Материалдар / Мектептің жанында ойнаймын қмж 2-сынып
2023-2024 оқу жылына арналған

қысқа мерзімді сабақ жоспарларын

жүктеп алғыңыз келеді ма?
ҚР Білім және Ғылым министірлігінің стандартымен 2022-2023 оқу жылына арналған 472-бұйрыққа сай жасалған

Мектептің жанында ойнаймын қмж 2-сынып

Материал туралы қысқаша түсінік
жақсы оқу,үйрену
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады.
Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
18 Қараша 2018
246
0 рет жүктелген
Бүгін алсаңыз 25% жеңілдік
беріледі
770 тг 578 тг
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Қысқа мерзімді жоспар

Пән: Қазақ тілі Т2Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:Қоршаған ортаКүні:18.04.18Сынып: 2Мектеп: Науайы жалпы орта мектебіМұғалімнің аты-жөні:Қатысқандар саны:Қатыспағандар саны:
Сабақ тақырыбыБейсенбіде тауға шығамын. Бүгін сәрсенбі ме?
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)2.2.4.1 оқиға желісін сақтай отырып, таныс сөздерді қолдану арқылы шынайы және дұрыс әңгіме құрастыру

Сабақ мақсаттарыБарлық оқушылар:Мұғалім көмегімен таныссөздердітұтас оқиды.Сұрақтар негізінде шағын мәтінді мазмұндайды.Көптеген оқушылар:Өз бетінше таныс сөздерді тұтас оқиды.Тірек сөздер негізінде шағын мәтінді мазмұндайдыКейбір оқушылар:тірек сөздерден пайдаланып әңгіме құрастырады
Бағалау критерийлері Бас әріптер мен кіші әріптердің биіктігін, енін, көлбеулігін және олардың байланысын сақтап жазады

Tілдік мақсаттар

Пәнге тән лексика мен терминология:Мен дүйсенбіде..., Менсейсенбіде, Мен сәрсенбіде, Мен бейсенбіде..., Мен жұмада, Мен сенбіде… .Диалог пен жазу үшін пайдалы сөздер мен тіркестер: Менің ойымша ..., Біздің ойымызша...
Құндылықтарды дарытуҮзіліс кезінде тәртіпті болуға тәрбиелеу.
Пәнаралық байланыстарӨзбек тілі, орыс тілі сабағы
АКТ қолдану дағдыларыСергіту сәті
Бастапқы білім Сен сурет саласың
Сабақ барысы
Сабақтың жоспарланған кезеңдері Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

Ресурстар
Сабақтың басы

Ертеңгілік шеңберіӨзінің күн тәртібі туралы айту



Сабақтың ортасы



























































(Ұ) Оқушыларды жазу әрекетіне дайындау үшін «қоршаған орта» тақырыбына қатысты сөздікті қайталау; «Қоршаған орта» әліпби ойыны. Оқушылар шеңбер бойлай отырып, әліпби ретімен кезек-кезек қоршаған ортаға қатысты сөздерді айтады. Мысалы,гүл,күн, тал,тау,шөп. Сөз таба алмай қалған оқушы ойыннан шығып отырады. Соңғы қалған үшеуі – жеңімпаз.(МК) Үлгі бойынша апта күндеріні ретімен айту және жазу. Апта күндерінде не істейтіндігін айту. Мысалы, Мен дүйсенбіде..., Менсейсенбіде, Мен сәрсенбіде, Мен бейсенбіде..., Мен жұмада, Мен сенбіде… .



Сергіту сәті



(Ж) Жұптарда оқушылар келесі тапсырманы жазуға дайындалу үшін дем алыс күндері не істейтіндігін т.б. талқылайды.(Ө, Қ) Мұғалім. Көрсеткен үлгіні қолдана отырып, апта күндері туралы сөйлемдер жазады. Дифференциация:қабылдау деңгейі жоғары оқушылар жай сөйлемдерде бас әріптер мен нүктелерді және сұрақ белгілерін қолдану арқылы өздерінің жеке әңгімелерін жаза алады;қабылдау деңгейі орташа оқушылар суретті әңгімені бір немесе екі сөйлеммен жаза алады.





Сабақтың соңы













Смайликтер арқылы кері байланыс беру:





Саралау –оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілетіжоғарыоқушыларғақандайміндетқоюдыжоспарлапотырсыз? Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы
қабылдау деңгейі жоғары оқушылар жай сөйлемдерде бас әріптер мен нүктелерді және сұрақ белгілерін қолдану арқылы өздерінің жеке әңгімелерін жаза алады;қабылдау деңгейі орташа оқушылар суретті әңгімені бір немесе екі сөйлеммен жаза алады.



Бір-біріне құрмет көрсету
















































































































Материал жариялап тегін сертификат алыңыз!
Бұл сертификат «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!