|
Сабақ: қазақ тілі |
Мектеп: |
||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: Серкалиева Г.Н. |
||
|
Тақырыбы: Неше доп? |
|
||
|
Сынып: 0 |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
|
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары: |
1.1.1.1.Сөзді зейін қойып тыңдау, түсіну және оған сәйкес дұрыс әрекет ету (қимыл, ым мен ишараны қолдану, іс-әрекет жасау) 1.1.2.1.Күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсіну 1.2.3.1. Сұхбаттасының не туралы айтқанын түсіну және тілдік нормаларды сақтай отырып, түрлі тәсілдермен жауап беру. 1.3.3.1. Мәтіннің жанрын (өлең, ертегі, жұмбақ, әңгіме және т.б.) ажырату. |
||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар орындай алады: |
||
|
|
Неше? сұрағын түсінеді, сұраққа дұрыс жауап береді, 1-ден 10-ға дейін санай алады. |
||
|
|
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: |
||
|
|
Сабақта үйренген цифрларды таниды |
||
|
|
Кейбір оқушылар орындай алады: |
||
|
|
Сабақта үйренген цифрларды таниды, заттардың санын айта алады (үш доп т.с.с.) . |
||
|
Жоспар: |
|||
|
Сабақтың кезеңдері |
Жоспарланған жұмыс |
Ресурстар |
|
|
Басы (2 минут) |
(МК)Шеңберге тұру. Сергіту сәті. |
|
|
|
Ортасы(3-21 минут) |
(МК, Ұ) Оқушылардың назарын оқулықтағы суретке аудару. Машиналарды санату. (Т) Оқушыларға цифрлар жазылған карточкалар тарату. Цифрларды өсу ретімен айтып беру. ( (МК)"Есте сақта!" айдарында цифрларды санату. |
Оқулық Цифрлар жазылған карточкалар. |
|
|
Соңы( 4 минут) |
(Қ) Кері байланыс. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Мектепалды даярлық тобы. Сабақ жоспары.
|
Сабақ: қазақ тілі |
Мектеп: |
||
|
Күні: |
Мұғалімнің аты-жөні: Серкалиева Г.Н. |
||
|
Тақырыбы: Неше доп? |
|
||
|
Сынып: 0 |
Қатысқандар: |
Қатыспағандар: |
|
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары: |
1.1.1.1.Сөзді зейін қойып тыңдау, түсіну және оған сәйкес дұрыс әрекет ету (қимыл, ым мен ишараны қолдану, іс-әрекет жасау) 1.1.2.1.Күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсіну 1.2.3.1. Сұхбаттасының не туралы айтқанын түсіну және тілдік нормаларды сақтай отырып, түрлі тәсілдермен жауап беру. 1.3.3.1. Мәтіннің жанрын (өлең, ертегі, жұмбақ, әңгіме және т.б.) ажырату. |
||
|
Сабақ мақсаттары |
Барлық оқушылар орындай алады: |
||
|
|
Неше? сұрағын түсінеді, сұраққа дұрыс жауап береді, 1-ден 10-ға дейін санай алады. |
||
|
|
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: |
||
|
|
Сабақта үйренген цифрларды таниды |
||
|
|
Кейбір оқушылар орындай алады: |
||
|
|
Сабақта үйренген цифрларды таниды, заттардың санын айта алады (үш доп т.с.с.) . |
||
|
Жоспар: |
|||
|
Сабақтың кезеңдері |
Жоспарланған жұмыс |
Ресурстар |
|
|
Басы (2 минут) |
(МК)Шеңберге тұру. Сергіту сәті. |
|
|
|
Ортасы(3-21 минут) |
(МК, Ұ) Оқушылардың назарын оқулықтағы суретке аудару. Машиналарды санату. (Т) Оқушыларға цифрлар жазылған карточкалар тарату. Цифрларды өсу ретімен айтып беру. ( (МК)"Есте сақта!" айдарында цифрларды санату. |
Оқулық Цифрлар жазылған карточкалар. |
|
|
Соңы( 4 минут) |
(Қ) Кері байланыс. |
|
|
шағым қалдыра аласыз













