Ямышев ЖОББМ
Қысқа мерзімді (сабақ)
жоспары математика 4
сынып
Қорытындылау/Расытханалар
/Күн жүйесі
|
Бөлім: |
«Ғарышқа саяхат», «Болашаққа саяхат» тақырыптары аясында. 4A-бөлім: Теңдеу, теңсіздік, өрнектер |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
Жанпеисова М.Г. |
|
|
Күні: |
08.04.2024 |
|
|
Сынып: 4А |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Қорытындылау/Расытханалар |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.2.1.6 бөлімдері бірдей жай бөлшектері бар өрнектердің мәндерін салыстыру; 4.2.1.7 төрт амалдан артық жақшалы және жақшасыз өрнектерде арифметикалық амалдардың орындалу тәртібін анықтау, олардың мәнін табу |
|
|
Сабақтың мақсаты/смарт мақсат |
бөлімдері бірдей жай бөлшектері бар өрнектердің мәндерін салыстыра алады; төрт амалдан артық жақшалы және жақшасыз өрнектерде арифметикалық амалдардың орындалу тәртібін анықтап, олардың мәнін табады; |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
«Психологиялық ахуал» Күлімдеп күн бүгін Қарады маған да. Күлімдеп күн бүгін Қарады саған да, Күлімдеп күн бүгін Қарады баршаға.
Өткенді қайталау. Үй тапсырмаларын тексеру Дескриптор:
|
|
|
|
|
|
Қызығушылықты ояту Расытхана – абсерватория
Планеталар туралы әңгімелеу Сабақтың тақырыбын анықтау. |
Оқушылар алдындағы сабақта алған білімдерін қайталайды |
|
Үлестірме қағазы |
|
Негізгі бөлім |
Кіріспе тапсырма
|
Қос теңсіздіктертің шешімдер жиынын табады; Қос теңсіздікті жеке екі теңсіздікке ауыстырады; Теңдеулерді шешуде өрнектерді ықшамдау ережесін қолданып, теңдеулерді шешеді; Бөлімдері бірдей жай бөлшектері бар өрнектерге талдау алып, салыстырады Есеп бойынша әріпті өрнек құра алады; өрнек жазады; |
Бағалау парағы Бағалау: Сөздік мадақтау арқылы бағалау . Тапсырманы өте жақсы орындағандарға «Жарайсың!», «Керемет!», «Тамаша!» Жақсы орындағандарға «Бұданда жақсы орындай аласыңдар» Қателіктер жіберген оқушыларға «Мұқият болыңдар» деген сөздермен ауызша бағалау. |
|
|
1-тапсырма |
|
ҮҚ |
||
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия. Сабақты бекіту. Ой қорытындылау. «Ең алғаш айға ұшу»
Сабақтың мақсатына оралып, рефлексия жүргізу. Оқушылардың рефлексиялық қабілетін дамыту мақсатында «Қол белгісі» әдісі қолданылады. «Мен түсіндім және түсіндіре аламын» дегендер қолдың бас бармағын жоғары бағыттайды. «Мен түсінгеніме сенімді емеспін» дегендер қолдың бас бармағын жанына қарай жантайтады. «Мен түсінбедім» дегендер қолдың бас бармағын төменге бағыттайды. Осы белгілерге сүйеніп, мұғалім материалды қаншалықты меңгергенін біледі.
|
|
|
|


|
БАҒАЛАУ ПАРАҒЫ
|
СЫНЫП
________ |
ОҚУШЫ
_____________________________ |
|||||
|
Математика |
Үй тапсырмасы |
1-тапсырма |
2-тапсырма |
3-тапсырма |
4-тапсырма |
5-тапсырма |
ҚОРЫТЫНДЫ БАЛЛ |
|
Қазақ тілі |
|
|
|
|
|
|
|
|
Әдебиеттік оқу |
|
|
|
|
|
|
|
|
Жаратылыстану |
|
|
|
|
|
|
|
|
Дүниетану |
|
|
|
|
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Математика ҚМЖ расытханалар 4 сынып
Математика ҚМЖ расытханалар 4 сынып
Ямышев ЖОББМ
Қысқа мерзімді (сабақ)
жоспары математика 4
сынып
Қорытындылау/Расытханалар
/Күн жүйесі
|
Бөлім: |
«Ғарышқа саяхат», «Болашаққа саяхат» тақырыптары аясында. 4A-бөлім: Теңдеу, теңсіздік, өрнектер |
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
Жанпеисова М.Г. |
|
|
Күні: |
08.04.2024 |
|
|
Сынып: 4А |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Қорытындылау/Расытханалар |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.2.1.6 бөлімдері бірдей жай бөлшектері бар өрнектердің мәндерін салыстыру; 4.2.1.7 төрт амалдан артық жақшалы және жақшасыз өрнектерде арифметикалық амалдардың орындалу тәртібін анықтау, олардың мәнін табу |
|
|
Сабақтың мақсаты/смарт мақсат |
бөлімдері бірдей жай бөлшектері бар өрнектердің мәндерін салыстыра алады; төрт амалдан артық жақшалы және жақшасыз өрнектерде арифметикалық амалдардың орындалу тәртібін анықтап, олардың мәнін табады; |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
«Психологиялық ахуал» Күлімдеп күн бүгін Қарады маған да. Күлімдеп күн бүгін Қарады саған да, Күлімдеп күн бүгін Қарады баршаға.
Өткенді қайталау. Үй тапсырмаларын тексеру Дескриптор:
|
|
|
|
|
|
Қызығушылықты ояту Расытхана – абсерватория
Планеталар туралы әңгімелеу Сабақтың тақырыбын анықтау. |
Оқушылар алдындағы сабақта алған білімдерін қайталайды |
|
Үлестірме қағазы |
|
Негізгі бөлім |
Кіріспе тапсырма
|
Қос теңсіздіктертің шешімдер жиынын табады; Қос теңсіздікті жеке екі теңсіздікке ауыстырады; Теңдеулерді шешуде өрнектерді ықшамдау ережесін қолданып, теңдеулерді шешеді; Бөлімдері бірдей жай бөлшектері бар өрнектерге талдау алып, салыстырады Есеп бойынша әріпті өрнек құра алады; өрнек жазады; |
Бағалау парағы Бағалау: Сөздік мадақтау арқылы бағалау . Тапсырманы өте жақсы орындағандарға «Жарайсың!», «Керемет!», «Тамаша!» Жақсы орындағандарға «Бұданда жақсы орындай аласыңдар» Қателіктер жіберген оқушыларға «Мұқият болыңдар» деген сөздермен ауызша бағалау. |
|
|
1-тапсырма |
|
ҮҚ |
||
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия. Сабақты бекіту. Ой қорытындылау. «Ең алғаш айға ұшу»
Сабақтың мақсатына оралып, рефлексия жүргізу. Оқушылардың рефлексиялық қабілетін дамыту мақсатында «Қол белгісі» әдісі қолданылады. «Мен түсіндім және түсіндіре аламын» дегендер қолдың бас бармағын жоғары бағыттайды. «Мен түсінгеніме сенімді емеспін» дегендер қолдың бас бармағын жанына қарай жантайтады. «Мен түсінбедім» дегендер қолдың бас бармағын төменге бағыттайды. Осы белгілерге сүйеніп, мұғалім материалды қаншалықты меңгергенін біледі.
|
|
|
|


|
БАҒАЛАУ ПАРАҒЫ
|
СЫНЫП
________ |
ОҚУШЫ
_____________________________ |
|||||
|
Математика |
Үй тапсырмасы |
1-тапсырма |
2-тапсырма |
3-тапсырма |
4-тапсырма |
5-тапсырма |
ҚОРЫТЫНДЫ БАЛЛ |
|
Қазақ тілі |
|
|
|
|
|
|
|
|
Әдебиеттік оқу |
|
|
|
|
|
|
|
|
Жаратылыстану |
|
|
|
|
|
|
|
|
Дүниетану |
|
|
|
|
|
|
|
шағым қалдыра аласыз

















