"Бекітемін"
2 “б” сынып жетекшісі
_____Шалабаева Г.
__ ___2024ж
|
Білім беру ұйымының атауы |
Мақаш Бекмұхамбетов атындағы орта мектеп |
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|||||
|
Бөлім: |
Менің мектебім |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
18.11.2024 |
|||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 31 сабақ. Мектепке барар жолымыз 1 –5-жаттығулар. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
Мәтіннің мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Жолда жүру ережесін сақтауды үйрету |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік |
Сабақ құндылығы: БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ Басқалармен бірлескен жұмыстың нәтижесін қорғай білу Апта дәйексөзі: Өз өміріңізге жауапкершілікті алу — діттеген мақсатқа қол жеткізу үшін бәріне де дайын болу |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Сабақтың соңы |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Жыртық кітап жылады мәнерлеп оқу,кітаптың шығу тарихын оқу Тақырыпты ашу 1 тапсырма Оқы. Сипатына карап, көлік құралдарын ата.Кез келген бір көлікті сипаттап айт. Екі аяқты,бір ізді. Поезд Жолы жер астында. Метро Екі қанаты бар, Бірақ құс емес. Ұшақ «Көшедегі сабақ» мәтінін тыңдап, Исатайдың ісіне баға беру
Оңға, оңға түзу тұр Солға, солға түзу тұр Алға қарай бір адым Артқа қарай бір адым Жогары төмен қарайық Орнымызды табайық 3-тапсырма Исатайға көкесі көшеде жүру тәртібі туралы не айтты? Мәтін неліктен «Көшедегі сабақ» деп аталған? 4-тапсырма Мақал мен мәтіннің қандай байланысы бар? Мақал Сақтықта қорлық жоқ. Үй жұмысы 2 тапсырма Көшедегі сабақ мәтінін оқу,түсінік айту |
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Үй тапсырмасын пысықтайды Көлік түрлерін табу Мәтіннің мазмұнын талдайды Жеке жұмыс жасайды Мазмұнына қарай қимылдарды қайталайды Жаттығу жасайды Тапсырманы орындайды Мақалды түсіндіреді Үй тапсырмасын алады |
Мақтап, мадақтап отыру Мадақтау Тамаша! Мәтінді оқиды Тамаша! Жарайсыңдар! Керемет жұмыс жасадыңдар! |
Суреттер Оқулық оқулық Суреттер оқулық Жұмыс дәптері Суреттер |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
мектепке барар жолымыз
мектепке барар жолымыз
"Бекітемін"
2 “б” сынып жетекшісі
_____Шалабаева Г.
__ ___2024ж
|
Білім беру ұйымының атауы |
Мақаш Бекмұхамбетов атындағы орта мектеп |
|||||
|
Пәні: |
Әдебиеттік оқу |
|||||
|
Бөлім: |
Менің мектебім |
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
18.11.2024 |
|||||
|
Сынып: |
2сынып |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
№ 31 сабақ. Мектепке барар жолымыз 1 –5-жаттығулар. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
Мәтіннің мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беру |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Жолда жүру ережесін сақтауды үйрету |
|||||
|
Құндылықтар және оның мақсаты: Ай құндылығы: Әділдік және жауапкершілік |
Сабақ құндылығы: БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ Басқалармен бірлескен жұмыстың нәтижесін қорғай білу Апта дәйексөзі: Өз өміріңізге жауапкершілікті алу — діттеген мақсатқа қол жеткізу үшін бәріне де дайын болу |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткенді пысықтау 5 минут Сабақ тың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 6минут Қосымша тапсырма 2минут Сабақтың соңы |
Психологиялық ахуалды жақсарту
Өткенді пысықтау Үй тапсырмасы Жыртық кітап жылады мәнерлеп оқу,кітаптың шығу тарихын оқу Тақырыпты ашу 1 тапсырма Оқы. Сипатына карап, көлік құралдарын ата.Кез келген бір көлікті сипаттап айт. Екі аяқты,бір ізді. Поезд Жолы жер астында. Метро Екі қанаты бар, Бірақ құс емес. Ұшақ «Көшедегі сабақ» мәтінін тыңдап, Исатайдың ісіне баға беру
Оңға, оңға түзу тұр Солға, солға түзу тұр Алға қарай бір адым Артқа қарай бір адым Жогары төмен қарайық Орнымызды табайық 3-тапсырма Исатайға көкесі көшеде жүру тәртібі туралы не айтты? Мәтін неліктен «Көшедегі сабақ» деп аталған? 4-тапсырма Мақал мен мәтіннің қандай байланысы бар? Мақал Сақтықта қорлық жоқ. Үй жұмысы 2 тапсырма Көшедегі сабақ мәтінін оқу,түсінік айту |
Сабаққа дайындық жасап, жақсы тілектер тілейді. Үй тапсырмасын пысықтайды Көлік түрлерін табу Мәтіннің мазмұнын талдайды Жеке жұмыс жасайды Мазмұнына қарай қимылдарды қайталайды Жаттығу жасайды Тапсырманы орындайды Мақалды түсіндіреді Үй тапсырмасын алады |
Мақтап, мадақтап отыру Мадақтау Тамаша! Мәтінді оқиды Тамаша! Жарайсыңдар! Керемет жұмыс жасадыңдар! |
Суреттер Оқулық оқулық Суреттер оқулық Жұмыс дәптері Суреттер |
||
шағым қалдыра аласыз
















