№69 жалпы орта білім беретін мектебі КММ
Қысқа мерзімді жоспар
Әдебиеттік оқу 9-сабақ
|
Бөлім: |
Дені саудың - жаны сау |
|
|
Мұғалімнің аты-жөні |
Рашидова Клара |
|
|
Күні: |
04.02.2022 |
|
|
Сынып: 2а |
Қатысушылар саны:23 |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
Мен істейтін жұмыс бар. Қадыр Мырза Әли. Жұмыстың жылуы. |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.1.2.1*- шығарманың мазмұнын дайын жоспар бойынша немесе өз сөзімен мазмұндау, үзіндісін мазмұндау,сахналау |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Шығарманың мазмұнын дайын жоспар бойынша мазмұндай алады. Өз ойы мен сезімін тірек сөздеді пайдалана отырып жеткізе алады. Мәтіннен түйген өз ойын айтып, қорытынды жасай алады. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
Психологиялық дайындық. Ашық аспан болсын! Әр күніміз біздің Сәттілікке толсын! Әдебиеттік оқу пәнінен Білмегенді білейік Үйренейік, күлейік. Топқа біріктіру «Суреттер сыры» әдісі арқылы «Денсаулық» тобы «Еңбек» тобы «Спорт» тобы Үй тапсырмасы пысықтау «Миға шабуыл» әдісі арқылы жүреді: -Бердібек Соқпақбаевтың туылған жылы? -Ол қай облыста туылды және ол кім? -Оның қандай кітаптары бар? Оқу материалын жариялау -Қойылым не туралы болды? -Ол неліктен жұқа киіммен жүр? - Неліктен суыққа тоңбады? - Ол қалай жылынады? -Қыстағы еңбек түрлерін кестеге сүйеніп атап көр. - Ендеше бүгінгі сабағымызда не туралы оқитын боламыз?,, |
Өлеңді айтады Топтарға Бірігеді Сұрақтарға жауап береді. Сахналау Көрініс қою арқылы |
«Смайликтер арқылы бағалау» |
|
|
Сабақтың ортасы 10мин 15мин |
«Ойлан, Бірік, Бөліс» әдісі арқылы жүзеге асады. Қадыр Мырза Әли өмірбаян
Дескриптор: -Өлеңді оқиды. - Өлеңге сүйеніп мазмұнын әңгімелейді.
Сергіту сәті «Банан ойыны» әдісі арқылы өтеді. Жұмыстың пайдасы туралы мақал-мәтел айту
Жұмыс – шынықтырады
Жалқаудың жаны тәтті.
Татқаның тәтті болар.
3-тапсырма Жұптық жұмыс
Сергіту сәті «Банан ойыны» әдісі арқылы өтеді.
2- тапсырма «Ашық микрофон» әдісі арқылы жүзеге асады. А) Өзің қыста қандай жұмыстар атқарасың? Әңгімеле. Ә) Суреттегі еңбек түрі туралы әңгімеле. Дескриптор: - Өзі жасайтын жұмысы туралы айтады. - Сурет бойынша әңгімелейді. |
Топтық жұмыс
- Сөздерді жазып алады. - Өлеңге сүйеніп мазмұнын әңгімелейді.
Мақал-мәтел айтады.
- Өзі жасайтын жұмысы туралы айтады. - Сурет бойынша әңгімелейді. |
|
Оқулық Оқулық |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Кері байланыс: «Менің сөзім» әдісі бойынша өтеді. Оқу тапсырмасы: Өлеңді мазмұндау. |
Кері байланыс жасайды. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Мен істейтін жұмыс бар. Қадыр Мырза Әли. Жұмыстың жылуы. 2-сынып
Мен істейтін жұмыс бар. Қадыр Мырза Әли. Жұмыстың жылуы. 2-сынып
№69 жалпы орта білім беретін мектебі КММ
Қысқа мерзімді жоспар
Әдебиеттік оқу 9-сабақ
|
Бөлім: |
Дені саудың - жаны сау |
|
|
Мұғалімнің аты-жөні |
Рашидова Клара |
|
|
Күні: |
04.02.2022 |
|
|
Сынып: 2а |
Қатысушылар саны:23 |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
Мен істейтін жұмыс бар. Қадыр Мырза Әли. Жұмыстың жылуы. |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.1.2.1*- шығарманың мазмұнын дайын жоспар бойынша немесе өз сөзімен мазмұндау, үзіндісін мазмұндау,сахналау |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Шығарманың мазмұнын дайын жоспар бойынша мазмұндай алады. Өз ойы мен сезімін тірек сөздеді пайдалана отырып жеткізе алады. Мәтіннен түйген өз ойын айтып, қорытынды жасай алады. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
Психологиялық дайындық. Ашық аспан болсын! Әр күніміз біздің Сәттілікке толсын! Әдебиеттік оқу пәнінен Білмегенді білейік Үйренейік, күлейік. Топқа біріктіру «Суреттер сыры» әдісі арқылы «Денсаулық» тобы «Еңбек» тобы «Спорт» тобы Үй тапсырмасы пысықтау «Миға шабуыл» әдісі арқылы жүреді: -Бердібек Соқпақбаевтың туылған жылы? -Ол қай облыста туылды және ол кім? -Оның қандай кітаптары бар? Оқу материалын жариялау -Қойылым не туралы болды? -Ол неліктен жұқа киіммен жүр? - Неліктен суыққа тоңбады? - Ол қалай жылынады? -Қыстағы еңбек түрлерін кестеге сүйеніп атап көр. - Ендеше бүгінгі сабағымызда не туралы оқитын боламыз?,, |
Өлеңді айтады Топтарға Бірігеді Сұрақтарға жауап береді. Сахналау Көрініс қою арқылы |
«Смайликтер арқылы бағалау» |
|
|
Сабақтың ортасы 10мин 15мин |
«Ойлан, Бірік, Бөліс» әдісі арқылы жүзеге асады. Қадыр Мырза Әли өмірбаян
Дескриптор: -Өлеңді оқиды. - Өлеңге сүйеніп мазмұнын әңгімелейді.
Сергіту сәті «Банан ойыны» әдісі арқылы өтеді. Жұмыстың пайдасы туралы мақал-мәтел айту
Жұмыс – шынықтырады
Жалқаудың жаны тәтті.
Татқаның тәтті болар.
3-тапсырма Жұптық жұмыс
Сергіту сәті «Банан ойыны» әдісі арқылы өтеді.
2- тапсырма «Ашық микрофон» әдісі арқылы жүзеге асады. А) Өзің қыста қандай жұмыстар атқарасың? Әңгімеле. Ә) Суреттегі еңбек түрі туралы әңгімеле. Дескриптор: - Өзі жасайтын жұмысы туралы айтады. - Сурет бойынша әңгімелейді. |
Топтық жұмыс
- Сөздерді жазып алады. - Өлеңге сүйеніп мазмұнын әңгімелейді.
Мақал-мәтел айтады.
- Өзі жасайтын жұмысы туралы айтады. - Сурет бойынша әңгімелейді. |
|
Оқулық Оқулық |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Кері байланыс: «Менің сөзім» әдісі бойынша өтеді. Оқу тапсырмасы: Өлеңді мазмұндау. |
Кері байланыс жасайды. |
|
|
шағым қалдыра аласыз













