БҚО Казталов ауданы Әжібай ауылы Бірік жалпы орта білім беретін мектебі
|
Мұғалімнің аты-жөні |
Козинова Ш.Қ |
|
Күні |
|
|
Сынып |
11 |
|
Сабақтың тақырыбы |
Менің Отаным |
|
Сабақ мақсаты |
Оқушыларға Республика күнінің маңыздылығын ұғындыру, өз елінің патриоты болуға тәрбиелеу |
|
Көрнекілігі |
Интербелсенді тақта, слайд, бейне көріністер |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс |
|
Сабақтың басы 5 минут |
Ұйымдастыру Сыныппен сәлемдесу./сынып оқушыларын түгендеу, сабаққа назар аударту./ «Ой қозғау» әдісі Қазақстан қандай мемелет? Біздің Отанымыз қандай ел? Қазақстан туралы не білеміз? Оқушыларға «Туған жер» әнін тыңдату Сабақтың тақырыбы мен мақсатын таныстыру |
Психологиялық ахуал туғызу Оқушылар мұғаліммен амандасады. Әнді тыңдап, сабақтың мақсатын болжайды. |
Мұғалімнің мадақтамасы |
Ән «Туған жер» |
|
Сабақ ортасы 10 минут 7 минут 15 минут |
Топтастыру:
Бейнеролик көрсету
Топтық жұмыс 1.Қазақстанның өткені 2.Бүгінгі Қазақстан 3.Менің қиялымдағы Қазақстан «Менің Отаным- Қазақстан» эссе |
Сызбаны толтырады Мақал мәтелдің мағынасын талдайды Бірлескен жұмыс жасайды Берілген тақырыпта эссе жазады |
Дескриптор: -өз көзқарасын білдіреді; -себебін анықтайды -дәлелдер келтіреді; -түйіндей біледі; -Эссенің құрылымын сақтайды; -шығармадан мысалдар келтіреді; - ойын жүйелі, сауатты жазады; -өзіндік көзқарасының талдауын, түйінін қорытындылап, шешім білдіреді; |
Бейнеролик |
|
Сабақтың соңы 5 минут 3 минут |
«Ашық микрофон» әдісі арқылы оқушылар өздерінің жазған эсселерін ортаға шығып оқиды. Рефлексия«Сұрақ –жауап» конверті 1.Бүгін сіз үшін не маңызды және қызықты болды? 2.Сіз қандай сұрақтар бойынша нақты жауап алдыңыз? 3.Сіз үшін бүгін не қиын болды? |
Оқушы жазған эсселерін оқып, өз ойларын еркін жеткізе біледі. Сұрақтарға жауап береді. |
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
"Менің Отаным" тәрбие сағаты
"Менің Отаным" тәрбие сағаты
БҚО Казталов ауданы Әжібай ауылы Бірік жалпы орта білім беретін мектебі
|
Мұғалімнің аты-жөні |
Козинова Ш.Қ |
|
Күні |
|
|
Сынып |
11 |
|
Сабақтың тақырыбы |
Менің Отаным |
|
Сабақ мақсаты |
Оқушыларға Республика күнінің маңыздылығын ұғындыру, өз елінің патриоты болуға тәрбиелеу |
|
Көрнекілігі |
Интербелсенді тақта, слайд, бейне көріністер |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі /уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурс |
|
Сабақтың басы 5 минут |
Ұйымдастыру Сыныппен сәлемдесу./сынып оқушыларын түгендеу, сабаққа назар аударту./ «Ой қозғау» әдісі Қазақстан қандай мемелет? Біздің Отанымыз қандай ел? Қазақстан туралы не білеміз? Оқушыларға «Туған жер» әнін тыңдату Сабақтың тақырыбы мен мақсатын таныстыру |
Психологиялық ахуал туғызу Оқушылар мұғаліммен амандасады. Әнді тыңдап, сабақтың мақсатын болжайды. |
Мұғалімнің мадақтамасы |
Ән «Туған жер» |
|
Сабақ ортасы 10 минут 7 минут 15 минут |
Топтастыру:
Бейнеролик көрсету
Топтық жұмыс 1.Қазақстанның өткені 2.Бүгінгі Қазақстан 3.Менің қиялымдағы Қазақстан «Менің Отаным- Қазақстан» эссе |
Сызбаны толтырады Мақал мәтелдің мағынасын талдайды Бірлескен жұмыс жасайды Берілген тақырыпта эссе жазады |
Дескриптор: -өз көзқарасын білдіреді; -себебін анықтайды -дәлелдер келтіреді; -түйіндей біледі; -Эссенің құрылымын сақтайды; -шығармадан мысалдар келтіреді; - ойын жүйелі, сауатты жазады; -өзіндік көзқарасының талдауын, түйінін қорытындылап, шешім білдіреді; |
Бейнеролик |
|
Сабақтың соңы 5 минут 3 минут |
«Ашық микрофон» әдісі арқылы оқушылар өздерінің жазған эсселерін ортаға шығып оқиды. Рефлексия«Сұрақ –жауап» конверті 1.Бүгін сіз үшін не маңызды және қызықты болды? 2.Сіз қандай сұрақтар бойынша нақты жауап алдыңыз? 3.Сіз үшін бүгін не қиын болды? |
Оқушы жазған эсселерін оқып, өз ойларын еркін жеткізе біледі. Сұрақтарға жауап береді. |
|
|
шағым қалдыра аласыз














