|
Білім беру ұйымының атауы |
Водное БМ |
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||
|
Бөлім: |
Уақыт |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Каирова М. |
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 3 |
|
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№49. Санның квадраты және кубы. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.1.2.1** санның квадратын бірдей екі көбейткіштің, ал санның кубы бірдей үш көбейткіштің көбейтіндісі ретінде түсіну 3.3.1.3.Санның бөлігін табу,бөлігі бойынша санды табуды үйрену,есептер шығару,теңдеулер шешу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Санның квадратын бірдей екі көбейткіштің, ал санның кубы бірдей үш көбейткіштің көбейтіндісі екенін түсінеді; Жай бөлшектерді оқу, бөлімдері бірдей жай бөлшектерді жазуды үйренеді |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақтыңортасы 30 минут Сабақ ты қорыту 5 минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру «Келдім, отырдым, естідім, көрдім, сабаққа дайынмын» деген сөздермен сабаққа дайындығын білдіреді. Бағалау парақтарын үлестіру Үй тапсырмасын тексеру 4-тапсырма Сандардың квадраты мен кубын есепте 13=1 52=25 82=64 23=8 92=81 62=36 Өткенді пысықтау Қима қағаздармен жұмыс жүргізу «Кім жылдам?» ойыны 9x5; 8x7; 5x4; 6x8; 3x5; 2x9; 4x6; 9x9; 5x5 20-ның жартысы; 20-ның ширегі; 9 –дың үштен бір бөлігі; 100 жартысы; 32 33 Тақырыпты ашамыз Күн ретін жазу. Ұжымдық жұмыс Оқулықпен жұмыс 1-тапсырма: Есептеп,бұл заттардың қандай материалдан жасалғанын анықта 23=8 33=27 62=36 52=25 Бұл заттар қазақ халқының сәндік қолданбалы өнеріне жатады. Өзіндік жұмыс (ауызша) 2 тапсырма. Деңгейлік тапсырма «Гексагон» әдісі Үш тапсырманы үш оқушыға бөліп беру. 3 тапсырма Есепті шығар Әзірледі - 18 үй Безендірді-үштен бір бөлігін Безендіру қажет -? Ш: 18:3=6 (безендірді) 18-6=12 Ж: 12 киіз үйді безендіру қажет. ФС: Киіз үйдің құрылымы, пайдасы, бүгінгі күнгі қажеттілігіне тоқталу. Сергіту 4-тапсырма 3*3*3+28=27+28=55 6*6+4*4=36+16=52 8*8-2*2*2=64-8=56 6-тапсырма Фигуралармен жұмыс жаса. 7 ден 1 (бөлшек) боялған 12 ден 1 ( бөлшек) боялған 9 дан 1 (бөлшек) боялған 8 ден 1 ( бөлшек) боялған 7 ден 6 ( бөлшек) боялмаған 12 ден 11 ( бөлшек) боялмаған 12 ден 11 ( бөлшек) боялмаған 9 дан 8 (бөлшек) боялмаған 8 ден 7 ( бөлшек) боялмаған Сабақты пысықтау Бүгін сабақта қандай жұмыстар атқардық? Сабақта не үйрендік? Қандай тапсырма қиын болды? Үй тапсырмасы 7-тапсырма, 23 бет Сабақтан алған эмоцияларын білдіреді |
Зейінін шоғырланды ру . Үй тапсырмасын тексертеді Қима қағаздармен жұмыс Жаңа тақырыпты меңгереді Тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды Есепті шығарады нейрожаттығулар Тақта алдында жұмыс жасайды Фигуралар мен жұмыс жасайды Ойларымен бөліседі Кері байланыс жасайды |
ҚБ: «Шапалақ» Дескриптор: Сандардың квадратты мен кубын есептейді-1б Дескриптор:5 дұрыс жауапқа – 1б Есептеп,бұл заттардың қандай материалдан жасалғанын анықтайды ҚБ: Тамаша! Жарайсың! Дескриптор: Тапсырманың дұрыс орындаса-1б Жарайсың! Дескриптор: Әдемі жазады-1б Сандардың квадратты мен кубын бірдей көбейткіштердің көбейтіндісі түрінде жазады-1б Мәнін дұрыс табады -1б Дескриптор: Фигуралардың неше теңдей бөлікке бөлінгенін атайды-1б Фигуралардың боялған бөлігін табады-1б Боялмаған бөлігін табады-1б Бөлшекті жазады-1б «Эмоция» әдісі |
Бағалау парақтары Қима қағаздар Сюжетті суреттер Оқулық Оқулық Жұмыс дәптері Суреттер Жұмыс дәптері Тақта Тақта Геометрия лық фигуралар Кері байланыс тақтасы |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Математика. Санның квадраты және кубы. 3 сынып
|
Білім беру ұйымының атауы |
Водное БМ |
|||||
|
Пәні: |
Математика |
|||||
|
Бөлім: |
Уақыт |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
Каирова М. |
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: 3 |
|
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№49. Санның квадраты және кубы. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
3.1.2.1** санның квадратын бірдей екі көбейткіштің, ал санның кубы бірдей үш көбейткіштің көбейтіндісі ретінде түсіну 3.3.1.3.Санның бөлігін табу,бөлігі бойынша санды табуды үйрену,есептер шығару,теңдеулер шешу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Санның квадратын бірдей екі көбейткіштің, ал санның кубы бірдей үш көбейткіштің көбейтіндісі екенін түсінеді; Жай бөлшектерді оқу, бөлімдері бірдей жай бөлшектерді жазуды үйренеді |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақтыңортасы 30 минут Сабақ ты қорыту 5 минут Кері байланыс 5 минут |
Психологиялық ахуал қалыптастыру «Келдім, отырдым, естідім, көрдім, сабаққа дайынмын» деген сөздермен сабаққа дайындығын білдіреді. Бағалау парақтарын үлестіру Үй тапсырмасын тексеру 4-тапсырма Сандардың квадраты мен кубын есепте 13=1 52=25 82=64 23=8 92=81 62=36 Өткенді пысықтау Қима қағаздармен жұмыс жүргізу «Кім жылдам?» ойыны 9x5; 8x7; 5x4; 6x8; 3x5; 2x9; 4x6; 9x9; 5x5 20-ның жартысы; 20-ның ширегі; 9 –дың үштен бір бөлігі; 100 жартысы; 32 33 Тақырыпты ашамыз Күн ретін жазу. Ұжымдық жұмыс Оқулықпен жұмыс 1-тапсырма: Есептеп,бұл заттардың қандай материалдан жасалғанын анықта 23=8 33=27 62=36 52=25 Бұл заттар қазақ халқының сәндік қолданбалы өнеріне жатады. Өзіндік жұмыс (ауызша) 2 тапсырма. Деңгейлік тапсырма «Гексагон» әдісі Үш тапсырманы үш оқушыға бөліп беру. 3 тапсырма Есепті шығар Әзірледі - 18 үй Безендірді-үштен бір бөлігін Безендіру қажет -? Ш: 18:3=6 (безендірді) 18-6=12 Ж: 12 киіз үйді безендіру қажет. ФС: Киіз үйдің құрылымы, пайдасы, бүгінгі күнгі қажеттілігіне тоқталу. Сергіту 4-тапсырма 3*3*3+28=27+28=55 6*6+4*4=36+16=52 8*8-2*2*2=64-8=56 6-тапсырма Фигуралармен жұмыс жаса. 7 ден 1 (бөлшек) боялған 12 ден 1 ( бөлшек) боялған 9 дан 1 (бөлшек) боялған 8 ден 1 ( бөлшек) боялған 7 ден 6 ( бөлшек) боялмаған 12 ден 11 ( бөлшек) боялмаған 12 ден 11 ( бөлшек) боялмаған 9 дан 8 (бөлшек) боялмаған 8 ден 7 ( бөлшек) боялмаған Сабақты пысықтау Бүгін сабақта қандай жұмыстар атқардық? Сабақта не үйрендік? Қандай тапсырма қиын болды? Үй тапсырмасы 7-тапсырма, 23 бет Сабақтан алған эмоцияларын білдіреді |
Зейінін шоғырланды ру . Үй тапсырмасын тексертеді Қима қағаздармен жұмыс Жаңа тақырыпты меңгереді Тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды Есепті шығарады нейрожаттығулар Тақта алдында жұмыс жасайды Фигуралар мен жұмыс жасайды Ойларымен бөліседі Кері байланыс жасайды |
ҚБ: «Шапалақ» Дескриптор: Сандардың квадратты мен кубын есептейді-1б Дескриптор:5 дұрыс жауапқа – 1б Есептеп,бұл заттардың қандай материалдан жасалғанын анықтайды ҚБ: Тамаша! Жарайсың! Дескриптор: Тапсырманың дұрыс орындаса-1б Жарайсың! Дескриптор: Әдемі жазады-1б Сандардың квадратты мен кубын бірдей көбейткіштердің көбейтіндісі түрінде жазады-1б Мәнін дұрыс табады -1б Дескриптор: Фигуралардың неше теңдей бөлікке бөлінгенін атайды-1б Фигуралардың боялған бөлігін табады-1б Боялмаған бөлігін табады-1б Бөлшекті жазады-1б «Эмоция» әдісі |
Бағалау парақтары Қима қағаздар Сюжетті суреттер Оқулық Оқулық Жұмыс дәптері Суреттер Жұмыс дәптері Тақта Тақта Геометрия лық фигуралар Кері байланыс тақтасы |
||
шағым қалдыра аласыз


