|
Бөлім |
«Менің Отаным - Қазақстан» |
|||||
|
Педагогтің аты - жөні |
Г.Налибаева |
|||||
|
Күні |
|
|||||
|
Сынып:4 «» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Пәні |
Қазақ тілі |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Мәтін және оның түрлері. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.2.1.1 - мәтін түрлерін (әңгімелеу/ сипаттау/ пайымдау) және олардың құрылымдық бөліктерін анықтау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: мәтін түрлерін (әңгімелеу/ сипаттау/ пайымдау) және олардың құрылымдық бөліктерін анықтайды Оқушылардың басым бөлігі:мәтін түрлерін (әңгімелеу/ сипаттау/ пайымдау) және олардың құрылымдық бөліктерін анықтайды Кейбір оқушылар: |
|||||
|
Бағалау критерийі |
-мәтін түрлерін (әңгімелеу/ сипаттау/ ) және олардың құрылымдық бөліктерін анықтайды -мәтін сөйлемдеріндегі етістіктерді тауып, олардың мәтіндегі рөлін анықтайды |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 7 минут |
Ұйымдастыру кезеңі Үй тапсырмасын тексеру 18-жаттығу,43 бет Дескриптор: -тапсырманы орындайды(1б) Ой қозғау «Мәтіннің түрлері» сызбасына мұқият қара.Мәтіннің түрлері және олардың ерекшеліктері туралы айтып көр. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын таныстырады. |
Балалар назарын сабаққа аударады «Мәтіннің түрлері» сызбасына мұқият қарап,мәтіннің түрлері және олардың ерекшеліктері туралы өз ойларын білдіреді Сабақтың тақырыбы мен мақсатымен танысады |
«Басбармақ» әдісі арқылы. |
Оқулық «Мәтіннің түрлері» сызбасы плакат |
||
|
Сабақтың ортасы 12 минут 16минут |
1-тапсырма Ұжымдық жұмыс Мәтінді оқы.Мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойын анықта.Мәтінге ат қойып,көшіріп жаз.Сын есімдердің астын сыз.Мәтіннің қай түріне жататынын айт және өз жауабыңды дәлелде. Дескриптор: - мәтіннің тақырыбы анықтайды(1б) -негізгі ойын анықтайды(1б) - мәтінге ат қояды(1б) -мәтінді көркем көшіріп жазады(1б) - сын есімдердің астын сызады(1б) -мәтіннің түріне жататынын айтады(1б) -өз ойын дәлелдейді(1б) 2-тапсырма. Оқы. Мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойын анықта.Мәтін сөйлемдеріндегі етістіктерді тап.Олардың мәтіндегі рөлі қандай? Дескриптор: -мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойын анықтайды(1б) - мәтін сөйлемдеріндегі етістіктерді тауып, олардың мәтіндегі рөлін анықтайды(1б) |
Мәтінді оқып,мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойын анықтайды.Мәтінге ат қойып,көшіріп жазады. Сын есімдердің астын сызады Мәтін нің қай түріне жататынын айтып өз жауабын дәлелдейді Мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойын анықтайды.Мә тін сөйлемдеріндегі етістіктерді тауып, олардың мәтіндегі рөлін анықтайды |
«Комментарий» арқылы «Комментарий» арқылы |
Оқулық 19 -жаттығу, 44 бет Оқулық 20– жаттығу 44 –бет |
||
|
Сабақтың соңы Кері байланыс 10 минут |
«Интервью әдісі» Бүгінгі сабақта не үйрендің? Сен үшін не қиын болды? Саған қандай тапсырма қызықты болды? Үйге тапсырма 22-жаттығу, 45 бет |
Оқушы мұғалім берген сұрақтарға жауап береді |
«Комментарий» арқылы |
Микрофон |
||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Менің Отаным - Қазақстан»
Менің Отаным - Қазақстан»
|
Бөлім |
«Менің Отаным - Қазақстан» |
|||||
|
Педагогтің аты - жөні |
Г.Налибаева |
|||||
|
Күні |
|
|||||
|
Сынып:4 «» |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
||||
|
Пәні |
Қазақ тілі |
|||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Мәтін және оның түрлері. |
|||||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
4.2.1.1 - мәтін түрлерін (әңгімелеу/ сипаттау/ пайымдау) және олардың құрылымдық бөліктерін анықтау |
|||||
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар: мәтін түрлерін (әңгімелеу/ сипаттау/ пайымдау) және олардың құрылымдық бөліктерін анықтайды Оқушылардың басым бөлігі:мәтін түрлерін (әңгімелеу/ сипаттау/ пайымдау) және олардың құрылымдық бөліктерін анықтайды Кейбір оқушылар: |
|||||
|
Бағалау критерийі |
-мәтін түрлерін (әңгімелеу/ сипаттау/ ) және олардың құрылымдық бөліктерін анықтайды -мәтін сөйлемдеріндегі етістіктерді тауып, олардың мәтіндегі рөлін анықтайды |
|||||
|
Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
||
|
Сабақтың басы 7 минут |
Ұйымдастыру кезеңі Үй тапсырмасын тексеру 18-жаттығу,43 бет Дескриптор: -тапсырманы орындайды(1б) Ой қозғау «Мәтіннің түрлері» сызбасына мұқият қара.Мәтіннің түрлері және олардың ерекшеліктері туралы айтып көр. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын таныстырады. |
Балалар назарын сабаққа аударады «Мәтіннің түрлері» сызбасына мұқият қарап,мәтіннің түрлері және олардың ерекшеліктері туралы өз ойларын білдіреді Сабақтың тақырыбы мен мақсатымен танысады |
«Басбармақ» әдісі арқылы. |
Оқулық «Мәтіннің түрлері» сызбасы плакат |
||
|
Сабақтың ортасы 12 минут 16минут |
1-тапсырма Ұжымдық жұмыс Мәтінді оқы.Мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойын анықта.Мәтінге ат қойып,көшіріп жаз.Сын есімдердің астын сыз.Мәтіннің қай түріне жататынын айт және өз жауабыңды дәлелде. Дескриптор: - мәтіннің тақырыбы анықтайды(1б) -негізгі ойын анықтайды(1б) - мәтінге ат қояды(1б) -мәтінді көркем көшіріп жазады(1б) - сын есімдердің астын сызады(1б) -мәтіннің түріне жататынын айтады(1б) -өз ойын дәлелдейді(1б) 2-тапсырма. Оқы. Мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойын анықта.Мәтін сөйлемдеріндегі етістіктерді тап.Олардың мәтіндегі рөлі қандай? Дескриптор: -мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойын анықтайды(1б) - мәтін сөйлемдеріндегі етістіктерді тауып, олардың мәтіндегі рөлін анықтайды(1б) |
Мәтінді оқып,мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойын анықтайды.Мәтінге ат қойып,көшіріп жазады. Сын есімдердің астын сызады Мәтін нің қай түріне жататынын айтып өз жауабын дәлелдейді Мәтіннің тақырыбы мен негізгі ойын анықтайды.Мә тін сөйлемдеріндегі етістіктерді тауып, олардың мәтіндегі рөлін анықтайды |
«Комментарий» арқылы «Комментарий» арқылы |
Оқулық 19 -жаттығу, 44 бет Оқулық 20– жаттығу 44 –бет |
||
|
Сабақтың соңы Кері байланыс 10 минут |
«Интервью әдісі» Бүгінгі сабақта не үйрендің? Сен үшін не қиын болды? Саған қандай тапсырма қызықты болды? Үйге тапсырма 22-жаттығу, 45 бет |
Оқушы мұғалім берген сұрақтарға жауап береді |
«Комментарий» арқылы |
Микрофон |
||
шағым қалдыра аласыз













