|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Веб-жобалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 10 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Мәтінді форматтау.(қаріп, абзац, тізімдер) |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.2.1 web (веб)-парақшаларды әзірлеуде HTML (аш ти эм эл)-тегтерін қолдану |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
web (веб)-парақшаларды әзірлеуде HTML (аш ти эм эл)-тегтерін қолданады |
|||
|
Заң мен тәртіп құндылығы |
• Құқықтық жүйе мен адам құқықтарының негіздерін білу. • Тәртіп пен әділеттілік нормалар мен ережелерін сақтау қажеттілігін түсіну • Қоғамның қорғалуы мен қауіпсіздігін қамтамасыз ету ретінде заң мен тәртіптің маңыздылығын түсіну |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2. Психологиялық ахуал Жасанды интелект арқылы орындалады «Боди-арт» Барлық қатысушылар бірінің артына бірі тұрады. Соңғы ойыншы алдыңғының арқасына өзі қалаған суретті салады, ол ойыншы ненің суретін сезінгенін өзінің алдындағы оқушыға салады. Осылайша алдыңғы қатысушыға дейін сурет салу жалғасады. Соңғы және бірінші баланың суреттері салыстырылып, кімнің тұсынан ағаттық кеткені анықталады. Жағымды ахуал туады.. 3. Топқа бөлу: 3-түрлі түсті маркерлер арқылы топқа бөлу
4. «Конверт сұрақ» әдісі Үй тапсырмасын қайталау 3 топтағы 3 оқушыға 1-сұрақтан жазылып, конвертке салынады(өткен тақырыптар бойынша ). Әрбір оқушыда өзінікі болатындай етіп, бірнеше конверт дайындалады. Әрқайсысына бір минут беріледі: оқушы стикерде атын және жауабын жазады; бір минут өткен соң конверт өзінің тобындағы келесі оқушыға беріледі, осылай сұрақтарға барлығы жауап бергенше жүре береді. Стикерлерді жинап, бірнеше жауапты дауыстап оқыңыз (аттарын атамастан); сынып белгілі бір сұрақтың қаншалықты дұрыс болғанын талқылайды. 1-топтағы 1-оқушы конвертіне: -Нөмірленге тізімдер 2-топтағы 1-оқушы конвертіне: -қабатталған тізімдер 3-топтағы 1-оқушы конвертіне: -сырғымалы жолдар |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Оқушылар арасында жағымды ахуал орнайды 3. Маркерлердің түсі арқылы топқа бөлінеді 4. Үй тапсырмасына жауап береді. |
Дескриптор: Үй тапсырмасы бойынша берілген сұрақтарға жауап береді 2 балл |
Оқулық «Арман ПВ» Түрлі түсті маркер Конверт, стикер |
|
Сабақтың ортасы 30 мин |
Қайталау сабақ «Топтық жұмыс» 1-тапсырма «Бірге ойлаймыз» әдісі. Топтарға тапсырма беріледі
Жұптық жұмыс 2-тапсырма «Ойлан, Жұптас, Пікірлес» әдісі Оқушылар берілген тапсырма бойынша ойланып, жұптасып талқылайды. Керекті мәліметті дәптерге жазады
ЕБҚЕ бар балалар үшін тапсырма Сұраққа жауап береді DІRECTІON ? «Жеке жұмыс» Компьютермен жұмыс 3 -тапсырма «Миға шабуыл» әдісі
Сергіту сәті Берілген сілтеме бойынша нейро жаттығулар жасайды Сабақты қорытындылау: «Wordwall» платформасы бойынша сұрақтарға жауап береді |
1-тапсырманы орындайды 2 тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды 3-тапсырманы орындайды Сергіту сәті жасалады Онлайн платформада сұрақтарға жауап береді |
Дескриптор - Неліктен мәтінді форматтау тегтерден тұратынын айтады 2 балл Дескриптор: Тізімді ұйымдастыру тегтерінің қолданылуына мысал келтіреді Тегтердің қолданылуына байланысты кестені тотырады 2 балл Дескриптор: Сұраққа жауап береді Дескриптор: Нөмірленген және нөмірленбеген тізім жасауды үйренеді 2 балл Дескриптор: Онлайн платформа арқылы сұрақтарға жауап береді 2 балл |
Презентация А-4 парақша, маркер, стикер Оқулық , дәптер, тапсырма, тапсырма Ноутбук, оқулық Сергіту сәті https://video-preview.s3.yandex.net/s31IQgEAAAA.mp4 онлайн сілтеме https://wordwall.net/ru/resource/64415545 |
|
Сабақтың соңы 5 мин Бағалау Үй тапсырмасы |
2.Кері байланыс:
Бағалау 10 балдық жүйемен бағаланады &38-39 оқу. 135-139 бет |
Өзін-өзі бағалау. |
10 балл жинайды |
Плакат /слайд, стикер/ |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Мәтінді форматтау.(қаріп, абзац, тізімдер).№2.10-сынып.docx. Қысқа мерзімді сабақ жоспары.
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Веб-жобалау |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып 10 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Мәтінді форматтау.(қаріп, абзац, тізімдер) |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
10.4.2.1 web (веб)-парақшаларды әзірлеуде HTML (аш ти эм эл)-тегтерін қолдану |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
web (веб)-парақшаларды әзірлеуде HTML (аш ти эм эл)-тегтерін қолданады |
|||
|
Заң мен тәртіп құндылығы |
• Құқықтық жүйе мен адам құқықтарының негіздерін білу. • Тәртіп пен әділеттілік нормалар мен ережелерін сақтау қажеттілігін түсіну • Қоғамның қорғалуы мен қауіпсіздігін қамтамасыз ету ретінде заң мен тәртіптің маңыздылығын түсіну |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2. Психологиялық ахуал Жасанды интелект арқылы орындалады «Боди-арт» Барлық қатысушылар бірінің артына бірі тұрады. Соңғы ойыншы алдыңғының арқасына өзі қалаған суретті салады, ол ойыншы ненің суретін сезінгенін өзінің алдындағы оқушыға салады. Осылайша алдыңғы қатысушыға дейін сурет салу жалғасады. Соңғы және бірінші баланың суреттері салыстырылып, кімнің тұсынан ағаттық кеткені анықталады. Жағымды ахуал туады.. 3. Топқа бөлу: 3-түрлі түсті маркерлер арқылы топқа бөлу
4. «Конверт сұрақ» әдісі Үй тапсырмасын қайталау 3 топтағы 3 оқушыға 1-сұрақтан жазылып, конвертке салынады(өткен тақырыптар бойынша ). Әрбір оқушыда өзінікі болатындай етіп, бірнеше конверт дайындалады. Әрқайсысына бір минут беріледі: оқушы стикерде атын және жауабын жазады; бір минут өткен соң конверт өзінің тобындағы келесі оқушыға беріледі, осылай сұрақтарға барлығы жауап бергенше жүре береді. Стикерлерді жинап, бірнеше жауапты дауыстап оқыңыз (аттарын атамастан); сынып белгілі бір сұрақтың қаншалықты дұрыс болғанын талқылайды. 1-топтағы 1-оқушы конвертіне: -Нөмірленге тізімдер 2-топтағы 1-оқушы конвертіне: -қабатталған тізімдер 3-топтағы 1-оқушы конвертіне: -сырғымалы жолдар |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Оқушылар арасында жағымды ахуал орнайды 3. Маркерлердің түсі арқылы топқа бөлінеді 4. Үй тапсырмасына жауап береді. |
Дескриптор: Үй тапсырмасы бойынша берілген сұрақтарға жауап береді 2 балл |
Оқулық «Арман ПВ» Түрлі түсті маркер Конверт, стикер |
|
Сабақтың ортасы 30 мин |
Қайталау сабақ «Топтық жұмыс» 1-тапсырма «Бірге ойлаймыз» әдісі. Топтарға тапсырма беріледі
Жұптық жұмыс 2-тапсырма «Ойлан, Жұптас, Пікірлес» әдісі Оқушылар берілген тапсырма бойынша ойланып, жұптасып талқылайды. Керекті мәліметті дәптерге жазады
ЕБҚЕ бар балалар үшін тапсырма Сұраққа жауап береді DІRECTІON ? «Жеке жұмыс» Компьютермен жұмыс 3 -тапсырма «Миға шабуыл» әдісі
Сергіту сәті Берілген сілтеме бойынша нейро жаттығулар жасайды Сабақты қорытындылау: «Wordwall» платформасы бойынша сұрақтарға жауап береді |
1-тапсырманы орындайды 2 тапсырманы орындайды Тапсырманы орындайды 3-тапсырманы орындайды Сергіту сәті жасалады Онлайн платформада сұрақтарға жауап береді |
Дескриптор - Неліктен мәтінді форматтау тегтерден тұратынын айтады 2 балл Дескриптор: Тізімді ұйымдастыру тегтерінің қолданылуына мысал келтіреді Тегтердің қолданылуына байланысты кестені тотырады 2 балл Дескриптор: Сұраққа жауап береді Дескриптор: Нөмірленген және нөмірленбеген тізім жасауды үйренеді 2 балл Дескриптор: Онлайн платформа арқылы сұрақтарға жауап береді 2 балл |
Презентация А-4 парақша, маркер, стикер Оқулық , дәптер, тапсырма, тапсырма Ноутбук, оқулық Сергіту сәті https://video-preview.s3.yandex.net/s31IQgEAAAA.mp4 онлайн сілтеме https://wordwall.net/ru/resource/64415545 |
|
Сабақтың соңы 5 мин Бағалау Үй тапсырмасы |
2.Кері байланыс:
Бағалау 10 балдық жүйемен бағаланады &38-39 оқу. 135-139 бет |
Өзін-өзі бағалау. |
10 балл жинайды |
Плакат /слайд, стикер/ |
шағым қалдыра аласыз








