|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
|
|||||
|
Бөлім: |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысқандардың саны |
Қатыспағандардың саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Мен таңдайтын мамандық/Кім болғым келеді? |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.1.2. – шығарманы іштей оқып, ондағы қажетті ақпараттарды белгілеп оқу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Шығарманы іштей оқып, қажетті ақпараттарды белгілеу Сұрақтың жауабын мәтіннен тауып оқу |
|||||
|
Құндылықтар |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткен сабақты пысықтау 5 минут Сабақтың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8мин Кері байланыс 5 минут |
Амандасады «Біз қандаймыз?» әдісі арқылы ынтымақтастық атмосферасын қалыптастырады Үй тапсырмасын сұрау: «Алып күш иесі» «Асықтар» әдісі
Жарайсыңдар! Балалар, алдыңғы сабақтағы кейіпкеріміз Қажымұқан атамыз балуан иә мамандығы. Біз бүгін тағы да мамандықтар туралы ақпарттарды аламыз; Сабақ мақсаты: Шығарманы іштей оқып, қажетті ақпараттарды белгілеу Сұрақтың жауабын мәтіннен тауып оқу 1 – тапсырма А) Өзің білетін мамандықтар туралы айтып көр; Ә) Өз отбасы мүшелерінің мамандығы туралы айт; 2 – тапсырма «Кім болғым келеді?» өлеңін оқу; 1 –2 қатар Өлеңді іштей оқиды 3 – 4 қатар Өлеңді мәнерлеп оқиды 3 – тапсырма (жұптық жұмыс) Анықта (Кітаппен жұмыс) Бұл кімнің жұмыс орны? Оны қалай анықтадың?
4 – тапсырма «Мамандықтар» әдісі
, Сергіту сәті «Қандай мамандық?» https://youtu.be/TCBSON18CwY?si=Gf2uCw8OKdTZvzer 5 – тапсырма Функционалдық сауаттылыққа берілген тапсырма Саралау – диалог «Планшет» әдісі «Кім болам?» (қысқаща әңгіме жазу) 6 – тапсырма «Иә немесе «жоқ» Өз нұсқасын ұсынады «Көкпар» әдісі
Жарайсыңдар!
Үйге: Мұғалімге мамандығына байланысты 4 сұрақ дайындап келу
Кері байланыс: «Білім шыңы» әдісі |
Амандасады Сабаққа дайындығын тексереді Үй тапсырмасы бойынша сұрақтарға жауап береді Сабақ мақсатымен танысады Өзі білетін мамандықтар туралы айтады Үй ішіндегі аадмдардың мамандығы туралы ақпарат береді Өлеңді оқиды Іштей және мәнерлеп оқиды Ондағы қажетті ақпараттарды белгілеп алады Кітап бойынша қай маман иесінің жұмыс орны екенін анықтайды Ойын бойынша қай мамандық иелері екенін табады Сергіту сәтіне қатысады «Кім болам?» өз ойтолғауын жазады «Иә» немесе «жоқ» деп жауап береді Үйге тапсырма алады Кері байланыс береді |
Оқушылар өз алған бағаларын өзін – өзі бағалау парағына жазады Дескриптор: Өткен сабақ бойынша сұрақтарға дұрыс жауап береді; ҚБ: Тамаша! Дескриптор: Өзі білетін мамандықтар туралы айтады – 1 б Өз отбасы мүшелерінің мамандығы туралы айтады – 1 б Жалпы – 2 б ҚБ: Жарайсың! Дескриптор: Өлеңді мәнерлеп оқиды – 1 б Өлеңдегі қажетті ақпараттарды белгілеп алады – 1 б Жалпы – 2 б ҚБ: Өте жақсы! Дескриптор: Суреттегі жұмыс орындардың кімдердікі екенін айтады – 1 б Өз ойын дәлелдейді – 1 б Жалпы – 2 б ҚБ: Дұрыс жауап! Дескриптор: Мамандықтарды дұрыс табады – 1 б ҚБ: Өте жақсы Дескриптор: Қысқаша әңгіме жазады – 1 б Қатесіз жазады – 1 б Жалпы – 2 б ҚБ: Өте жақсы! Дескриптор: «иә» немесе «жоқ» деп жауап береді – 1 б ҚБ: Жарайсың! |
Слайд Презентациялық ойын Оқулық
Презентациялық жұмыс https://youtu.be/TCBSON18CwY?si=Gf2uCw8OKdTZvzer
|
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Мен таңдайтын мамандық/Өскенде кім болам?
Мен таңдайтын мамандық/Өскенде кім болам?
|
Білім беру ұйымының атауы |
|
|||||
|
Пәні: |
|
|||||
|
Бөлім: |
|
|||||
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|||||
|
Күні: |
|
|||||
|
Сынып: |
Қатысқандардың саны |
Қатыспағандардың саны: |
||||
|
Сабақтың тақырыбы: |
Мен таңдайтын мамандық/Кім болғым келеді? |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: |
2.2.1.2. – шығарманы іштей оқып, ондағы қажетті ақпараттарды белгілеп оқу |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Шығарманы іштей оқып, қажетті ақпараттарды белгілеу Сұрақтың жауабын мәтіннен тауып оқу |
|||||
|
Құндылықтар |
|
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі// уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақ тың басы 5 минут Өткен сабақты пысықтау 5 минут Сабақтың ортасы 20 минут Сергіту сәті 2 минут Сабақты қорыту 8мин Кері байланыс 5 минут |
Амандасады «Біз қандаймыз?» әдісі арқылы ынтымақтастық атмосферасын қалыптастырады Үй тапсырмасын сұрау: «Алып күш иесі» «Асықтар» әдісі
Жарайсыңдар! Балалар, алдыңғы сабақтағы кейіпкеріміз Қажымұқан атамыз балуан иә мамандығы. Біз бүгін тағы да мамандықтар туралы ақпарттарды аламыз; Сабақ мақсаты: Шығарманы іштей оқып, қажетті ақпараттарды белгілеу Сұрақтың жауабын мәтіннен тауып оқу 1 – тапсырма А) Өзің білетін мамандықтар туралы айтып көр; Ә) Өз отбасы мүшелерінің мамандығы туралы айт; 2 – тапсырма «Кім болғым келеді?» өлеңін оқу; 1 –2 қатар Өлеңді іштей оқиды 3 – 4 қатар Өлеңді мәнерлеп оқиды 3 – тапсырма (жұптық жұмыс) Анықта (Кітаппен жұмыс) Бұл кімнің жұмыс орны? Оны қалай анықтадың?
4 – тапсырма «Мамандықтар» әдісі
, Сергіту сәті «Қандай мамандық?» https://youtu.be/TCBSON18CwY?si=Gf2uCw8OKdTZvzer 5 – тапсырма Функционалдық сауаттылыққа берілген тапсырма Саралау – диалог «Планшет» әдісі «Кім болам?» (қысқаща әңгіме жазу) 6 – тапсырма «Иә немесе «жоқ» Өз нұсқасын ұсынады «Көкпар» әдісі
Жарайсыңдар!
Үйге: Мұғалімге мамандығына байланысты 4 сұрақ дайындап келу
Кері байланыс: «Білім шыңы» әдісі |
Амандасады Сабаққа дайындығын тексереді Үй тапсырмасы бойынша сұрақтарға жауап береді Сабақ мақсатымен танысады Өзі білетін мамандықтар туралы айтады Үй ішіндегі аадмдардың мамандығы туралы ақпарат береді Өлеңді оқиды Іштей және мәнерлеп оқиды Ондағы қажетті ақпараттарды белгілеп алады Кітап бойынша қай маман иесінің жұмыс орны екенін анықтайды Ойын бойынша қай мамандық иелері екенін табады Сергіту сәтіне қатысады «Кім болам?» өз ойтолғауын жазады «Иә» немесе «жоқ» деп жауап береді Үйге тапсырма алады Кері байланыс береді |
Оқушылар өз алған бағаларын өзін – өзі бағалау парағына жазады Дескриптор: Өткен сабақ бойынша сұрақтарға дұрыс жауап береді; ҚБ: Тамаша! Дескриптор: Өзі білетін мамандықтар туралы айтады – 1 б Өз отбасы мүшелерінің мамандығы туралы айтады – 1 б Жалпы – 2 б ҚБ: Жарайсың! Дескриптор: Өлеңді мәнерлеп оқиды – 1 б Өлеңдегі қажетті ақпараттарды белгілеп алады – 1 б Жалпы – 2 б ҚБ: Өте жақсы! Дескриптор: Суреттегі жұмыс орындардың кімдердікі екенін айтады – 1 б Өз ойын дәлелдейді – 1 б Жалпы – 2 б ҚБ: Дұрыс жауап! Дескриптор: Мамандықтарды дұрыс табады – 1 б ҚБ: Өте жақсы Дескриптор: Қысқаша әңгіме жазады – 1 б Қатесіз жазады – 1 б Жалпы – 2 б ҚБ: Өте жақсы! Дескриптор: «иә» немесе «жоқ» деп жауап береді – 1 б ҚБ: Жарайсың! |
Слайд Презентациялық ойын Оқулық
Презентациялық жұмыс https://youtu.be/TCBSON18CwY?si=Gf2uCw8OKdTZvzer
|
||
шағым қалдыра аласыз


















