|
Бөлім |
ӨЗІМ ТУРАЛЫ |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Мухамбетова.А.Ж |
|
|
Күні |
|
|
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
2-сабақ. Менің үйім |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.1.3.1 тыңдаған материалдың (ұзақтығы 1–1,5 мин) мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беру және оған сәйкес фото/сюжетті суреттер/сызбалар таңдау/сипаттау; 2.2.1.1 өз сөзінде ақпаратты сұрау, іс-әрекетке түсініктеме беру үшін сөздер және сөз тіркестерді қолдану. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар жасай алады: мәтіннің мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді, сөйлеу барысында тақырыпқа қатысты сөздер мен сөз тіркестерін қолданады. Оқушылардың көбі жасай алады: мәтіннің мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді. Оқушылардың кейбірі жасай алады: сөз тіркестері арқылы өз үйі туралы әңгімелеп береді. |
|
|
ЕББҚ |
||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
|
ЕББҚ |
||||
|
Сабақтың басы (5 мин) |
Ұйымдастыру кезеңі.
|
Оқушылар шеңберге тұрып, өлеңді қайталап, қимылмен көрсетеді. |
Оқушылармен шеңберге тұрып, өлеңді қайталап, қимылмен көрсетеді. |
ҚБ: шапалақ |
шеңберге тұру |
|
Сабақтың ортасы (35 мин) |
Жаңа сөздер: мынау, жарық, жаңа, жайнап. ЕББҚ оқушыға мұғалім жаңа сөздерді әріптер карточкасы арқылы көрсетеді.
Мен ауылда тұрамын. Үйіміз үлкен.Үйдің артында бақ бар. Онда алма мен алмұрт өседі. Үйдің айналасында гүл көп.
Жаңа үй Көрмеп едім ойлап бір, Керемет деп мұншалық! Бөлмелері жайнап тұр, Терезесін күн шалып. Биік тұрмыз қаладан, Он бесінші қабатта. Көрінер бұл арадан Мейрам күнгі парад та. Несіпбек Айтұлы Сұраққа жауап бер. Өлең не туралы?
Сергіту сәті. Секіреміз топ-топ, Шапалақтап көп-көп. Иiлемiз оңға қарай, бiр, екi, үш, Иiлемiз солға қарай, бiр, екi, үш. (қимылмен дауыстап қайталайды) Оқушыларға Куиз арқылы сұрақ жауап. |
Жаңа сөздерді қайталайды. Тыңдалған мәтін бойынша сұрақтарға жауап береді. Суретке қарап, жаңа сөздермен сөз тіркестерін құрайды. Мынау – үй. Жаңа үй. Жарық терезе. Жайнап тұр. Жұптық жұмыс. Өлеңді оқиды, топта талқылайды, жұбымен сурет салады. Дескриптор:
– өлең не туралы екенін айтады. Суретті естерінде сақтайды, дұрыс орналастырады. Оқушылар мұғаліммен бірге қайталайды Сұрақтарға жауап береді |
Жаңа сөздермен танысады Мәтінді тыңдап, сұрақтарға жауап беру үшін мәтінге қатысы бар суреттерді көрсетеді. Карточкалар арқылы үлкен үй, алма бағы, гүлдер сөздерін құрастыру ҚБ: Жарайсың! ЕББҚ оқушы мәтінді оқып, не түсінгенін білу мақсатында жұбымен бірге мәтін бойынша сурет салады Суретті естерінде сақтайды, дұрыс орналастырады. Оқушылар мұғаліммен бірге қайталайды. Сайт арқылы мұғалім тапсырмасын сәйкестендіреді, орыс тілінде,қазақ тілінде |
ҚБ: бірін-бірі бағалау ҚБ: жұбын бағалау ҚБ: «Отшашу»
ҚБ: Жарайсыңдар! ҚБ:Қолпаштау |
Тақта, карточкалар Оқулық,алма,алмұрт, гүл, үйдің суреті, карточкалар Слайд,суреттері Музыка https://learningapps.org/watch?v=pnyqsas1v24 |
|
Сабақтың соңы (5 мин) |
Кері байланыс. Суреттерді таңдау. |
Бүгінгі сабақта болған көңіл күйді бет-әлпет салынған суреттерден таңдайды. |
|
|
бет-әлпет салынған суреттер |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Менің үйім 2 сынып ҚМЖ
Менің үйім 2 сынып ҚМЖ
|
Бөлім |
ӨЗІМ ТУРАЛЫ |
|
|
Педагогтің аты-жөні |
Мухамбетова.А.Ж |
|
|
Күні |
|
|
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
2-сабақ. Менің үйім |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.1.3.1 тыңдаған материалдың (ұзақтығы 1–1,5 мин) мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беру және оған сәйкес фото/сюжетті суреттер/сызбалар таңдау/сипаттау; 2.2.1.1 өз сөзінде ақпаратты сұрау, іс-әрекетке түсініктеме беру үшін сөздер және сөз тіркестерді қолдану. |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Барлық оқушылар жасай алады: мәтіннің мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді, сөйлеу барысында тақырыпқа қатысты сөздер мен сөз тіркестерін қолданады. Оқушылардың көбі жасай алады: мәтіннің мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді. Оқушылардың кейбірі жасай алады: сөз тіркестері арқылы өз үйі туралы әңгімелеп береді. |
|
|
ЕББҚ |
||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезеңі/уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
|
ЕББҚ |
||||
|
Сабақтың басы (5 мин) |
Ұйымдастыру кезеңі.
|
Оқушылар шеңберге тұрып, өлеңді қайталап, қимылмен көрсетеді. |
Оқушылармен шеңберге тұрып, өлеңді қайталап, қимылмен көрсетеді. |
ҚБ: шапалақ |
шеңберге тұру |
|
Сабақтың ортасы (35 мин) |
Жаңа сөздер: мынау, жарық, жаңа, жайнап. ЕББҚ оқушыға мұғалім жаңа сөздерді әріптер карточкасы арқылы көрсетеді.
Мен ауылда тұрамын. Үйіміз үлкен.Үйдің артында бақ бар. Онда алма мен алмұрт өседі. Үйдің айналасында гүл көп.
Жаңа үй Көрмеп едім ойлап бір, Керемет деп мұншалық! Бөлмелері жайнап тұр, Терезесін күн шалып. Биік тұрмыз қаладан, Он бесінші қабатта. Көрінер бұл арадан Мейрам күнгі парад та. Несіпбек Айтұлы Сұраққа жауап бер. Өлең не туралы?
Сергіту сәті. Секіреміз топ-топ, Шапалақтап көп-көп. Иiлемiз оңға қарай, бiр, екi, үш, Иiлемiз солға қарай, бiр, екi, үш. (қимылмен дауыстап қайталайды) Оқушыларға Куиз арқылы сұрақ жауап. |
Жаңа сөздерді қайталайды. Тыңдалған мәтін бойынша сұрақтарға жауап береді. Суретке қарап, жаңа сөздермен сөз тіркестерін құрайды. Мынау – үй. Жаңа үй. Жарық терезе. Жайнап тұр. Жұптық жұмыс. Өлеңді оқиды, топта талқылайды, жұбымен сурет салады. Дескриптор:
– өлең не туралы екенін айтады. Суретті естерінде сақтайды, дұрыс орналастырады. Оқушылар мұғаліммен бірге қайталайды Сұрақтарға жауап береді |
Жаңа сөздермен танысады Мәтінді тыңдап, сұрақтарға жауап беру үшін мәтінге қатысы бар суреттерді көрсетеді. Карточкалар арқылы үлкен үй, алма бағы, гүлдер сөздерін құрастыру ҚБ: Жарайсың! ЕББҚ оқушы мәтінді оқып, не түсінгенін білу мақсатында жұбымен бірге мәтін бойынша сурет салады Суретті естерінде сақтайды, дұрыс орналастырады. Оқушылар мұғаліммен бірге қайталайды. Сайт арқылы мұғалім тапсырмасын сәйкестендіреді, орыс тілінде,қазақ тілінде |
ҚБ: бірін-бірі бағалау ҚБ: жұбын бағалау ҚБ: «Отшашу»
ҚБ: Жарайсыңдар! ҚБ:Қолпаштау |
Тақта, карточкалар Оқулық,алма,алмұрт, гүл, үйдің суреті, карточкалар Слайд,суреттері Музыка https://learningapps.org/watch?v=pnyqsas1v24 |
|
Сабақтың соңы (5 мин) |
Кері байланыс. Суреттерді таңдау. |
Бүгінгі сабақта болған көңіл күйді бет-әлпет салынған суреттерден таңдайды. |
|
|
бет-әлпет салынған суреттер |
шағым қалдыра аласыз














