Тақырып бойынша 31 материал табылды

Математика қмж 1-сынып 69шы сабақ

Материал туралы қысқаша түсінік
1-ші сынып бойынша Математика 69шы сабақ қмж жоспары.
Материалдың қысқаша нұсқасы

Shape1


Бөлім:


Педагогтің аты-жөні:

Құрманғали Мерей

Күні:

16.01.2023

Сыныбы: 1

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

69-сабақ

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

Қосу және азайту таңбаларымен таныстыру(+)және(-)таңбаларын енгізу арқылы қосу және азайту амалдарын жазуды үйрету.


Сабақтың мақсаты

Қосу және азайту амалдары ұғымын қалыптастыра оьырып, олардың негізінде топтарды біріктіру және ажырату екенін көрсету.

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

Ұйымдастыру кезеңі:

1.Сәлемдесу

2.Оқушыларды түгендеу.

Мұғаліммен амандасады.




Шаттық шеңбері
Қайырлы күн, достым,

Қайырлы күн болсын.

Дүйсенбінің сәті.

Сәттілікке толсын!

Біздің алар бағамыз.

Кілең бестік болсын!

Шаттық шеңбер жасап бір-біріне тілек айтады.













Сабақтың ортасы


Жаңа материалды

түсіндіру

Мұғалім жаңа сабақтың

тақырыбын хабарлай

отырып, жаңа

материалды түсіндіреді.

Жаңа сабақ тақырыбы:

Үлестірмелі материалдардың көмегімен 1+1деп жазып,2-1түсіндіру.

Оқулықпен жұмыс:

1.Есеп құрастырып, оны шығар.Былай баста: Тұрақта 10велосипед тұрды. Балалар серуендеу үшін () велосипедті алып кетті.

Болды-10в

Алып кетті-4в

Қалды-?в

10-4=6(в)

Жауабы: 6 велосипед.

2.Есептерді шығар.

А) Балалар денешынықтыру сабағының мұғалімімен бірге велосипедпен саяхатқа шықты.Олардың 5-еуі қыз және 4-еуі ұл. Барлығы неше бала саяхатқа шықты.?

А) Саяхатқа;:

Қыз бала-5

Ұл бала-4

Барлығы-?

Шешуі:5+4=9

Жауабы: Барлығы саяхатқа шыққан 9 бала.

Ә) Саяхатқа:

Барлығы-9 бала

Бірінші жетті-6 бала

Жолда-? бала

Шешуі: 9-6=3

Жауабы:Жолда әлі 3 бала бар.

3.Есепте.

60+30=90

60+20=80

40-20=20

70+20=90

80+10=90

40+20=60

60-40=20

70-20=50

50+30=80

100-10=90

100-40=60

100-100=0

Жаңа тақырыпты меңгеру.







Оқулықтағы тапсырмаларды орындайды. Есептер шығарады.




















Тапсырманы орындағандары үшін мақтау, мадақтау.




















Дәптер, қалам

Сабақтың соңы.

Үй тапсырмасы.

4.Сиқырлы сандарды тап.Дәптерге жазады.

Рефлексия.

Бас бармақ арқылы бағалайды.

Үй тапсырмасын күнделіктеріне жазады.






Оқушылар сабақты бағалайды.




Жүктеу
bolisu
Бөлісу
ЖИ арқылы жасау
Файл форматы:
docx
16.01.2023
772
Жүктеу
ЖИ арқылы жасау
Бұл материалды қолданушы жариялаған. Ustaz Tilegi ақпаратты жеткізуші ғана болып табылады. Жарияланған материалдың мазмұны мен авторлық құқық толықтай автордың жауапкершілігінде. Егер материал авторлық құқықты бұзады немесе сайттан алынуы тиіс деп есептесеңіз,
шағым қалдыра аласыз
Қазақстандағы ең үлкен материалдар базасынан іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде керек материалды іздеп, жүктеп алып сабағыңызға қолдана аласыз
Материал жариялап, аттестацияға 100% жарамды сертификатты тегін алыңыз!
Ustaz tilegi журналы министірліктің тізіміне енген. Qr коды мен тіркеу номері беріледі. Материал жариялаған соң сертификат тегін бірден беріледі.
Оқу-ағарту министірлігінің ресми жауабы
Сайтқа 5 материал жариялап, тегін АЛҒЫС ХАТ алыңыз!
Қазақстан Республикасының білім беру жүйесін дамытуға қосқан жеке үлесі үшін және де Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық материалыңызбен бөлісіп, белсенді болғаныңыз үшін алғыс білдіреміз!
Сайтқа 25 материал жариялап, тегін ҚҰРМЕТ ГРОМАТАСЫН алыңыз!
Тәуелсіз Қазақстанның білім беру жүйесін дамытуға және білім беру сапасын арттыру мақсатында Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жариялағаны үшін марапатталасыз!
Министірлікпен келісілген курс саны 12