Сабақ:Күні:27.10.2017ж | Мектеп :№61жалпы орта мектеп
Мұғалімнің есімі: Серикбаева Гулдана Шырынбаевна |
Сынып:2 | Қатысқандар саны:Қатыспағандар саны: |
Сабақтың тақырыбы | “Менің отаным Қазақстан” |
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары | Оқушылар тәуелсіздік алған жылдарды,қол жеткізген жетістіктерді біледі.
|
Сабақ мақсаттары:
| Барлық оқушылар: Тәуелсіздік алған жылдарды елбасының өмірбаянын біледі және түсіндіре алады. |
| Оқушылардың басым бөлігі:Тәуелсіз Қазақстанның туын елтаңбасын біледі. |
| Кейбір оқушылар: Қазақстанның әнұранының авторларын біледі. |
Ойлау дағдыларының деңгейлері
| білу,түсіну. |
Тілдік мақсат | Негізгі сөздер мен тіркестер: Төменде берілген сөздердің мағынасын ашады. |
| Тірек сөздердің мағынасын ашады:Демократия- (сөзі гректің demos- халық және kratos-билік ) деген сөздерінен шыққан, яғни халық билігі деген мағынаны білдіреді. Конституция-.(сөзі Ата Заң) мағынасы (жазылым) |
Құндылықтарға баулу | Тарихтың,мәдениет пен тілдің біртұтастығы. |
Пә Пәнаралық Ба байланыстар | қазақ әдебиеті, география,бейнелеу, музыка. |
Жоспар |
|
Сабақтыңжоспарланған кезеңдері | 40ми | Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығуламен қатар, ескертпелерді жазыңыз) | Ресурстар |
Сабақтың басы.Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру 5 минут.
| Шеңберге тұру арқылы, әнұран мен бастау,” “Асықтың түстері” арқылы бөліну. 1топ Қызыл түсті асық.2топ Сары түсті асық.3топ Көк түсті асық.4топ Жасыл түсті асық.
| “Әдебиеттік оқу”.Б.Т.Қабатай.Ноутбук, суреттер, карталар, маркерлер мен стикерлер,постер лер. |
Сабақтың ортасы 15 минут
| Әрбір топ оқушылары “Менің отаным Қазақстан” тақырыбына тақпақтар айтады.
Ф:/ (жарайсың, керемет, өте жақсы) бағалау.
|
|
15 минут |
Кубизм әдісі бойынша әрбір топқа сұрақтар жазылған кубиктер беріледі.
1топ Тәуелсіздік алған жылдар 2топ Елбасының туып өскен жері.3топ Бала кездегі арманы.4топ Қазақстанның көк туында не бейнеленген.
Ф:/ Смаиликтер арқылы бағалау.
|
Сабақтың соңы 5 минут | РефлексияБүгінгі сабақта болған көңіл – күйді бет – әлпеті салынған суреттерді таңдау. Түсінбедім Сұрағым бар Түсіндім
|
Саралау –Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілетті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? | Бағалау - Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз?
| Денсаулық және қауіпсіздіктехникасының сақталуы
|
|
|
|
Оқушыларға тақырыпқа сай“ Менің отаным Қазақстан ” жайлы тақпақтар айтады.
| Ф:/ (жарайсың, керемет, өте жақсы) бағалау.Ф:/ Смаиликтер арқылы бағалау.
| Сыныптағы санитарлық-гигиеналық ережелерді сақтау. АКТ (интерактивті тақта) жұмыстарының пайдалану ережесі. Оқушылардың өзара қатынасын үнемі бақылау. |
Сабақ бойынша рефлексияСабақ мақсаттары/ оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба?Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме? Жеткізбесе, неліктен?Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме?Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма?Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен. | Бұл бөлімде сабақ туралы өз пікіріңізді білдіру үшін пайдаланыңыз. Өз сабағыңыз туралы сол жақ бағанда берілген сұрақтарға жауап беріңіз. |
|
|
Жалпы бағаСабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?1:
2:Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады(оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?1:
2:Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет? |