|
І бөлім. Бала зейінін түзету бағдарламасы |
Мектеп: №29 Жаңатұрмыс орта мектебі |
|
Күні: 4.09. |
Мұғалімнің аты-жөні: Г.С.Барменбекова |
|
Сынып: 6 Ә |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
«Мен кіммін?» «Мен мәдениетті адаммын» |
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
қоршаған ортасы, туған жері туралы әңгімелейді, сурет салады. |
|
Сабақтың мақсаты |
Этикетке және берілген тәртіп ережелеріне дұрыс көзқарасты қалыптастыру Мәдениетті адам деп кімді айтамыз? Не үшін? Қандай қасиеттерді біз жақсы бағалап, үлгі көреміз? Не үшін? Бұл қасиеттерді игеруге бола ма? |
|
Құндылықтарға баулу |
Өз бетінше қорытынды жасауға, алған білімін өзіндік ақиқатпен байланыстыруға үйренеді. |
|
Пәнаралық байланыстар |
Өзін-өзі тану. |
|
АКТ қолдану |
Ноутбукты пайдалану. |
|
Алдыңғы тақырыптар |
5-сыныпта өткен материал. |
|
Сабақтың барысы, кезеңдері және оқушы мен мұғалімнің әрекеттері |
|
|
Сабақ басы |
Мұғалім оқушымен сәлемдесіп, оны оқу жылының басталуымен құттықтап, осы және келесі тоқсандарда оның «танымдық қызмет пен сөйлеуді түзетуді, зейінді дамытуға, ойлауды есте сақтауды арттыруға арналған жаттығулар, тренингтер, ойындар» өтетінін түсіндіреді. |
|
Сабақтың ортасы- тақырыпты өз бетімен меңгеру |
«Мен деген не?» талқыламасы. Жүргізуші «Мен деген не?» сұрағын бірінші өзі, сосын жалпы топта талқылауды ұсынады. «Мен – бұл сезімдер, ойлар, тән, әрекеттер, тілектер, армандар, жан, мінездер...» «Мен кіммін?» және Мен қандаймын? жаттығуы. жұмыс дәптеріне «Мен кіммін?» сұрағына суретпен көрсету ұсынады. Сосын «Мен қандаймын?» сұрағына жауап береді. Менің шынайы, идеалды, сыртқы бейнем. Жүргізушінің «Мен-шынайы», «Мен-идеал» сөзін қайталау. Менің идеалым – өзің қалаған сыртқы келбет, қасиеттер жайлы айту. Менің сыртқы бейнем – өзің туралы, қасиеттерің, қабілеттерің, әрекеттерің, ойларың туралы басқалардың пікірі. |
|
Сергіту сәті |
«Біз гүлдерше
өсеміз» |
|
Сабақтың соңы. Кері байланыс (5 минут) |
Кері байланыс жасалады. Оқушыны бағалайды. Оған мағынасы түрлі дәрежедегі смайликтер таратылады. |
|
Үй тапсырмасы |
Суретпен жұмыс |
|
Рефлекция |
Екі жұлдыз, бір тілек. |
|
Қорытынды бағалау |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
«Мен кіммін?» «Мен мәдениетті адаммын»
«Мен кіммін?» «Мен мәдениетті адаммын»
|
І бөлім. Бала зейінін түзету бағдарламасы |
Мектеп: №29 Жаңатұрмыс орта мектебі |
|
Күні: 4.09. |
Мұғалімнің аты-жөні: Г.С.Барменбекова |
|
Сынып: 6 Ә |
|
|
Сабақтың тақырыбы |
«Мен кіммін?» «Мен мәдениетті адаммын» |
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
қоршаған ортасы, туған жері туралы әңгімелейді, сурет салады. |
|
Сабақтың мақсаты |
Этикетке және берілген тәртіп ережелеріне дұрыс көзқарасты қалыптастыру Мәдениетті адам деп кімді айтамыз? Не үшін? Қандай қасиеттерді біз жақсы бағалап, үлгі көреміз? Не үшін? Бұл қасиеттерді игеруге бола ма? |
|
Құндылықтарға баулу |
Өз бетінше қорытынды жасауға, алған білімін өзіндік ақиқатпен байланыстыруға үйренеді. |
|
Пәнаралық байланыстар |
Өзін-өзі тану. |
|
АКТ қолдану |
Ноутбукты пайдалану. |
|
Алдыңғы тақырыптар |
5-сыныпта өткен материал. |
|
Сабақтың барысы, кезеңдері және оқушы мен мұғалімнің әрекеттері |
|
|
Сабақ басы |
Мұғалім оқушымен сәлемдесіп, оны оқу жылының басталуымен құттықтап, осы және келесі тоқсандарда оның «танымдық қызмет пен сөйлеуді түзетуді, зейінді дамытуға, ойлауды есте сақтауды арттыруға арналған жаттығулар, тренингтер, ойындар» өтетінін түсіндіреді. |
|
Сабақтың ортасы- тақырыпты өз бетімен меңгеру |
«Мен деген не?» талқыламасы. Жүргізуші «Мен деген не?» сұрағын бірінші өзі, сосын жалпы топта талқылауды ұсынады. «Мен – бұл сезімдер, ойлар, тән, әрекеттер, тілектер, армандар, жан, мінездер...» «Мен кіммін?» және Мен қандаймын? жаттығуы. жұмыс дәптеріне «Мен кіммін?» сұрағына суретпен көрсету ұсынады. Сосын «Мен қандаймын?» сұрағына жауап береді. Менің шынайы, идеалды, сыртқы бейнем. Жүргізушінің «Мен-шынайы», «Мен-идеал» сөзін қайталау. Менің идеалым – өзің қалаған сыртқы келбет, қасиеттер жайлы айту. Менің сыртқы бейнем – өзің туралы, қасиеттерің, қабілеттерің, әрекеттерің, ойларың туралы басқалардың пікірі. |
|
Сергіту сәті |
«Біз гүлдерше
өсеміз» |
|
Сабақтың соңы. Кері байланыс (5 минут) |
Кері байланыс жасалады. Оқушыны бағалайды. Оған мағынасы түрлі дәрежедегі смайликтер таратылады. |
|
Үй тапсырмасы |
Суретпен жұмыс |
|
Рефлекция |
Екі жұлдыз, бір тілек. |
|
Қорытынды бағалау |
|
шағым қалдыра аласыз













