Материалдар / Материал тақырыбы Ашық сабақ 5 "А" сынып Судың пайдасы.
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Материал тақырыбы Ашық сабақ 5 "А" сынып Судың пайдасы.

Материал туралы қысқаша түсінік
Жарялап отырған материалым ұстаздарға көмек ретінде пайдасы болуы. үлгі ретінде сайтта әр түрлі ашық сабақтар болса жаңартылған бағдарлама бойынша ұстаздарға жоспар қиынғ түспейді
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
15 Қаңтар 2019
476
0 рет жүктелген
770 ₸
Бүгін алсаңыз
+39 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +39 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады


Пәні: Қазақ тілі


Мұғалім: Куанышева Т.Е.

Күні: 06.12 18 ж.

Сынып: 5 «А»

Қатысқандар: 2 Қатыспағандар:0


Сабақ тақырыбы:


Судың пайдасы

Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары

5.Т2.Тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсіну және нақты ақпаратты анықтау.

.Ж4.Мәліметтерді жинақтай отырып, тақырып бойынша постер жасау.

Сабақ мақсаттары:

Барлық оқушылар орындай алады:

Мәтін мазмұнын түсінеді


Оқушылардың көпшілігі орындай алады:

Мәтінді түсініп оқып, ол бойынша берілген тапсырмаларды жүйелі орындай алады


Кейбір оқушылар орындай алады:

Үйренгендерін өмірмен байланыстырып, өз ойын нақтылап жеткізе отырып, постер дайындайды, қорғайды.



Сабақ кезеңдері

Жоспарланған жұмыс

Ресурстар


Сабақтың басы:

2- 5 минут

Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру.

Жағымды көңіл-күй қалыптастыру.

«Айнаға қарап комплимент айту»

Сабақ мақсатымен таныстыру.

Өткен сабақ бойынша білімдерін тексеру: «Шеңбердегі доп» әдісі

Рисунок 3





Ортасы:

Мәтінмен жұмыс.

Мәтінді тыңда, түсініп оқы, түсінгеніңді баянда.

«Автор орындығы» әдісі.




Бір оқушы шығып, орындыққа отырып, мәтін бойынша түсінгенін баяндай бастайды, ол тоқтағанда оқушылар автор ретінде оған сұрақтар қояды.

Келесі оқушы жалғастырады.


5-тапсырма.

Жақшадағы сөйлемдердің дұрыс нұсқасын құрап жазу.


6-тапсырма. Сөйлемдердің әрқайсысына екі сұрақ құрастыр. /жұппен жұмыс/

Әр жұпқа бір сөйлем беріледі, олар сөйлемге қатысты екі тұрлі сұрақ құрастырады.


Топпен жұмыс: «Судың пайдасы» тақырыбында постер дайындайды, қорғайды.

оқулық




көрнекілік, кесте






оқулық



Қима қағаз





Маркер, плакат






Соңы

Кері байланыс «Блоб ағашы» әдісі

Рисунок 4




Әр оқушыға жеке-жеке таратылады

Қосымша ақпарат

Қорытындылау

Төмендегі бөлікті сабағыңыз туралы өз ойыңызды жазуға қолданыңыз.

Өз сабағыңыз бойынша сол жақ бағандағы сұрақтарға жауап беріңіз.

1.Сабақ барысына өзгерту енгіздіңіз бе? Неге?


2. Жүргізілген жұмыс түрлері қаншалықты тиімді болды?








Қорытынды бағалау

Ең жақсы өткен екі нәрсе:

1.


2.


Қандай екі нәрсе \тапсырма\ сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді?

1.


2.












Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!