Күні:
Сынып:
1
|
Қатысқандар
саны:
Қатыспағандар
саны:
|
Сабақтың
тақырыбы
|
Мен жақсы көретін жан-
жануарлар. Буын.
|
Осы сабақта қол жеткізілетін
оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына
сілтеме)
|
1.1.9.2 дыбыстардың
мағына ажыратушылық қызметін
түсіну
1.1. 9.3 сөздің буыннан
тұратынын түсіну және сөздегі буын санын
анықтау
|
Сабақтың
мақсаттары
|
Барлығы: Жаңа білімді
меңгереді.
Көбі: Тақырыпты түсініп, тыңдап,
жетекші сұрақтар арқылы
талқылайды.
Кейбірі:
Алған білімді өмірде қолдана
алады.
|
Жетістік
критерийлері
|
Айтылған сөздер мен
сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай
алады.
Нақты сөйлеу арқылы, мәселені
түсінгенін көрсете алады.
|
Құндылықтарды
дарыту
|
Оқушыларды бір-біріне деген
құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.
|
Пәнаралық
байланыс
|
Өнер, ана тілі
сабағы
|
АКТ қолдану
дағдылары
|
Аудиожазба ,
таныстырылым.
|
Тілдік
құзыреттілік
|
Жануарлар-brute
имя
сущ.
animal
животное, зверь,
скотина
beast
зверь, животное,
чудовище, скотина, тварь,
упрямец
brute
скотина, животное, зверь,
жестокий человек, грубый
человек
|
Сабақ
барысы
|
Сабақтың жоспарланған
кезеңдері
|
Сабақтағы жоспарланған
іс-әрекет
|
Ресурстар
|
Сабақтың
басы
Ынтымақтастық
атмосферасын қалыптастыру
5
минут
|
Қолдарыңды
көтеріңдер – бір дейік.
Көп отырып, қатты
шаршап жүрмейік.
Қолды создық, басты
бұрдық – екі деп,
Қозғалыспен әрбір
адам жетіледі.
Алға, артқа қарадық
та – үш дедік.
Тағы жаңа жаттығулар
істедік.
Түсірейік қолды төрт
пен бесті айтып,
Отырайық көңілді
енді марқайтып.
/Б.Бөрiбаев/
– Балалар, бір-біріміздің
қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген
қандай тамаша, қандай
қуаныш!
|
Шаттық
шебері
|
Сабақтың
ортасы
8
минут
|
№1 Аң аттарын буынға
бөліп айтып көр.
|
Таныстырылым, оқулықпен
жұмыс
|
Сергіту
сәті
1
минут
|
Оңға түзу
тұр,
Солға түзу
тұр.
Алға бір
адым
Артқа бір
адым.
Оңға
бұрылып,
Солға
үңіліп
Жоғары, төмен
қарайық,
Орнымызды
табайық.
|
Сергіту сәтіне арналған
жинақ
|
Қызықты
тапсырма
8
минут
|
Сурет бойынша
тапсырма
|
Түрлі
тапсырмалар
|
Аяқталуы
16
минут
|
№2 Суретте
көрсетілген заттардың көмегімен қандай жаңа сөз шығаруға
болады?
|
Оқулық,
дәптерлер.
|
Сабақтың
соңы
2
минут
|
Рефлексия
|
Кеменің
суреттері
|
Дифференциация – оқушыларға
көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары
оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап
отырсыз?
|
Бағалау –
оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеру
жоспарыңыз?
|
Пәнаралық
байланыс
Денсаулық және қауіпсіздік
техникасының сақталуы АКТ
Құндылықтармен байланыс
(тәрбие)
|
Қолдау
көрсету.
Қабілеті жоғары
оқушылар айтылған сөздер мен
сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай
алады.
|
Оқушылар өздері
жасаған бет-бейнелеріне қарап бір-біріне көңіл- күйлерін айтады.
(қуанышты, көңілді, көңілсіз,
ашулы)
|
Өнер, ана тілі
сабағы
Оқушыларды бір-біріне деген
құрмет көрсетуіне
тәрбиелеу.
|