|
Күні: Сынып: 1 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Менің отбасым. І дыбысы мен әрпі. |
||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
1.1.8.1 Берілген сюжетті сурет бойынша шағын әңгіме құрап айту. 1.2.1.2 Оқудың түрлерін (буындап оқу, жиі кездесетін сөздерді тұтас оқу, түсініп оқу) қолдану. 1.3.11.1 Сөйлемді бас әріптен бастап жазып, сөйлем соңына тиісті тыныс белгілерін қою |
||||||
|
Сабақтың мақсаттары |
Барлығы: Берілген сюжетті сурет бойынша шағын әңгіме құрап айта алады. Көбі: Оқудың түрлерін (буындап оқу, жиі кездесетін сөздерді тұтас оқу, түсініп оқу) қолдану Кейбірі: Шағын әңгіме құрай отырып, өз ойын нақты жеткізе алады. |
||||||
|
Жетістік критерийлері |
Сюжетті суреттерді сипаттайды. Сюжетті суреттерді реті бойынша әңгіме құрастырып айтады. |
||||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Ашықтық, ынтымақтастық |
||||||
|
Пәнаралық байланыс |
Өнер, ана тілі сабағы |
||||||
|
АКТ қолдану дағдылары |
Аудиожазба , таныстырылым. |
||||||
|
Тілдік құзыреттілік |
Айтылым және оқылым, тыңдалым, жазылым |
||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|||||
|
Сабақтың басы Ширату жаттығуы |
Бас бармағым атам - үйдің
данасы, |
Шаттық шебері
|
|||||
|
Сабақтың ортасы
|
№1 Суреттердің көммегімен әңгіме құрастырыңдар.
№1тапсырма Суреттерге мұқият қараңыз. Сурет бойынша әңгіме құрастырыңыз. Жұпта әңгімелеңіз.
-сюжетті суреттер бойынша шағын әңгіме құрастырады; - мәтінді жүйелі әңгімелейді. №2 Мәтінді мұқият тыңда. Сұрақтарға жауп беріп көр.
№3 1)Екі буынды сөздерді оқиды 2) Осы сөздердің ішінен отбасы тақырыбына байланысты сөзді тауып сөйлем құрайды 3)Өз отбасы туралы әңгімелейді |
Таныстырылым, оқулықпен жұмыс |
|||||
|
Сергіту сәті
|
Дидактикалық ойын «Менің
отбасым» |
Сергіту сәтіне арналған жинақ |
|||||
|
Қызықты тапсырма
|
№4 Білетін әдепті сөздеріңді бір-біріңе айтыңдар. Бұл сөздерді пайдаланып,көрініс ойлап табыңдар және оны көрсетуге тырысыңдар.
|
Оқулық, дәптерлер.
|
|||||
|
Сабақтың соңы
|
Рефлексия «Жетістік баспалдағы» әдісі арқылы өз-өзін бағалау
|
|
|||||
|
Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдаукөрсету Қабілеті жоғары оқушыларға тапсырмалар қою |
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеру жоспарыңыз? Сюжетті суреттерді сипаттайды. Сюжетті суреттерді реті бойынша әңгіме құрастырып айтады. |
Денсаулық және
қауіпсіздік техникасының сақталуы |
|||||
|
Қолдау көрсету. Қабілеті жоғары оқушылар айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады. |
Оқушылар өздері жасаған бет-бейнелеріне қарап бір-біріне көңіл- күйлерін айтады. (қуанышты, көңілді, көңілсіз, ашулы)
|
Өнер, ана тілі сабағы Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. |
|||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
"Менің отбасым. І дыбысы мен әрпі."
"Менің отбасым. І дыбысы мен әрпі."
|
Күні: Сынып: 1 |
Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: |
||||||
|
Сабақтың тақырыбы |
Менің отбасым. І дыбысы мен әрпі. |
||||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
1.1.8.1 Берілген сюжетті сурет бойынша шағын әңгіме құрап айту. 1.2.1.2 Оқудың түрлерін (буындап оқу, жиі кездесетін сөздерді тұтас оқу, түсініп оқу) қолдану. 1.3.11.1 Сөйлемді бас әріптен бастап жазып, сөйлем соңына тиісті тыныс белгілерін қою |
||||||
|
Сабақтың мақсаттары |
Барлығы: Берілген сюжетті сурет бойынша шағын әңгіме құрап айта алады. Көбі: Оқудың түрлерін (буындап оқу, жиі кездесетін сөздерді тұтас оқу, түсініп оқу) қолдану Кейбірі: Шағын әңгіме құрай отырып, өз ойын нақты жеткізе алады. |
||||||
|
Жетістік критерийлері |
Сюжетті суреттерді сипаттайды. Сюжетті суреттерді реті бойынша әңгіме құрастырып айтады. |
||||||
|
Құндылықтарды дарыту |
Ашықтық, ынтымақтастық |
||||||
|
Пәнаралық байланыс |
Өнер, ана тілі сабағы |
||||||
|
АКТ қолдану дағдылары |
Аудиожазба , таныстырылым. |
||||||
|
Тілдік құзыреттілік |
Айтылым және оқылым, тыңдалым, жазылым |
||||||
|
Сабақ барысы |
|||||||
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері |
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет |
Ресурстар |
|||||
|
Сабақтың басы Ширату жаттығуы |
Бас бармағым атам - үйдің
данасы, |
Шаттық шебері
|
|||||
|
Сабақтың ортасы
|
№1 Суреттердің көммегімен әңгіме құрастырыңдар.
№1тапсырма Суреттерге мұқият қараңыз. Сурет бойынша әңгіме құрастырыңыз. Жұпта әңгімелеңіз.
-сюжетті суреттер бойынша шағын әңгіме құрастырады; - мәтінді жүйелі әңгімелейді. №2 Мәтінді мұқият тыңда. Сұрақтарға жауп беріп көр.
№3 1)Екі буынды сөздерді оқиды 2) Осы сөздердің ішінен отбасы тақырыбына байланысты сөзді тауып сөйлем құрайды 3)Өз отбасы туралы әңгімелейді |
Таныстырылым, оқулықпен жұмыс |
|||||
|
Сергіту сәті
|
Дидактикалық ойын «Менің
отбасым» |
Сергіту сәтіне арналған жинақ |
|||||
|
Қызықты тапсырма
|
№4 Білетін әдепті сөздеріңді бір-біріңе айтыңдар. Бұл сөздерді пайдаланып,көрініс ойлап табыңдар және оны көрсетуге тырысыңдар.
|
Оқулық, дәптерлер.
|
|||||
|
Сабақтың соңы
|
Рефлексия «Жетістік баспалдағы» әдісі арқылы өз-өзін бағалау
|
|
|||||
|
Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдаукөрсету Қабілеті жоғары оқушыларға тапсырмалар қою |
Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеру жоспарыңыз? Сюжетті суреттерді сипаттайды. Сюжетті суреттерді реті бойынша әңгіме құрастырып айтады. |
Денсаулық және
қауіпсіздік техникасының сақталуы |
|||||
|
Қолдау көрсету. Қабілеті жоғары оқушылар айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады. |
Оқушылар өздері жасаған бет-бейнелеріне қарап бір-біріне көңіл- күйлерін айтады. (қуанышты, көңілді, көңілсіз, ашулы)
|
Өнер, ана тілі сабағы Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. |
|||||
шағым қалдыра аласыз













