«М. О. Әуезов атындағы педагогикалық колледжі» КМҚК

Сынып: 2 «ә»
Тақырыбы: «Мен және менің достарым»
Топ: 410
Әдіскер: Сапарғалиева Н.С
Бекітемін:
Баға:
2021
Қысқа мерзімді жоспар
|
Пән |
Музыка |
|||||
|
Машықкердің аты-жөні |
Шаймарданова Жансая |
|||||
|
Күні: |
05.10.2021 |
|||||
|
Сынып: |
2 «ә» |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Мен және менің достарым |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.1.1.1-музыканың көркемдеуші құралдарын және музыканың сипатын анықтау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Оқулықта берілген тапсырмаларды орындайды. Тақырыпты меңгереді. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезең уақыт |
Машықкердің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 3 минут |
-Сәлемдесу -Танысу -Психологиялық даярлық «Аялы алақан» Мақсаты: жылылық, сенімділік деңгейін, еркіндікті дамыту. Нұсқаулық: қатысушылар шеңбер болып отырады. «Бүгінгі сабақтан не алғыңыз, не көргіңіз келеді?» — сұрағын оқушыларға қойып, сұрақтарға жауап алу. Бастапқы қатысушы жанындағы көршісінің қолын ұстайды. Тренинг шеңбер бойымен жалғасады. (Тренинг соңында қатысушылар дөңгеленіп қолдарын ұстайды |
«Аялы алақан» әдісін орындайды. |
|
Сабақ ережесі жазылған А3 парақ; |
||
|
Сабақтың ортасы 25 минут |
Білу және түсіну Оқушылар оқулықтағы негізгі тақырыппен танысады. Дәптермен жұмыс. hello_html_m6bd30458.jpg «Әлемді шарлау» әдісі арқылы түсіндіріледі. «Интервью» әдісі Оқушылар өз оайларын стикерлерге жазып жабыстырады Сергіту сәті Дәптермен жұмыс Берілген терминдер бойынша анықтама беру: Талдау
Аяқталуы 20 минут Синтез
Оқушылар кестемен жұмыс жасайды Үйге тапсырма: оқу, жаттау. |
Жаңа тақырыппен танысады. «Ойлан, тап» ойыны арқылы музыканы тыңдап, көркемдік құралдардың ұқсастығы мен айырмашылығын табады.
Сергіту сәтін орындайды.
Дәптермен жұмыс жасау барысында терминдер бойынша анықтама береді.
Кітаппен жұмыс
|
ҚБ: музыкалық аспаптар арқылы |
Оқулық, калонка |
||
|
Сабақтың соңы 2 мин |
Рефлексия: « |
Түрлі-түсті білім гүлі арқылы алған білімін, не үйренгенін айтады. |
|
Түрлі-түсті гүлдер |
||
|
Сабақтың соңы 2 мин |
Рефлексия: «Білім гүлі» әдісі: |
Түрлі-түсті білім гүлі арқылы алған білімін, не үйренгенін айтад |
|
Түрлі-түсті гүлдер |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Мен және менің достарым
Мен және менің достарым
«М. О. Әуезов атындағы педагогикалық колледжі» КМҚК

Сынып: 2 «ә»
Тақырыбы: «Мен және менің достарым»
Топ: 410
Әдіскер: Сапарғалиева Н.С
Бекітемін:
Баға:
2021
Қысқа мерзімді жоспар
|
Пән |
Музыка |
|||||
|
Машықкердің аты-жөні |
Шаймарданова Жансая |
|||||
|
Күні: |
05.10.2021 |
|||||
|
Сынып: |
2 «ә» |
|
||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Мен және менің достарым |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.1.1.1-музыканың көркемдеуші құралдарын және музыканың сипатын анықтау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Оқулықта берілген тапсырмаларды орындайды. Тақырыпты меңгереді. |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезең уақыт |
Машықкердің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 3 минут |
-Сәлемдесу -Танысу -Психологиялық даярлық «Аялы алақан» Мақсаты: жылылық, сенімділік деңгейін, еркіндікті дамыту. Нұсқаулық: қатысушылар шеңбер болып отырады. «Бүгінгі сабақтан не алғыңыз, не көргіңіз келеді?» — сұрағын оқушыларға қойып, сұрақтарға жауап алу. Бастапқы қатысушы жанындағы көршісінің қолын ұстайды. Тренинг шеңбер бойымен жалғасады. (Тренинг соңында қатысушылар дөңгеленіп қолдарын ұстайды |
«Аялы алақан» әдісін орындайды. |
|
Сабақ ережесі жазылған А3 парақ; |
||
|
Сабақтың ортасы 25 минут |
Білу және түсіну Оқушылар оқулықтағы негізгі тақырыппен танысады. Дәптермен жұмыс. hello_html_m6bd30458.jpg «Әлемді шарлау» әдісі арқылы түсіндіріледі. «Интервью» әдісі Оқушылар өз оайларын стикерлерге жазып жабыстырады Сергіту сәті Дәптермен жұмыс Берілген терминдер бойынша анықтама беру: Талдау
Аяқталуы 20 минут Синтез
Оқушылар кестемен жұмыс жасайды Үйге тапсырма: оқу, жаттау. |
Жаңа тақырыппен танысады. «Ойлан, тап» ойыны арқылы музыканы тыңдап, көркемдік құралдардың ұқсастығы мен айырмашылығын табады.
Сергіту сәтін орындайды.
Дәптермен жұмыс жасау барысында терминдер бойынша анықтама береді.
Кітаппен жұмыс
|
ҚБ: музыкалық аспаптар арқылы |
Оқулық, калонка |
||
|
Сабақтың соңы 2 мин |
Рефлексия: « |
Түрлі-түсті білім гүлі арқылы алған білімін, не үйренгенін айтады. |
|
Түрлі-түсті гүлдер |
||
|
Сабақтың соңы 2 мин |
Рефлексия: «Білім гүлі» әдісі: |
Түрлі-түсті білім гүлі арқылы алған білімін, не үйренгенін айтад |
|
Түрлі-түсті гүлдер |
||
шағым қалдыра аласыз














