Қысқа мерзімді жоспар №
|
Бөлім: |
Өзім туралы |
|
Арнайы педагогтің Т.А.Ә. |
М.Дүйсенбиева |
|
Күні: |
|
|
Пәні: |
Айналадағы әлем |
|
Сынып: 4-сынып (жеке сабақ) |
Қатысушылар саны: 1 |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Менің үйім. Мекен жайым |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
4.1.1.1 өзінің аты-жөнін, тегін, туған күнін, үйінің мекенжайын білу; |
|
Сабақтың мақсаты: |
«Менің үйім», «Мекенжайым»туралы әңгімелейді. |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Арнайы педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 7 мин |
Психологиялық ахуал қалыптастыру.
Гүлдей болып
жайқаламын - Осы алған жылуымызбен, күш - қуатымызбен сабағымызды бастаймыз. |
Психологиялық ахуалға берілген өлең жолдарын дауыстап айтып, тілді жаттықтыру және сабаққа назар аудару. |
|
Жұмыс дәптері, қаламсап, бояу қалам |
|
Сабақтың ортасы 33 мин |
-Көңіл-күйің қалай? -Сабаққа деген көңіл-күйің жақсы болса, онда сабағымызды бастаймыз! -Біз бүгін «Менің үйім. Мекенжайым» деген тақырыпта әңгімелейтін боламыз. 1-тапсырма «Тыңда, оқы, үйрен!» тапсырмасы Оқулықпен жұмыс
Оқы
Үйрен
Сергіту
сәті: Дәптермен жұмыс 2-тапсырма «Суреттер сөйлейді» тапсырмасы
|
Сұраққа жауап береді. Оқулықтағы өлең шумақты ұстазымен қайталайды. Оқиды. Үлгі бойынша мекен-жайын жазады. Сергіту сәтін ұстазымен қайталайды Жұмыс дәптеріндегі тапсырмаларды орындайды. |
Өте жақсы, жарайсың! Керемет! Сен ақылдысың! Жарайсың! |
Суреттер Жұмыс дәптері |
|
Үй тапсырмасы 5 мин |
|
Үй тапсырмасын жазып алады. |
|
|
|
Сабақтың соңы |
- Біз бүгінгі сабақта не істедік? - Не білдік? Кері байланыс:
|
Сұрақтарға жауап береді |
|
|
Тексерілді:
Директордыңоқуісіжөніндегіорынбасары:


жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Менің үйім. Мекен жайым
Менің үйім. Мекен жайым
Қысқа мерзімді жоспар №
|
Бөлім: |
Өзім туралы |
|
Арнайы педагогтің Т.А.Ә. |
М.Дүйсенбиева |
|
Күні: |
|
|
Пәні: |
Айналадағы әлем |
|
Сынып: 4-сынып (жеке сабақ) |
Қатысушылар саны: 1 |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Менің үйім. Мекен жайым |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
4.1.1.1 өзінің аты-жөнін, тегін, туған күнін, үйінің мекенжайын білу; |
|
Сабақтың мақсаты: |
«Менің үйім», «Мекенжайым»туралы әңгімелейді. |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Арнайы педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 7 мин |
Психологиялық ахуал қалыптастыру.
Гүлдей болып
жайқаламын - Осы алған жылуымызбен, күш - қуатымызбен сабағымызды бастаймыз. |
Психологиялық ахуалға берілген өлең жолдарын дауыстап айтып, тілді жаттықтыру және сабаққа назар аудару. |
|
Жұмыс дәптері, қаламсап, бояу қалам |
|
Сабақтың ортасы 33 мин |
-Көңіл-күйің қалай? -Сабаққа деген көңіл-күйің жақсы болса, онда сабағымызды бастаймыз! -Біз бүгін «Менің үйім. Мекенжайым» деген тақырыпта әңгімелейтін боламыз. 1-тапсырма «Тыңда, оқы, үйрен!» тапсырмасы Оқулықпен жұмыс
Оқы
Үйрен
Сергіту
сәті: Дәптермен жұмыс 2-тапсырма «Суреттер сөйлейді» тапсырмасы
|
Сұраққа жауап береді. Оқулықтағы өлең шумақты ұстазымен қайталайды. Оқиды. Үлгі бойынша мекен-жайын жазады. Сергіту сәтін ұстазымен қайталайды Жұмыс дәптеріндегі тапсырмаларды орындайды. |
Өте жақсы, жарайсың! Керемет! Сен ақылдысың! Жарайсың! |
Суреттер Жұмыс дәптері |
|
Үй тапсырмасы 5 мин |
|
Үй тапсырмасын жазып алады. |
|
|
|
Сабақтың соңы |
- Біз бүгінгі сабақта не істедік? - Не білдік? Кері байланыс:
|
Сұрақтарға жауап береді |
|
|
Тексерілді:
Директордыңоқуісіжөніндегіорынбасары:


шағым қалдыра аласыз



















