"Мен және қоғам" атты сайыс

Тақырып бойынша 11 материал табылды

"Мен және қоғам" атты сайыс

Материал туралы қысқаша түсінік
Сайыстың шарттары: I-кезең «Зымыран сұрақтар» II-кезең «Ойлы болсаң, озып көр» III –кезең «Жүйрік болсаң, озып көр!»?. IV-кезең «Сөз ойла , тез ойла» I-кезең.Зымыран сұрақтар(
Материалдың қысқаша нұсқасы



Тақырыбы: Мен және қоғам

Сабақтың мақсаты: 1.  Оқушыларды   алғырлыққа, шапшаңдыққа, ойын жүйелі жинақтап сөйлеуге баулу, ойлау, есте сақтау қабілеттерін дамыту.

Көрнекілігі: Суреттер, жұмбақтар, әріптер

Сабақтың барысы
Ұйымдастыру бөлімі.(5-МИН)

«Тапқырлар» тобы, Ұраны: Біз біліімді жас ұлан ,

Білімге жастан талпынған!

 «Алғырлар» тобы.   Ұраны:  Досы көпті жау алмайды,

                                                  Ақылы көпті дау алмайды.

Сайыстың шарттары:

I-кезең «Зымыран сұрақтар»

II-кезең «Ойлы болсаң, озып көр»

III –кезең «Жүйрік болсаң, озып көр!»?.

IV-кезең «Сөз ойла , тез ойла»

I-кезең.Зымыран сұрақтар(10-МИН)

1. Мектепке не үшін келеміз?

2. Біздің Отанымыз ?

3. Біз білім алатын жер ?

4. Бір аптада неше күн бар ?

5. Біздің президентіміз кім?

6. Оқу – білім  (қазығы)

II-кезең. «Ойлы болсаң, озып көр»(10-МИН)

Шарты: Жасырынған суреттердің атын айтып, не үшін қолданылатынын айту


III –кезең. «Жүйрік болсаң, озып көр!» (10-МИН)

Шарты: Берілген жұмбақтардың жауабын тауып, дыбыстық талдау жасату

IV-кезең: « Сөз ойла, тез ойла » деп аталады. (10-МИН)

Шарты: Ұяшықтар таңдап, шыққан әріптерден басталатын сөздер ойла

V-кезең:Мақал-мәтелдер сайысы.(10-мин)

«Тапқырлар» тобы.

1.Күш-білімде.

2.Талаптыға нұр жауар.

3.Өнерлі өрге жүзеді.


«Алғырлар» тобы.

1.Еңбек түбі – береке.

2.Ғылыми таппай мақтанба,

Орын таппай баптанба.

3.Оқу-білім бұлағы,

Білім-өмір шырағы.

V1-кезең.Жұмбақтар сайысы.(10мин)

1.Алты қырлы,

Алты сырлы (қалам)

2.Үйреткен ілімді,

Қырық екі білімді. (алфабит)

3,Өшірді,сүртті,

Өзгені құртты,

Өзін де құртты. (өшіргіш)

4.Жазу жазып жалықпаған,

Жаза-жаза арықтаған. (бор)


Қорытынды:

Практикалық бөлім(15-мин)

Сабақты «Ыстық орындық» әдісімен аяқтаймыз.


Жүктеу
bolisu
Бөлісу
ЖИ арқылы жасау
Файл форматы:
docx
28.04.2021
402
Жүктеу
ЖИ арқылы жасау
Бұл материалды қолданушы жариялаған. Ustaz Tilegi ақпаратты жеткізуші ғана болып табылады. Жарияланған материалдың мазмұны мен авторлық құқық толықтай автордың жауапкершілігінде. Егер материал авторлық құқықты бұзады немесе сайттан алынуы тиіс деп есептесеңіз,
шағым қалдыра аласыз
Қазақстандағы ең үлкен материалдар базасынан іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде керек материалды іздеп, жүктеп алып сабағыңызға қолдана аласыз
Материал жариялап, аттестацияға 100% жарамды сертификатты тегін алыңыз!
Ustaz tilegi журналы министірліктің тізіміне енген. Qr коды мен тіркеу номері беріледі. Материал жариялаған соң сертификат тегін бірден беріледі.
Оқу-ағарту министірлігінің ресми жауабы
Сайтқа 5 материал жариялап, тегін АЛҒЫС ХАТ алыңыз!
Қазақстан Республикасының білім беру жүйесін дамытуға қосқан жеке үлесі үшін және де Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық материалыңызбен бөлісіп, белсенді болғаныңыз үшін алғыс білдіреміз!
Сайтқа 25 материал жариялап, тегін ҚҰРМЕТ ГРОМАТАСЫН алыңыз!
Тәуелсіз Қазақстанның білім беру жүйесін дамытуға және білім беру сапасын арттыру мақсатында Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жариялағаны үшін марапатталасыз!
Министірлікпен келісілген курстар тізімі