Материалдар / Менің сүйікті жануарым 1 -сынып
2023-2024 оқу жылына арналған

қысқа мерзімді сабақ жоспарларын

жүктеп алғыңыз келеді ма?
ҚР Білім және Ғылым министірлігінің стандартымен 2022-2023 оқу жылына арналған 472-бұйрыққа сай жасалған

Менің сүйікті жануарым 1 -сынып

Материал туралы қысқаша түсінік
Мұғалімдерге сабақ өткізуге тиімді. жас мамандар әдістемелік көмек ретінде пайданалануға болады.
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады.
Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
03 Қаңтар 2019
3183
4 рет жүктелген
Бүгін алсаңыз 25% жеңілдік
беріледі
770 тг 578 тг
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады



Бекітемін: Оқу ісі жөніндегі орынбасар: Н.О.Шаянбаева

Күні:23.11.2018 ж.
  • Мұғалімніңаты-жөні: Калидолла Бакыт Калидоллакызы
  • Сынып: 1





    Сабақтақырыбы
  • Менің сүйікті жануарларым. Шығармашылық жұмыс жасау
  • Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқубағдарламасына сілтеме)
  • 3.2.2.1
  • Аса күрделі әдістер мен тәсілдерді пайдаланып, материалдарды (табиғи және жасанды) және құралдарды қолдану, эксперемент жүргізу
  • 3.3.3.1
  • Шығармашылық жұмысты бағалау және жақсартуға идеяларды ұсыну
  • Сабақ мақсаттары
  • Мүсін жасау техникасында композиция құрастыру;
  • мүсін жасау барысында әртүрлі материалдарды үйлесімді пайдалану;
  • жасалған жұмысты бағалау, ұсыныстар айту.
  • Жетістіккритерийлері
  • мүсін техникасында жануарлар мүсінін орындайды;
  • мүсін жасау барысында әртүрлі материалдарды үйлесімді пайдаланады:
  • жасалған жұмыстарды объективті түрде бағалайды, негізді ұсыныстар айтады.
  • Тілдік мақсаттар

  • Жасалған жұмыстарды бағалайды, олар туралы өз ойын айтады.
  • Көрсетілген жұмыста қай жануар бейнеленген Шығармашылық жұмыста қандай түстер көріп тұрсыз?
  • Жұмысты орындау үшін қандай материалдар қолданылған?
  • Ермексаз неден жасалды?
  • Сен берілген материалдарды жұмыстарыңда қалай
  • қолдандың...
  • сен әртүрліт үстермен материалдарды үйлестіресің...
  • Құндылықтардыдарыту
  • Еңбек және шығармашылық
  • Пәнаралықбайланыстар
  • Әдебиет,математика
  • АКТ қолданудағдылары
  • Осы сабақта оқушы шығармашылық идеяны дамыту үшін ноутбукты қолданады, ғаламторға кіреді
  • Бастапқы білім

  • Оқушылар ермек сазбен таныс. Мүсіндерді әртүрлі материалдар арқылы жасай алады.
  • Сабақ барысы
  • Сабақтың жоспарланған кезеңдері
  • Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет


  • Ресурстар
  • Сабақтың басы

    3 минут



  • Сыныпта мүсін жасау техникасында орындалған жұмыстарды көрнекі етіп қоямыз. Оқушыларға сол суреттерге назар аударуларың сұраңыз.
  • Мына заттар қандай техникада орындалған?
  • Қандай материал қолданылған?
  • Оқушылар жауап бергенен кейін, бүгінгі сабақ тақырыбымен, оқу мақсаттары және сабақ мақсаттарымен таныстырыңыз.
  • интернет
  • Сабақтың ортасы

    7 минут













    20 минут





































    7 минут







  • Тапсырма№1:
  • Оқушыларға ермексаздан шығармашылық жұмыс жасайтындығын түсіндіремін.
  • Оқушылар жұмыс орнын дайындайды, қажетті материалдарды анықтайды, тиімді жұмыс жасау үшін топтағы жұмыстарды бөлісіп алады.
  • Тапсырма №2:
  • Тәжірибелік жұмыс
  • Тәжірибелік жұмысқа қойылатын талаптарды нақтылап аламын, оқушылармен бірге жұмысты орындау дескрипторларын құрастырамын.
  • Оқушылар практикалық тапсырманы орындауда қажет болатын материалдарды анықтап алып, мүсін жасауға кіріседі.
  • .
  • Жұмысты бастамас бұрын қауіпсіздік ережесін сақтауды қатан ескертемін.
  • Практикалық жұмысты орындау барысында оқушылардың жұмысын және техника қауіпсіздігі ережелерінің ұстануын бақылаймын, қажет болған жағдайда қолдау көрсетемін.


  • Тапсырма №3:
  • Шығармашылық жұмысты талдау және бағалау
  • Оқушылардың аяқталған жұмыстарын бір жерге жинаймын.
  • Оқушылар өздерінің жұмысы мен сыныптастарының жұмысын белгілі бір дескрипторлар бойынша бағалайды
  • Оқушылар бір бірінің жұмыстарын жақсарту үшін ұсыныстар айтады.


  • Оқушылар ұсынылған пікірлерді ескере отырып, шығармашылық жұмыстарын аяқтайды.






















  • АЗ форматындағы қатты қағаз, ермексаз
  • Ағаш таяқша




  • Плакат,сурет,көрнекілік.






  • Сабақтыңсоңы

    3 минут
  • Рефлексия:
  • Сабақ соңында оқушылар рефлексия жүргізеді:
  • нені білдім, нені үйрендім?
  • нені толық түсінбедім?
  • немен жұмысты жалғастыру қажет?
  • Үй тапсырмасы:
  • Келесі сабаққа қажетті материалдарды дайындау.


  • Материал жариялап тегін сертификат алыңыз!
    Бұл сертификат «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жарияланғанын растайды. Журнал Қазақстан Республикасы Ақпарат және Қоғамдық даму министрлігінің №KZ09VPY00029937 куәлігін алған. Сондықтан аттестацияға жарамды
    Ресми байқаулар тізімі
    Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!