4.4.1.3 есептерді шешу үдерісінде жиындардың қиылысуы мен бірігуінің ауыстырымдылық және терімділік қасиеттерін қолдану

4.5.1.2 есептерді шығару үдерісінде жылдамдық, арақашықтық, уақыт шамаларының өзара тәуелділігін пайдалану

Сабақтың мақсаты

Жиындардың ауыстырымдылық және терімділік қасиеттеріне байланысты есептерді шығарады.

Жылдамдық, арақашықтық , уақыт шамаларына байланысты тапсырмаларды орындайды.



Сабақтың

кезеңі

Педагогтың іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың

басы

5 мин

Мұғалім үй жұмысын колесо фортуно платформасы арқылы сұрайды


Оқушы үй жұмысын айтады.


https://wordwall.net/ru/resource/61881105

5 мин

1 тапсырма

Word wall платформасы арқылы есепті жарыс түрі ретінде шығарады.


Есепті ең бірінші шығарған оқушы тақтада белгілейді



5 мин

Топқа бөлу

Жарық әдісі

Мұғалім оқушыларды жарықтар арқылы топқа бөледі

Топтың ережесімен таныстыру

Picture 1

Оқушы қандац сан шықса сол саны бар топқа отыруы тиіс


https://www.canva.com/design/DAFxWPYogi8/KKqje2jGVSGck4zHOBK7_Q/edit?utm_content=DAFxWPYogi8&utm_campaign=designshare&utm_medium=link2&utm_source=sharebutton

10 мин

Топтық жұмыс

2 тапсырма

Оқушыларға уақытқа берілетін тапсырма

Әрбір топқа белгілі біл уақыт беріледі

Оқушы есептерді тез шығаруы тиіс

Бағалау критерийі

-Оқушы топпен бірге жұмыс істеп , есепті 6 мин орындады


Дескриптор

-Оқушы есепті берілген уақытта орындауы тиіс

-Оқушы дұрыс жауапты анықтады

- Оқушы топпен жұмыс жасады


ҚБ Алмаздар

=1 алмаз

10 мин

Топтық жұмыс

3А,Ә тапсырмалдары

Мұғалім есепті уақытқа береді

Қай топтың тапсырмасы дұрыс болса сол топ тақтаға есепті шығарып қөрсетеді.

Оқушы тапсырманны уақытылы орындап

тақтаға шығарады.

Бағалау критерийі

-Оқушы тапсырманы уақытыл және дұрыс орындады

Дескриптор

-Оқушы тапсырманы уақытылы орындауы керек

-Оқушының есебі дәптерге таза жазылуы тиіс

-Оқушы берілген тапсырманы толық орындады.

-Оқушы тапсырманы дұрыс орындады


ҚБ 4 алмаз


Сабақтың ортасы

3 мин

Сергіту сәті

Басымыз не дейді

Иә иә жоқ жоқ

Иығымыз не дейді

Білмеймін

Қолымыз не дейді

Жаксы жарайсың

Аяғымыз не дейді

Топ топ

Оқушы мұғалімнің артынан қайталуы керек.



9 мин

Жұптық тапсырма

Мұғалім есепті оқушыларға бөліп берулері тиіс


Оқушы есепті шығаруы тиіс

Бағалау критерийі

-Оқушы өз жұбымен жұмыс жасауы тиіс



Дескриптор

-Оқушы жұбымен тапсырманы орындайды

-Оқушы тапсырманы дұрыс орындайды

-Оқушы сыныпта берілген ережені сақтайды



ҚБ Алмаздар

1б=1 алмаз


Қорытынды 3 мин

Рефлексия

Попкорн әдісі

Попкорндарға өз ойларын жазулары тиіс

Оқушылар өз ойларын жазып өтуі тиіс.




Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!