|
Бөлімі |
Менің Отаным – Қазақстан |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
Абдыханова С.А. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
02.09.2025ж |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: |
4 «А,Ә» |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
№1.Сабақтың тақырыбы: |
Менің елім |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
4.1.1.1-музыкалық көркемдеуші құралдардың көмегімен, әуеннің жанрын, көркемдік образдарын анықтау және салыстыру; 4.1.1.2 – музыкалық шығарманың дыбыстауын түрлі орындауда тыңдатып анықтау және салыстыру. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
-Көркемдеуші құралдардың көмегімен әуеннің жанрын, көркемдік образдарын анықтайды және салыстырады. – музыкалық шығарманың дыбыстауын түрлі орындауда тыңдатып анықтайды және салыстырады. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтар |
«Мәңгілік ел» жалпы ұлттық идеясы бойынша,қоғамдағы бірлікке ,оқушылар арасындағы достық,сыйластық ,қарым-қатынасты сақтай білуге тәрбиелеу.Отбасы құндылықтарын бағалауға баулу. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы
Сабақтың соңы
|
Ұйымдастыру кезеңі Амандасу. Сәлем,сәлем,сәлем Қалың қалай? Жақсы!Тамаша!Керемет! 1 тапсырма.Ой толғау.Мәтінмен жұмыс.«Миға шабуыл» әдісі. Бейнероликті тамашалау. Біз қазақпыз!Біздің туған жеріміз,Отанымыз- Қазақстан!Қазақстан кең байтақ ,ата- бабамыздан мұра болып қалған туған жеріміз.Егемендік алған елімізді әлем таниды.Жеріміздің сұлулығымен ,халықтырадың бірлігі мен мақтанамыз. Біз бақытты халықпыз! Еліміздің мемлекеттік рәміздері: Ту, Елтаңба, Қазақсатан Республикасының Гимні. Олай болса балалар бәріміз бірге Қазақстан Республикасының Гимнін орындайық. Өлеңін жазғандар:Ж.Нәжмеддинов, Н.Назарбаев. Әнін жазған: Ш.Қалдаяқов «Ұшқыр ширақ» ойыны ЖИ-Шырақ-АЙ платформасы 1.Қазақстан Республикасының Гимні қай жылы қабылданды? 2. «Гимн» деген сөз нені білдіреді? 2-тапсырма: «Зерттеушілік конференциясы» әдісі. Қазақстанға белгілі балалар ақыны А.Асылбек Отанымызға құрмет көрсетіп, «Қазақстан елім менің» деген ән жазды. Торкөзді толтыр, жауаптарын ақынның өлеңінен және сабақ тақырыбынан тауып ал!
3-тапсырма. Тыңдау және талдау, үйрену . « Дарқан дала» 1.Туған ел,өскен жер, Биіксің еңселі. Құшағым жетсе егер, Құшар ем мен сені. Қ-сы: Дарқан жатқан, Далам менің, Далам менің, Анам менің, Далам менің, Анам менің. Қорыту: «Бір ауыз сөз әдісі» арқылы «Мәңгілік ел» жалпы ұлттық идеясы бойынша,қоғамдағы бірлік туралы не айтасың? Рефлексия: Мен не білдім? Бүгін мен не үйрендім? Мен үшін қандай тапсырма қиын болды? Ал қай тапсырманы мен оңай орындадым?
|
Бәрі бірге
Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді.
Әнді зерттей келе ,Отан туралы өз ойларын айтып,тор көздерді толтырып дәптерге көшіріп жазады.
Әнді бәрі бірге айтады.
|
Мақтау мадақтау сөздер
Дескриптор: -Бейне ролик көреді;-Отан туралы өз ойларын айтады. Жарайсың! Тамаша!
Дескриптор: Торкөздерді толтырады, Тамаша! Керемет!
Дескриптор: -Әнді үнтас паға қосылып айтады мақамын қате сіз үйренеді.
Жарайсың! Керемет |
https://www.youtube.com/watch?v=Il_qWXg464w Аудио жазба слайд
Оқулық Аудио жазба слайд
https://ushqyr.shyraq.ai/my-activities/wheel
Оқулық Аудио жазба слайд
Оқулық Аудио жазба слайд
Рефлексия: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Менің елім
Менің елім
|
Бөлімі |
Менің Отаным – Қазақстан |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Педагогтің аты жөні: |
Абдыханова С.А. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Күні: |
02.09.2025ж |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сынып: |
4 «А,Ә» |
Қатысқандар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
№1.Сабақтың тақырыбы: |
Менің елім |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
4.1.1.1-музыкалық көркемдеуші құралдардың көмегімен, әуеннің жанрын, көркемдік образдарын анықтау және салыстыру; 4.1.1.2 – музыкалық шығарманың дыбыстауын түрлі орындауда тыңдатып анықтау және салыстыру. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың мақсаты: |
-Көркемдеуші құралдардың көмегімен әуеннің жанрын, көркемдік образдарын анықтайды және салыстырады. – музыкалық шығарманың дыбыстауын түрлі орындауда тыңдатып анықтайды және салыстырады. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Құндылықтар |
«Мәңгілік ел» жалпы ұлттық идеясы бойынша,қоғамдағы бірлікке ,оқушылар арасындағы достық,сыйластық ,қарым-қатынасты сақтай білуге тәрбиелеу.Отбасы құндылықтарын бағалауға баулу. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың барысы: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың кезеңі (уақыты) |
Педагог әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс тар |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Сабақтың басы Сабақтың ортасы
Сабақтың соңы
|
Ұйымдастыру кезеңі Амандасу. Сәлем,сәлем,сәлем Қалың қалай? Жақсы!Тамаша!Керемет! 1 тапсырма.Ой толғау.Мәтінмен жұмыс.«Миға шабуыл» әдісі. Бейнероликті тамашалау. Біз қазақпыз!Біздің туған жеріміз,Отанымыз- Қазақстан!Қазақстан кең байтақ ,ата- бабамыздан мұра болып қалған туған жеріміз.Егемендік алған елімізді әлем таниды.Жеріміздің сұлулығымен ,халықтырадың бірлігі мен мақтанамыз. Біз бақытты халықпыз! Еліміздің мемлекеттік рәміздері: Ту, Елтаңба, Қазақсатан Республикасының Гимні. Олай болса балалар бәріміз бірге Қазақстан Республикасының Гимнін орындайық. Өлеңін жазғандар:Ж.Нәжмеддинов, Н.Назарбаев. Әнін жазған: Ш.Қалдаяқов «Ұшқыр ширақ» ойыны ЖИ-Шырақ-АЙ платформасы 1.Қазақстан Республикасының Гимні қай жылы қабылданды? 2. «Гимн» деген сөз нені білдіреді? 2-тапсырма: «Зерттеушілік конференциясы» әдісі. Қазақстанға белгілі балалар ақыны А.Асылбек Отанымызға құрмет көрсетіп, «Қазақстан елім менің» деген ән жазды. Торкөзді толтыр, жауаптарын ақынның өлеңінен және сабақ тақырыбынан тауып ал!
3-тапсырма. Тыңдау және талдау, үйрену . « Дарқан дала» 1.Туған ел,өскен жер, Биіксің еңселі. Құшағым жетсе егер, Құшар ем мен сені. Қ-сы: Дарқан жатқан, Далам менің, Далам менің, Анам менің, Далам менің, Анам менің. Қорыту: «Бір ауыз сөз әдісі» арқылы «Мәңгілік ел» жалпы ұлттық идеясы бойынша,қоғамдағы бірлік туралы не айтасың? Рефлексия: Мен не білдім? Бүгін мен не үйрендім? Мен үшін қандай тапсырма қиын болды? Ал қай тапсырманы мен оңай орындадым?
|
Бәрі бірге
Оқушылар өз ойларын ауызша жеткізеді.
Әнді зерттей келе ,Отан туралы өз ойларын айтып,тор көздерді толтырып дәптерге көшіріп жазады.
Әнді бәрі бірге айтады.
|
Мақтау мадақтау сөздер
Дескриптор: -Бейне ролик көреді;-Отан туралы өз ойларын айтады. Жарайсың! Тамаша!
Дескриптор: Торкөздерді толтырады, Тамаша! Керемет!
Дескриптор: -Әнді үнтас паға қосылып айтады мақамын қате сіз үйренеді.
Жарайсың! Керемет |
https://www.youtube.com/watch?v=Il_qWXg464w Аудио жазба слайд
Оқулық Аудио жазба слайд
https://ushqyr.shyraq.ai/my-activities/wheel
Оқулық Аудио жазба слайд
Оқулық Аудио жазба слайд
Рефлексия: |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
шағым қалдыра аласыз













