|
Білім беру ұйымының атауы |
Панфилов атындағы жалпы орта мектебі |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пәні: |
Математика |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Бөлім: |
Өнер |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Лукпанова Куралай |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: 3 |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№93. Есептеу. Қорытындылау.Театр |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.1.2.3 Көбейтудің үлестірімділік,терімділік қасиеттерін тиімді есептеулер жүргізу үшін қолдану 32.2.2 көбейту мен бөлуге берілген х:8=9; 51:х=17, 23+х=46 қарапайым теңдеулерді, құрылымы күрделі х*(25:5)=60; (24*3):х=6; х:(17*2)=2; к+124:4=465 түріндегі теңдеулерді шешу |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты |
Көбейтудің үлестірімділік,терімділік қасиеттерін тиімді есептеулер жүргізу үшін қолдану Көбейту мен бөлуге берілген қарапайым және құрылымы күрделі теңдеулерді шеше біледі |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтар |
Талап: ізденімпаз,жаңашыл ұрпақ |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақтыңортасы 25 минут Сергіту сәті Сабақты бекіту 6минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру Музыка әуенімен амандасады Топқа бөлу шам әдісімен «Қуыршақ» театры, «Драма театры» ,»Балет», Опера» Үйге берілген есептерді тексеру. «Әткеншек» әдісімен Жаңа тақырып. Сабақ мақсатымен таныстыру Ұжымдық жұмыс «Сәттілік фортунасы» әдіс 1-тапсырма: Балет 7*(120:40)=7*3=21 Сәуле Драма (850-650):5=200:5=40 Балжан Опера 500-303:3=500-101=399 Жазира Пантамима (540+120):6=660:6=110 Асқар Қуыршақ театры (650-320):30=330:30=11 Мұрат Жеке жұмыс «Лайс әдісімен» 2 тапсырма. Х*3=1000-340 Х*3=660 Х=660:3 Х=220 220*3=1000-340 660=660 Х:40=36:18 Х:40=2 Х=2*40 Х=80 80:40=36:18 2=2 3 тапсырма 18*2=36 60*5=300 17*3=51 550:5=110 140:7=20 440:20=22 808:4=202 306:3=102 420:2=210 999:3=333 369:3=123 482:2=24141*2=82 639:3=213 33*3=99 248:2=124 23*3=69 82:2=41 96:6=16 51:3=17 428:2=214 69:23=3 41*2=82 639:3=213 33*3=99 248:2=124 23*3=69 82:2=41 96:6=16 51:3=17 428:2=214 69:23=3 «Құтыдағы су» биі «Ойлан, жұптас, талқыла» І-ІІ топқа 4-тапсырма Ш: 1) 130*2=260 ( опера ж/е балет) 2) 130+260=390 3) 485-390=95 ( Драма т.) Ж: Драма театрына 95 оқушы барды. ІІ-ІҮ топқа 5-тапсырма Ш: 1) 160*2=320 ( 2-күні) 2) 160+320=480 ( 1,2 күні) 3) 810-480=330 ( 3-күні) Ж: 3-күні 330 билет сатылды ЕБК 1 2 Топтық жұмыс «Тарсия» әдісімен Үй тапсырмасы 8-тапсырмалар
|
Амандасады. Жақсы тілектер айтады. Оқушылар бір-бірінің орындап келген тапсырмасын тексеріп, кері байланыс береді өрнектің мәнін тауып,балалар-дың қандай қойылымға баратынын анықтайды Жаңа тақырыпты меңгереді Тапсырманы орындайды Есептерді шығарады Есепті шығарады. Тапсырманы орындайды Кері байланыс жасайды |
Дескриптор: Есептейді-1б Есепті шығарады-1б Дескриптор: Есептеулерді орындайды-1б Мәнін табады-б Дескриптор: Теңдеуді шешеді-1бБелгісіздің мәнін табады-1б Жарайсың! Дескриптор: Есепті шығарады-1б Есептің Дұрыстығын тексереді
Дескриптор: Шартын жазады-1б Шешуін табады-1б Жауабын жазады-1б Дескриптор: Есепті шығарады-1б Қысқаша жазылуы бойынша есептер құрастырады-1б Дескриптор: Қысқаша жазылуы бойынша өрнек құрастырады-1б Шешуін табады-1б «Ми заряды» әдісі |
Көңіл күй стикерлері Суреттер
Суреттер оқулық слайд Оқулық Суреттер Жұмыс дәптері Жұмыс дәптері Оқулық Оқулық
ЖИ арқылы жасау
ЖИ арқылы жасау
Бөлісу 1 - айлық Материал тарифі-96% жеңілдік 00 05 00 ҚМЖ
Ашық сабақ
Тәрбие сағаты
Презентация
БЖБ, ТЖБ тесттер
Көрнекіліктер
Балабақшаға арнарлған құжаттар
Мақала, Эссе
Дидактикалық ойындар
және тағы басқа 400 000 материал
Барлық 400 000 материалдарды шексіз жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз 1 990 ₸ 49 000₸ 1 айға қосылу Материалға шағымдану Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз Жариялаған: Лукпанова Куралай КыдыровнаШағым жылдам қаралу үшін барынша толық ақпарат жіберіңіз Математика .ҚМЖ 3- сынып
Тақырып бойынша 11 материал табылды
Математика .ҚМЖ 3- сыныпМатериал туралы қысқаша түсінік
Математика пәні бойынша ашық сабақ ҚМЖ 3 сынып
Материалдың қысқаша нұсқасы
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||


















