|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:
|
Мектеп: “А Көшкімбаева атындағы жалпы білім беретін орта мектеп” |
||||
|
Күні: 01.10.20 |
Мұғалімнің аты-жөні: Оразамбаева Гүлмира |
||||
|
Сынп: 2
|
Қатысқан оқушылар саны:
|
Қатыспаған оқушылар саны: |
|||
|
Сабақ тақырыбы |
Мен санауды жақсы көремін. Өткенді бекіту |
||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
2.1.1.2 екі таңбалы сандарды оқу, жазу және салыстыру. 2.5.2.1 екі таңбалы сандардың графикалық үлгілерін құру, разрядтар кестесін пайдалану. |
||||
|
Сабақ мақсаттары |
Екінші ондық сандарының құрылуымен таныстыру, 20 көлеміндегі реттік және есептік санауды бекіту. Сандар құрамы жайындағы білімдерін жинақтау, бөлім материалдарын қайталау. |
||||
|
Бағалау критерийі |
Жеке тапсырмаларды орындай алады. Екі таңбалы сандарды әртүрлі тәсілмен қосып, азайта алады. |
||||
|
Тілдік мақсаттар
|
•
Санау |
||||
|
Құндылықтарды дардарыту |
Еңбек және шығармашылық,сыйластық, жауапкершілік.
|
||||
|
Пәнаралық байланыстар |
Дене шынықтыру |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы |
- Сәлеметсіңдер ме оқушылар? Көңіл – күйлерің қалай? Психологиялық ахуал: Бүгінгі сабағымызды дене жаттығуларынан бастайық. Сағаттың тіліндей иіліп солға бір, Сағаттың тіліндей иіліп онға бір, Оң аяқ, сол аяқ. Жаттығу оңай- ақ. Қанеки орнымызға отырайық. Үй жұмысын сұрау: «Сиқырлы
қорап» арқылы оқушылардан үй жұмысын
сұрау. Оқушыларды сабақтың тақырыбымен, мақсатымен таныстыру. Мен бір таңбалы сандарды ондықтан аттап өту арқылы қосу кестесін құруды және қолдануды үйренемін. Барлығымыз оқулығымыздың 38 бетін ашайық. Бүгін біз осы күнге дейін не өттік соны қайталаймыз. 1 – тапсырма. Анам әртүрлі бәліш пен тоқаш пісірді.Кестедегі мәліметтерді пайдаланып есеп құрастыр.
Есеп: Бәліш-15 дана Ш: 15 – 8 = 7 Тоқаш-8 дана Ж: 7 дана кем Тоқаш бәліштен неше дана кем? 2- тапсырма. Тиісті қосынды шығу үшін балалардың әрқайсысы қандай карточканы алады? Әртүрлі жағдайды қарастыр.
14= 9+5, 8+6, 7+7 15= 9+6, 8+7 16= 9+7, 8+8 17= 9+8,10+7 3 тапсырма. Сызба бойынша есептер құрастырып ,оларды шығар.
Сырым дүкеннен 3 доп сатып алды. Ал Әлия 6 ойыншық сатып алды.Нешеуі кем? Сырым - 3 (д) Ш: 6 – 3 = 3 Әлия – 6 (о) Ж: 3 кем Нешеуі кем?
|
Сиқырлы қорап Оқулық Суреттер |
|||
|
Сабақтың ортасы
|
|
Оқулықпен жұмыс
|
|||
|
соңы |
Рефлексия.
Үйге тапсырма : 39 бет 6 тапсырма
|
|
|||
Іс –тәжірибе жетекшісі: Сентаева А.Б
Сынып жетекшісі: Нұрланова Б.А
Машықкер: Оразамбаева Г.А
Баға:
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Мен санауды жақсы көремін. Өткенді бекіту
|
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:
|
Мектеп: “А Көшкімбаева атындағы жалпы білім беретін орта мектеп” |
||||
|
Күні: 01.10.20 |
Мұғалімнің аты-жөні: Оразамбаева Гүлмира |
||||
|
Сынп: 2
|
Қатысқан оқушылар саны:
|
Қатыспаған оқушылар саны: |
|||
|
Сабақ тақырыбы |
Мен санауды жақсы көремін. Өткенді бекіту |
||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
2.1.1.2 екі таңбалы сандарды оқу, жазу және салыстыру. 2.5.2.1 екі таңбалы сандардың графикалық үлгілерін құру, разрядтар кестесін пайдалану. |
||||
|
Сабақ мақсаттары |
Екінші ондық сандарының құрылуымен таныстыру, 20 көлеміндегі реттік және есептік санауды бекіту. Сандар құрамы жайындағы білімдерін жинақтау, бөлім материалдарын қайталау. |
||||
|
Бағалау критерийі |
Жеке тапсырмаларды орындай алады. Екі таңбалы сандарды әртүрлі тәсілмен қосып, азайта алады. |
||||
|
Тілдік мақсаттар
|
•
Санау |
||||
|
Құндылықтарды дардарыту |
Еңбек және шығармашылық,сыйластық, жауапкершілік.
|
||||
|
Пәнаралық байланыстар |
Дене шынықтыру |
||||
|
Сабақ барысы |
|||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|||
|
Сабақтың басы |
- Сәлеметсіңдер ме оқушылар? Көңіл – күйлерің қалай? Психологиялық ахуал: Бүгінгі сабағымызды дене жаттығуларынан бастайық. Сағаттың тіліндей иіліп солға бір, Сағаттың тіліндей иіліп онға бір, Оң аяқ, сол аяқ. Жаттығу оңай- ақ. Қанеки орнымызға отырайық. Үй жұмысын сұрау: «Сиқырлы
қорап» арқылы оқушылардан үй жұмысын
сұрау. Оқушыларды сабақтың тақырыбымен, мақсатымен таныстыру. Мен бір таңбалы сандарды ондықтан аттап өту арқылы қосу кестесін құруды және қолдануды үйренемін. Барлығымыз оқулығымыздың 38 бетін ашайық. Бүгін біз осы күнге дейін не өттік соны қайталаймыз. 1 – тапсырма. Анам әртүрлі бәліш пен тоқаш пісірді.Кестедегі мәліметтерді пайдаланып есеп құрастыр.
Есеп: Бәліш-15 дана Ш: 15 – 8 = 7 Тоқаш-8 дана Ж: 7 дана кем Тоқаш бәліштен неше дана кем? 2- тапсырма. Тиісті қосынды шығу үшін балалардың әрқайсысы қандай карточканы алады? Әртүрлі жағдайды қарастыр.
14= 9+5, 8+6, 7+7 15= 9+6, 8+7 16= 9+7, 8+8 17= 9+8,10+7 3 тапсырма. Сызба бойынша есептер құрастырып ,оларды шығар.
Сырым дүкеннен 3 доп сатып алды. Ал Әлия 6 ойыншық сатып алды.Нешеуі кем? Сырым - 3 (д) Ш: 6 – 3 = 3 Әлия – 6 (о) Ж: 3 кем Нешеуі кем?
|
Сиқырлы қорап Оқулық Суреттер |
|||
|
Сабақтың ортасы
|
|
Оқулықпен жұмыс
|
|||
|
соңы |
Рефлексия.
Үйге тапсырма : 39 бет 6 тапсырма
|
|
|||
Іс –тәжірибе жетекшісі: Сентаева А.Б
Сынып жетекшісі: Нұрланова Б.А
Машықкер: Оразамбаева Г.А
Баға:
шағым қалдыра аласыз






