|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Менің алғашқы суретім (ортақ тақырыбы: "Дәстүр және фольклор") |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып: 1 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Менің алғашқы программам |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
1. 4. 1. 1. сызықтық алгоритмді іске асыру; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Сызықтық алгоритмді іске асырады; |
|||
|
Жасампаздық және жаңашылдық айы |
• Табиғи және әлеуметтік объектілер, тірі және жансыз табиғаттың байланысы, ғылым және ғылыми білім туралы алғашқы түсініктің болуы • Білімнің жаратылыстану және гуманитарлық салаларындағы тәжірибені бақылаудың, жүйелеудің және түсінудің қарапайым дағдыларының болуы |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1.Оқушылармен амандасу 2. Психологиялық ахуал «Жақсылық тамшысы» Әр бала тамшыға өзі жасаған жақсы істерін немесе өзінің бойындағы жақсы қасиеттерін стикерге жазып жеткізеді. Іліп жатқанда әрқайсысы өзгелерге, айналасына өзі жасаған жақсылықтарын, қасиеттерін жария етеді 3.Топқа бөлу Геометриялық фигуралар арқылы топқа бөлу; әр түрлі фигураларды оқушыларға таратып 3 –топқа бөлеміз 4.Уй тапсырмасын пысықтау «Ыстық орындық» әдісі Кезекпен оқушыны орындыққа отырғызып өткен тарау бойынша сұрақтар қойылады Дескриптор: -Үй тапсырмасы бойынша сұрақтарға жауап береді |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Оқушылар жақсы қасиеттерімен бөліседі Оқушылар 3 топқа бөлінеді 1 топ-шеңбер 2 топ-үшбұрыш 3 топ- төрбұрыш Оқушылар үй тапсырмасын пысыққтау мақсатында тақтадағы сұрақтарға жауап береді |
ҚБ Қол шапалақтау |
Оқулық «Алматы кітап» баспасы Стикерлер Әртүрлі фигуралар Слайд А-3 қағаздары |
|
Сабақтың ортасы 30 мин |
Жаңа сабақ түсіндіру
Топтық жұмыс
«Өкіл » әдісі бойынша топтарға сұрақтар беріледі. Топтар өздеріне берілген сұрақтарды дайындайды. Топтан бір оқушыны өкіл ретінде келесі топтарға жіберіп, олардың жұмыстарымен де танысып отырады.
Дескриптор: -Сызықтық алгоритмнің не екенін айтады -Программа деген не екенін айтады Жұптық жұмыс 2-тапсырма «Көршіңмен талқыла» әдісі арқылы жұптарымен «Тұсаукесер» дәстүрінің алгоритімін дәптерге жазады
Дескриптор: -«Тұсаукесер» дәстүрінің алгоритімін дәптерге жазады Жеке жұмыс. Компьютермен Жұмыс 3-тапсырма «Миға шабуыл» әдісі
Дескриптор: -Сызықтық алгоритм арқылы Scratch программасын қосады Программаның терезесімен танысады Сергіту сәті: «Әріптер мен сандар» Мұғалім сандар мен әріптерден тұратын фишкалар береді Қатысушыларға мұғалім қалаған әріп не сан айтады. Қай топ 10 санағанша, әртүрлі тәсілмен бірінші құрастырып болса, солар жеңімпаз. EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма Алгоритм дегеніміз не? Дескриптор: Сұраққа жауап береді Сабақты қорытындылау: 4-тапсырма «Wordwall» платформасы бойынша сұрақтарды жауаптарымен сәйкестендіреді Дескриптор: -онлайн платформада сұрақтарды жауаптарымен сәйкестендіреді
|
Мұғалімді тыңдайды 1 тапсырманы орындайды 2 тапсырманы орындайды. 3 тапсырманы орындайды Сергіту сәтін жасайды Тапсырманы орындайды 4- тапсырманы орындайды |
Бәре келді; Керемет
«Комментарий» арқылы бір-бірін бағалау» «Жарайсыңдар»
«Ұтымды жауап беретініңді білгенмін» «Ақылдым» |
Оқулық, А-4 парақшасы Тапсырма, Дәптер Ноутбук, оқулық Тапсырма https://wordwall.net/de/resource/53063901 |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Кері байланыс
|
|
|
стикерлер |
|
Үй тапсырмасы |
&5 оқу. 22-24 бет |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Менің алғашқы программам.1-сынып. Қысқа мерзімді сабақ жоспары.
Менің алғашқы программам.1-сынып. Қысқа мерзімді сабақ жоспары.
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Менің алғашқы суретім (ортақ тақырыбы: "Дәстүр және фольклор") |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып: 1 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Менің алғашқы программам |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
1. 4. 1. 1. сызықтық алгоритмді іске асыру; |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Сызықтық алгоритмді іске асырады; |
|||
|
Жасампаздық және жаңашылдық айы |
• Табиғи және әлеуметтік объектілер, тірі және жансыз табиғаттың байланысы, ғылым және ғылыми білім туралы алғашқы түсініктің болуы • Білімнің жаратылыстану және гуманитарлық салаларындағы тәжірибені бақылаудың, жүйелеудің және түсінудің қарапайым дағдыларының болуы |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1.Оқушылармен амандасу 2. Психологиялық ахуал «Жақсылық тамшысы» Әр бала тамшыға өзі жасаған жақсы істерін немесе өзінің бойындағы жақсы қасиеттерін стикерге жазып жеткізеді. Іліп жатқанда әрқайсысы өзгелерге, айналасына өзі жасаған жақсылықтарын, қасиеттерін жария етеді 3.Топқа бөлу Геометриялық фигуралар арқылы топқа бөлу; әр түрлі фигураларды оқушыларға таратып 3 –топқа бөлеміз 4.Уй тапсырмасын пысықтау «Ыстық орындық» әдісі Кезекпен оқушыны орындыққа отырғызып өткен тарау бойынша сұрақтар қойылады Дескриптор: -Үй тапсырмасы бойынша сұрақтарға жауап береді |
1.Мұғаліммен амандасады. 2.Оқушылар жақсы қасиеттерімен бөліседі Оқушылар 3 топқа бөлінеді 1 топ-шеңбер 2 топ-үшбұрыш 3 топ- төрбұрыш Оқушылар үй тапсырмасын пысыққтау мақсатында тақтадағы сұрақтарға жауап береді |
ҚБ Қол шапалақтау |
Оқулық «Алматы кітап» баспасы Стикерлер Әртүрлі фигуралар Слайд А-3 қағаздары |
|
Сабақтың ортасы 30 мин |
Жаңа сабақ түсіндіру
Топтық жұмыс
«Өкіл » әдісі бойынша топтарға сұрақтар беріледі. Топтар өздеріне берілген сұрақтарды дайындайды. Топтан бір оқушыны өкіл ретінде келесі топтарға жіберіп, олардың жұмыстарымен де танысып отырады.
Дескриптор: -Сызықтық алгоритмнің не екенін айтады -Программа деген не екенін айтады Жұптық жұмыс 2-тапсырма «Көршіңмен талқыла» әдісі арқылы жұптарымен «Тұсаукесер» дәстүрінің алгоритімін дәптерге жазады
Дескриптор: -«Тұсаукесер» дәстүрінің алгоритімін дәптерге жазады Жеке жұмыс. Компьютермен Жұмыс 3-тапсырма «Миға шабуыл» әдісі
Дескриптор: -Сызықтық алгоритм арқылы Scratch программасын қосады Программаның терезесімен танысады Сергіту сәті: «Әріптер мен сандар» Мұғалім сандар мен әріптерден тұратын фишкалар береді Қатысушыларға мұғалім қалаған әріп не сан айтады. Қай топ 10 санағанша, әртүрлі тәсілмен бірінші құрастырып болса, солар жеңімпаз. EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма Алгоритм дегеніміз не? Дескриптор: Сұраққа жауап береді Сабақты қорытындылау: 4-тапсырма «Wordwall» платформасы бойынша сұрақтарды жауаптарымен сәйкестендіреді Дескриптор: -онлайн платформада сұрақтарды жауаптарымен сәйкестендіреді
|
Мұғалімді тыңдайды 1 тапсырманы орындайды 2 тапсырманы орындайды. 3 тапсырманы орындайды Сергіту сәтін жасайды Тапсырманы орындайды 4- тапсырманы орындайды |
Бәре келді; Керемет
«Комментарий» арқылы бір-бірін бағалау» «Жарайсыңдар»
«Ұтымды жауап беретініңді білгенмін» «Ақылдым» |
Оқулық, А-4 парақшасы Тапсырма, Дәптер Ноутбук, оқулық Тапсырма https://wordwall.net/de/resource/53063901 |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
Кері байланыс
|
|
|
стикерлер |
|
Үй тапсырмасы |
&5 оқу. 22-24 бет |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз

























