
|
Қысқа мерзімді сабақ жоспары |
||||
|
Бөлім |
Туған өлкем |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Мұхамедяр Аяжан Даниярқызы |
|||
|
Мерзімі |
||||
|
Сынып: |
Қатысқан оқушылар саны: |
Келмеген оқушылар саны: |
||
|
Сабақ тақырыбы |
Менің аулам |
|||
|
Оқу мақсатына арналған сілтеме (оқу бағдарламасы) |
2.1.2.1 күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздерден құралған сөйлемдердің мағынасын түсіну 2.1.3.1 тыңдаған мәтінге мұғалімнің көмегімен суреттер/сызбалар таңдау және қарапайым сұрақтарға жауап беру |
|||
|
Сабақ мақсаты |
Барлығы: қарапайым сұрақтарға жауап береді. Көбі:жай сөйлемнің соңында қойылатын тыныс белгілерін қолдана алады. Кейбірі: алған ақпарат бойынша сұраулы сөйлем құрастыру үшін сөздер мен сөз тіркестерін қолданады. |
|||
|
Құндылықтар |
Туған тіл мен ынтымақ-бірлік — басты құндылықтарды қолдана отырып, сабақ өту |
|||
|
Сабақ барысы |
||||
|
Сабақ кезеңдері |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушылар іс-әрекеті |
Ресурстар |
|
|
Сабақ басы 10 мин |
Оқушыларға психологиялық ахуал тұрғызу. Оқушыларды шаттық шеңберіне тұрғызамын. Өткен сабақты тексеру. Өткен сабақта өткен тақырыптарды қайталатамын. Кемшіліктерді анықтаймын, түзетемін, бағалаймын. |
Бір-біріне жақсы тілектер айтып, сәттілік тілейді. Тапсырманы айтады, тақырып бойынша сұрақтарға жауап береді. |
Интерактивті тақта, суреттер, үлестірме парақшалар, смайликтер, маркерлер. |
|
|
Сабақ ортасы
|
Қызығушылықты ояту. Бүгінгі өтетін тақырыпты анықтаулары бойынша сөзжұмбақ шештіремін.
Мағынаны тану. Сөздікпен жұмыс. Аула – двор Сырғанақ – горка Орындық – стул
«Дұрыс айт!» айдарында берілген сөздерді дұрыс айтуға машықтандырамын, бірнеше рет қайталатамын.
Оқушылармен бірлесе отырып, плакатта жазылған «Аула» сөзіне тірек сөздер арқылы ассоциаграмма құрғызамын. Мәтінмен жұмыс. Тыңдалым. Оқулықтағы тыңдалым мен оқылымға арналған мәтінді тыңдатамын, сөздердің мағынасын түсіндіремін.
Сергіту сәті. «Дельфин» ойынын ойнатамын.
Мәнерлеп оқу. «Кел, жаттығайық!» айдарында берілген өлеңді оқытып, жаттатамын.
Оқулықтағы 5-тапсырманы орындатамын. Жаңа сөздерді пайдаланып, синквейн құрастыруды үйретемін.
|
Сұрақтарға жауап береді, сөзжұмбақты шешеді, бүгінгі өтетін тақырыпты айтады.
Тыңдалым. Оқылым. Жаңа сөздерді тыңдайды, қайталайды.
Айтылым. Сөздерді дұрыс айтуға жаттығады, қайталайды.
Ассоциаграмма құрады.
Тыңдалым. Мәтінді мұқият тыңдайды, жаңа сөздерді қайталайды,
«Дельфин» ойынын ойнайды.
Өлеңді оқып, жаттайды.
Айтылым. Достарынан сұрайды. Синквейн құрастырады. Мысалы, Әткеншек. Менің әткеншегім. Менің әдемі әткеншегім. Менің әдемі әткеншегім бар. Менің аулада әдемі әткеншегім бар. |
Әдістемелік құрал, дидактикалық материалдар, сөздік.
|
|
|
Сабақ соңы 5 мин |
Формативті бағалау. Ж.д. тапсырмалар. Оқулықтағы 3-тапсырма. Рефлексия. Тақтаға алма ағашының суретін салып қоямын. Бүгінгі сабаққа байланысты қызыл және жасыл алманы жапсырады. |
Аламаларды алма ағашына іледі. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Менің аулам
Менің аулам

|
Қысқа мерзімді сабақ жоспары |
||||
|
Бөлім |
Туған өлкем |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
Мұхамедяр Аяжан Даниярқызы |
|||
|
Мерзімі |
||||
|
Сынып: |
Қатысқан оқушылар саны: |
Келмеген оқушылар саны: |
||
|
Сабақ тақырыбы |
Менің аулам |
|||
|
Оқу мақсатына арналған сілтеме (оқу бағдарламасы) |
2.1.2.1 күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздерден құралған сөйлемдердің мағынасын түсіну 2.1.3.1 тыңдаған мәтінге мұғалімнің көмегімен суреттер/сызбалар таңдау және қарапайым сұрақтарға жауап беру |
|||
|
Сабақ мақсаты |
Барлығы: қарапайым сұрақтарға жауап береді. Көбі:жай сөйлемнің соңында қойылатын тыныс белгілерін қолдана алады. Кейбірі: алған ақпарат бойынша сұраулы сөйлем құрастыру үшін сөздер мен сөз тіркестерін қолданады. |
|||
|
Құндылықтар |
Туған тіл мен ынтымақ-бірлік — басты құндылықтарды қолдана отырып, сабақ өту |
|||
|
Сабақ барысы |
||||
|
Сабақ кезеңдері |
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушылар іс-әрекеті |
Ресурстар |
|
|
Сабақ басы 10 мин |
Оқушыларға психологиялық ахуал тұрғызу. Оқушыларды шаттық шеңберіне тұрғызамын. Өткен сабақты тексеру. Өткен сабақта өткен тақырыптарды қайталатамын. Кемшіліктерді анықтаймын, түзетемін, бағалаймын. |
Бір-біріне жақсы тілектер айтып, сәттілік тілейді. Тапсырманы айтады, тақырып бойынша сұрақтарға жауап береді. |
Интерактивті тақта, суреттер, үлестірме парақшалар, смайликтер, маркерлер. |
|
|
Сабақ ортасы
|
Қызығушылықты ояту. Бүгінгі өтетін тақырыпты анықтаулары бойынша сөзжұмбақ шештіремін.
Мағынаны тану. Сөздікпен жұмыс. Аула – двор Сырғанақ – горка Орындық – стул
«Дұрыс айт!» айдарында берілген сөздерді дұрыс айтуға машықтандырамын, бірнеше рет қайталатамын.
Оқушылармен бірлесе отырып, плакатта жазылған «Аула» сөзіне тірек сөздер арқылы ассоциаграмма құрғызамын. Мәтінмен жұмыс. Тыңдалым. Оқулықтағы тыңдалым мен оқылымға арналған мәтінді тыңдатамын, сөздердің мағынасын түсіндіремін.
Сергіту сәті. «Дельфин» ойынын ойнатамын.
Мәнерлеп оқу. «Кел, жаттығайық!» айдарында берілген өлеңді оқытып, жаттатамын.
Оқулықтағы 5-тапсырманы орындатамын. Жаңа сөздерді пайдаланып, синквейн құрастыруды үйретемін.
|
Сұрақтарға жауап береді, сөзжұмбақты шешеді, бүгінгі өтетін тақырыпты айтады.
Тыңдалым. Оқылым. Жаңа сөздерді тыңдайды, қайталайды.
Айтылым. Сөздерді дұрыс айтуға жаттығады, қайталайды.
Ассоциаграмма құрады.
Тыңдалым. Мәтінді мұқият тыңдайды, жаңа сөздерді қайталайды,
«Дельфин» ойынын ойнайды.
Өлеңді оқып, жаттайды.
Айтылым. Достарынан сұрайды. Синквейн құрастырады. Мысалы, Әткеншек. Менің әткеншегім. Менің әдемі әткеншегім. Менің әдемі әткеншегім бар. Менің аулада әдемі әткеншегім бар. |
Әдістемелік құрал, дидактикалық материалдар, сөздік.
|
|
|
Сабақ соңы 5 мин |
Формативті бағалау. Ж.д. тапсырмалар. Оқулықтағы 3-тапсырма. Рефлексия. Тақтаға алма ағашының суретін салып қоямын. Бүгінгі сабаққа байланысты қызыл және жасыл алманы жапсырады. |
Аламаларды алма ағашына іледі. |
|
|
шағым қалдыра аласыз













