қу ісінің меңгерушісі:
|
Күні:20/02 Сынып: 0 Б В |
Мұғалім:Бердалиева Г.Р. |
||
|
Сабақтың тақырыбы |
Мен ертегі оқимын |
||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
Оқушыларға ертегінің мағынасын түсіндіру ертегінің басты кейіпкерді анықтауды үйрету өз сөзімен айтуға машықтандыру. |
||
|
Сабақтың мақсаттары |
Барлығы: ертегіні тамашалайды, басты кейіпкерді анықтайды Көбі: ертегі бойынша сұрақтарға жауап береді Кейбірі: .өз сөзімен қысқаша айтып береді |
||
|
Жетістік критерийлері |
тыңдау- кру материалын түсінеді сұрақтарға жауап береді негізгі ойды анықтайды |
||
|
Құндылықтарды дарыту |
Қазақстанның тәуелсіздігі мен Астанасы |
||
|
Пәнаралық байланыс |
Өнер, ана тілі сабағы |
||
|
Модульдердің сабақта қолдануы |
|
||
|
Тілдік құзыреттілік |
ертегі, кейіпкер |
||
|
Сабақ барысы |
|||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру 5 минут
|
Амандасу, түгендеу. Әнүранды орындаймыз. Тіл дамыту сұрақтары: Біз қай мемлекетте тұрамыз? Біздің елбасымыз кім? Мемлекеттік рәміздерді ата Мемлекеттік тіл қай тіл? Жарайсындар балалар енді сабағымызды бастайық |
Шаттық шебері
|
|
|
Сабақтың ортасы 8 минут
|
Алдымен мына видеороликті тамашалаңыздар. «Маймақ қаз» ертегісін тамашалаймыз. |
Таныстырылым, оқулықпен жұмыс |
|
|
Сергіту сәті 1 минут |
«Аю отыр партада» |
Сергіту сәтіне арналған видео |
|
|
Аяқталуы 6 минут
Қызықты тапсырма 5 минут
|
Ал балалар біз не тамашаладық? Ертегі Басты кейіпкер кім екен? Маймақ қаз не істеді? не үшін ол ренжіді? қайда барды? ең соңында қаздар қайда ұшып кетті? олар қашан оралады екен? Ал бізге көктемде құстар оралады ма? |
Оқулық, дәптерлер. |
|
|
Сабақтың соңы 2 минут |
Рефлексия Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді бас бармақ арқылы бағалау.
|
Бас бармақтар |
|
|
Үйге тапсырма |
қайталау |
|
|
|
Бағалау |
мадақтау |
|
|
Оқу ісінің меңгерушісі:
|
Күні:22/02 Сынып: 0 Б В |
Мұғалім:Бердалиева Г.Р. |
||
|
Сабақтың тақырыбы |
Мен ертегі білемін |
||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
Оқушыларға ертегінің мағынасын түсіндіру ертегінің басты кейіпкерді анықтауды үйрету өз сөзімен айтуға машықтандыру. |
||
|
Сабақтың мақсаттары |
Барлығы: ертегіні тамашалайды, басты кейіпкерді анықтайды Көбі: ертегі бойынша сұрақтарға жауап береді Кейбірі: .өз сөзімен қысқаша айтып береді |
||
|
Жетістік критерийлері |
тыңдау- кру материалын түсінеді сұрақтарға жауап береді негізгі ойды анықтайды |
||
|
Құндылықтарды дарыту |
Қазақстанның тәуелсіздігі мен Астанасы |
||
|
Пәнаралық байланыс |
Өнер, ана тілі сабағы |
||
|
Модульдердің сабақта қолдануы |
|
||
|
Тілдік құзыреттілік |
ертегі, кейіпкер |
||
|
Сабақ барысы |
|||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру 5 минут
|
Амандасу, түгендеу. Әнүранды орындаймыз. Тіл дамыту сұрақтары: Біз қай мемлекетте тұрамыз? Біздің елбасымыз кім? Мемлекеттік рәміздерді ата Мемлекеттік тіл қай тіл? Жарайсындар балалар енді сабағымызды бастайық |
Шаттық шебері
|
|
|
Сабақтың ортасы 8 минут
|
Алдымен мына видеороликті тамашалаңыздар. «Алдар көсе» ертегісін тамашалаймыз. |
Таныстырылым, оқулықпен жұмыс |
|
|
Сергіту сәті 1 минут |
«Аю отыр партада» |
Сергіту сәтіне арналған видео |
|
|
Аяқталуы 6 минут
Қызықты тапсырма 5 минут
|
Ал балалар біз не тамашаладық? Ертегі Басты кейіпкер кім екен? Алдар көсе не істеді? Бай не үшін ол ренжіді? қайда барды? ең соңында не болды ? Ал сендерге ертегі ұнады ма?
Кім ертегі біледі?Кім ертегі айтып бере алады? |
Оқулық, дәптерлер. |
|
|
Сабақтың соңы 2 минут |
Рефлексия Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді бас бармақ арқылы бағалау.
|
Бас бармақтар |
|
|
Үйге тапсырма |
қайталау |
|
|
|
Бағалау |
мадақтау |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Мен ертегі оқимын
Мен ертегі оқимын
қу ісінің меңгерушісі:
|
Күні:20/02 Сынып: 0 Б В |
Мұғалім:Бердалиева Г.Р. |
||
|
Сабақтың тақырыбы |
Мен ертегі оқимын |
||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
Оқушыларға ертегінің мағынасын түсіндіру ертегінің басты кейіпкерді анықтауды үйрету өз сөзімен айтуға машықтандыру. |
||
|
Сабақтың мақсаттары |
Барлығы: ертегіні тамашалайды, басты кейіпкерді анықтайды Көбі: ертегі бойынша сұрақтарға жауап береді Кейбірі: .өз сөзімен қысқаша айтып береді |
||
|
Жетістік критерийлері |
тыңдау- кру материалын түсінеді сұрақтарға жауап береді негізгі ойды анықтайды |
||
|
Құндылықтарды дарыту |
Қазақстанның тәуелсіздігі мен Астанасы |
||
|
Пәнаралық байланыс |
Өнер, ана тілі сабағы |
||
|
Модульдердің сабақта қолдануы |
|
||
|
Тілдік құзыреттілік |
ертегі, кейіпкер |
||
|
Сабақ барысы |
|||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру 5 минут
|
Амандасу, түгендеу. Әнүранды орындаймыз. Тіл дамыту сұрақтары: Біз қай мемлекетте тұрамыз? Біздің елбасымыз кім? Мемлекеттік рәміздерді ата Мемлекеттік тіл қай тіл? Жарайсындар балалар енді сабағымызды бастайық |
Шаттық шебері
|
|
|
Сабақтың ортасы 8 минут
|
Алдымен мына видеороликті тамашалаңыздар. «Маймақ қаз» ертегісін тамашалаймыз. |
Таныстырылым, оқулықпен жұмыс |
|
|
Сергіту сәті 1 минут |
«Аю отыр партада» |
Сергіту сәтіне арналған видео |
|
|
Аяқталуы 6 минут
Қызықты тапсырма 5 минут
|
Ал балалар біз не тамашаладық? Ертегі Басты кейіпкер кім екен? Маймақ қаз не істеді? не үшін ол ренжіді? қайда барды? ең соңында қаздар қайда ұшып кетті? олар қашан оралады екен? Ал бізге көктемде құстар оралады ма? |
Оқулық, дәптерлер. |
|
|
Сабақтың соңы 2 минут |
Рефлексия Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді бас бармақ арқылы бағалау.
|
Бас бармақтар |
|
|
Үйге тапсырма |
қайталау |
|
|
|
Бағалау |
мадақтау |
|
|
Оқу ісінің меңгерушісі:
|
Күні:22/02 Сынып: 0 Б В |
Мұғалім:Бердалиева Г.Р. |
||
|
Сабақтың тақырыбы |
Мен ертегі білемін |
||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
Оқушыларға ертегінің мағынасын түсіндіру ертегінің басты кейіпкерді анықтауды үйрету өз сөзімен айтуға машықтандыру. |
||
|
Сабақтың мақсаттары |
Барлығы: ертегіні тамашалайды, басты кейіпкерді анықтайды Көбі: ертегі бойынша сұрақтарға жауап береді Кейбірі: .өз сөзімен қысқаша айтып береді |
||
|
Жетістік критерийлері |
тыңдау- кру материалын түсінеді сұрақтарға жауап береді негізгі ойды анықтайды |
||
|
Құндылықтарды дарыту |
Қазақстанның тәуелсіздігі мен Астанасы |
||
|
Пәнаралық байланыс |
Өнер, ана тілі сабағы |
||
|
Модульдердің сабақта қолдануы |
|
||
|
Тілдік құзыреттілік |
ертегі, кейіпкер |
||
|
Сабақ барысы |
|||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|
|
Сабақтың басы Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру 5 минут
|
Амандасу, түгендеу. Әнүранды орындаймыз. Тіл дамыту сұрақтары: Біз қай мемлекетте тұрамыз? Біздің елбасымыз кім? Мемлекеттік рәміздерді ата Мемлекеттік тіл қай тіл? Жарайсындар балалар енді сабағымызды бастайық |
Шаттық шебері
|
|
|
Сабақтың ортасы 8 минут
|
Алдымен мына видеороликті тамашалаңыздар. «Алдар көсе» ертегісін тамашалаймыз. |
Таныстырылым, оқулықпен жұмыс |
|
|
Сергіту сәті 1 минут |
«Аю отыр партада» |
Сергіту сәтіне арналған видео |
|
|
Аяқталуы 6 минут
Қызықты тапсырма 5 минут
|
Ал балалар біз не тамашаладық? Ертегі Басты кейіпкер кім екен? Алдар көсе не істеді? Бай не үшін ол ренжіді? қайда барды? ең соңында не болды ? Ал сендерге ертегі ұнады ма?
Кім ертегі біледі?Кім ертегі айтып бере алады? |
Оқулық, дәптерлер. |
|
|
Сабақтың соңы 2 минут |
Рефлексия Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді бас бармақ арқылы бағалау.
|
Бас бармақтар |
|
|
Үйге тапсырма |
қайталау |
|
|
|
Бағалау |
мадақтау |
|
|
шағым қалдыра аласыз














