Тексерілді:
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Робототехника. Жоба (ортақ тақырыптары: "Атадан қалған асыл мұра", "Атақты тұлғалар") |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Г.Бейсеева |
|
|
Күні: |
30.01.2025 ж |
|
|
Сынып:3б,в |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Мәтіндегі иллюстрациялар |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.3.1.1 ақпарат іздеуді іске асыру (құжаттағы мәтін үзіндісі); 3.2.1.5. суреттерді мәтінге енгізіп, реттеу |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтіндік редакторда суреттер енгізуді, реттеуді үйрену |
|
|
Құндылық: заң және тәртіп |
тәртіп пен әділдік нормалар мен ережелерді сақтау қажеттілігін түсіну |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың барысы 5 мин |
Ұймдастыру кезеңі. Оқушылармен сәлемдесі. «Шаттық шеңбері» әдісімен бір-біріне жылы тілектер айту арқылы сыныпта жақсы көңіл-күй орнату. Шеңбер жасап тұрған оқушылар 1, 2 реттік санау арқылы 2 топқа бірігеді. 1-топ. Бірінші 2-топ. Екінші Өткен тақырыпты қайталау 1.Мәтіндітерген кезде Шрифт пен Абзац командаларын не үшін пайдаланады? 2.Шрифт пен Абзац командаларын салыстыр. Қызметтеріндегі негізгі үш айырма-шылығын ата. 3.Бір сөзбен қалай атауға болады?
|
Сабаққа дайындалады, жұмыс орындарын тексереді
Оқушылар психологиялық тұрғыдан қолайлы атмосфераны қалыптастырады
Сабақтың тақырыбы қандай екенін анықтайды, сабақтың мақсаттарын анықтайды |
Мұғалім оқушыларды сабаққа қатысу белсендігі бойынша «Жарайсың!» «Жақсы!» «Талпын!» әдісімен бағалайды. |
Оқулық, презентация |
|
Сабақтың ортасы 35 мин |
Жаңа тақырыпты меңгеру Қандай мультфильмді ұнатасың? 1-суретте берілген танымал мультфильмдердің қалай атала тынын білесің бе? Осы мультфильмдер туралы ойыңды ор таға сал. Мультипликация өнері туралы мәтін мен суреттен тұратын құжатты қалай жасауға болады?
Білімді бекіту, жұмыс парағымен жұмыс 1-тапсырма 7-суретте иллюстрациясы бар мәтін бөлігіне қарап, төмендегі тапсырма мен сұрақтарға жауап беріңдер.
Сергіту сәтті 2-тапсырма. Сөздерді дұрыс ретпен орналастырып, сөйлем құры: 1)бірге 5)берілген 2)схема 6)иллюстрация 3)деп аталады 7)Мәтінмен 4)сурет, фотосурет 3-тапсырма. Сілтемеге өтіп немесе qr кодын сканерлеп тапсырманы орында https://wordwall.net/ru/resource/85319432 4-тапсырма. Практикалық жұмысты орында Мәтінді мәтіндік редакторда теріп, үлгі бойынша рәсімде. Құжатқа тиісті суретті кірістір
|
Жаңа ақпаратты тыңдайды, сұрақтарға жауап береді
Жұмыс парағы бойынша тапсырмаларды орындайды.
Дескриптор -Берілген тапсырмаға топтық талдау жасайды. -Суретке қолданылған пішімдеу түрін анықтайды. -Мәтінде қолданылған Шрифт пен Абзац түрін анықтайды
- жаттығуларды орындайды
Дескриптор - сөздерді ретімен орналастырады
Дескриптор - интерактивті тапсырманы орындайды
Дескриптор - практикалық жұмысты орындайды |
Мақтау
Мұғалім оқушыларды сабаққа қатысу белсендігі бойынша «Жарайсың!» «Жақсы!» «Талпын!» әдісімен бағалайды
«Жарайсың!» «Жақсы!» «Талпын!» әдісімен бағалайды
«Жарайсың!» «Жақсы!» «Талпын!» әдісімен бағалайды |
Оқулық, презентация https://wordwall.net/ru/resource/85319432 |
|
Сабақтын соңы 5 мин |
Үй тапсырмасы:
Барлығын түсіндім Енді түсініп келемін |
Үй тапсырмасын жазады
Өз жұмысын бағалайды |
Стикермен жұмыс |
Білім класс |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Мәтіндегі иллюстрациялар
Мәтіндегі иллюстрациялар
Тексерілді:
Қысқа мерзімді жоспар
|
Бөлім: |
Робототехника. Жоба (ортақ тақырыптары: "Атадан қалған асыл мұра", "Атақты тұлғалар") |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Г.Бейсеева |
|
|
Күні: |
30.01.2025 ж |
|
|
Сынып:3б,в |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Мәтіндегі иллюстрациялар |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
3.3.1.1 ақпарат іздеуді іске асыру (құжаттағы мәтін үзіндісі); 3.2.1.5. суреттерді мәтінге енгізіп, реттеу |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Мәтіндік редакторда суреттер енгізуді, реттеуді үйрену |
|
|
Құндылық: заң және тәртіп |
тәртіп пен әділдік нормалар мен ережелерді сақтау қажеттілігін түсіну |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың барысы 5 мин |
Ұймдастыру кезеңі. Оқушылармен сәлемдесі. «Шаттық шеңбері» әдісімен бір-біріне жылы тілектер айту арқылы сыныпта жақсы көңіл-күй орнату. Шеңбер жасап тұрған оқушылар 1, 2 реттік санау арқылы 2 топқа бірігеді. 1-топ. Бірінші 2-топ. Екінші Өткен тақырыпты қайталау 1.Мәтіндітерген кезде Шрифт пен Абзац командаларын не үшін пайдаланады? 2.Шрифт пен Абзац командаларын салыстыр. Қызметтеріндегі негізгі үш айырма-шылығын ата. 3.Бір сөзбен қалай атауға болады?
|
Сабаққа дайындалады, жұмыс орындарын тексереді
Оқушылар психологиялық тұрғыдан қолайлы атмосфераны қалыптастырады
Сабақтың тақырыбы қандай екенін анықтайды, сабақтың мақсаттарын анықтайды |
Мұғалім оқушыларды сабаққа қатысу белсендігі бойынша «Жарайсың!» «Жақсы!» «Талпын!» әдісімен бағалайды. |
Оқулық, презентация |
|
Сабақтың ортасы 35 мин |
Жаңа тақырыпты меңгеру Қандай мультфильмді ұнатасың? 1-суретте берілген танымал мультфильмдердің қалай атала тынын білесің бе? Осы мультфильмдер туралы ойыңды ор таға сал. Мультипликация өнері туралы мәтін мен суреттен тұратын құжатты қалай жасауға болады?
Білімді бекіту, жұмыс парағымен жұмыс 1-тапсырма 7-суретте иллюстрациясы бар мәтін бөлігіне қарап, төмендегі тапсырма мен сұрақтарға жауап беріңдер.
Сергіту сәтті 2-тапсырма. Сөздерді дұрыс ретпен орналастырып, сөйлем құры: 1)бірге 5)берілген 2)схема 6)иллюстрация 3)деп аталады 7)Мәтінмен 4)сурет, фотосурет 3-тапсырма. Сілтемеге өтіп немесе qr кодын сканерлеп тапсырманы орында https://wordwall.net/ru/resource/85319432 4-тапсырма. Практикалық жұмысты орында Мәтінді мәтіндік редакторда теріп, үлгі бойынша рәсімде. Құжатқа тиісті суретті кірістір
|
Жаңа ақпаратты тыңдайды, сұрақтарға жауап береді
Жұмыс парағы бойынша тапсырмаларды орындайды.
Дескриптор -Берілген тапсырмаға топтық талдау жасайды. -Суретке қолданылған пішімдеу түрін анықтайды. -Мәтінде қолданылған Шрифт пен Абзац түрін анықтайды
- жаттығуларды орындайды
Дескриптор - сөздерді ретімен орналастырады
Дескриптор - интерактивті тапсырманы орындайды
Дескриптор - практикалық жұмысты орындайды |
Мақтау
Мұғалім оқушыларды сабаққа қатысу белсендігі бойынша «Жарайсың!» «Жақсы!» «Талпын!» әдісімен бағалайды
«Жарайсың!» «Жақсы!» «Талпын!» әдісімен бағалайды
«Жарайсың!» «Жақсы!» «Талпын!» әдісімен бағалайды |
Оқулық, презентация https://wordwall.net/ru/resource/85319432 |
|
Сабақтын соңы 5 мин |
Үй тапсырмасы:
Барлығын түсіндім Енді түсініп келемін |
Үй тапсырмасын жазады
Өз жұмысын бағалайды |
Стикермен жұмыс |
Білім класс |
шағым қалдыра аласыз
















