|
Бөлім: |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Мерекелік қуаныш. |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
3.2.1.1 тыңдалған әніне және басқа музыкалық шығармаларға инсценировка жасау үшін идеялар ұсыну; |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (5 минут) |
Музыкалық мерекелік қуаныш тақырыбы бойынша қысқаша кіріспе жасау және сабақтың мақсатын түсіндіру. |
Оқушылар сабақтың тақырыбы мен мақсатын
тыңдайды. |
Мұқият тыңдау негізінде ауызша мақұлдау. |
Интерактивті тақта немесе слайдтар. |
|
Сабақтың ортасы (35 минут) |
1.
Музыкалық шығармаларды тыңдатып, оқушыларға соған байланысты
инсценировка жасауға тапсырма беру. |
1. Музыкалық шығармаларды тыңдап, әр
топ өз инсценировка идеясын ұсынады. |
Топтардың
орындаған инсценировкаларын бағалау: идеяның шығармашылық
ерекшелігі және орындау сапасы бойынша. |
Музыкалық
тректер, қағаз, қарындаштар, костюмдер немесе бұйымдар. |
|
Сабақтың соңы (5 минут) |
Сабақтың соңында жоғары немесе тиімді, не жақсарту қажет екенін сұрау арқылы рефлексия жасау. |
Оқушылар сабақтың қалай өткенін, не
ұнағанын немесе қалай жақсартуға болатынын айтады. |
Кері байланыс арқылы оқушылардың өз пікірін тыңдау. |
Кері байланыс алу үшін пайдаланылатын құралдар (мысалы, кеңестер жазатын қағаздар). |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Мерекелік қуаныш.
Мерекелік қуаныш.
|
Бөлім: |
|
|
Педагогтің аты-жөні: |
|
|
Күні: |
|
|
Сынып: 3 |
Қатысушылар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Мерекелік қуаныш. |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: |
|
|
Сабақтың мақсаты: |
3.2.1.1 тыңдалған әніне және басқа музыкалық шығармаларға инсценировка жасау үшін идеялар ұсыну; |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы (5 минут) |
Музыкалық мерекелік қуаныш тақырыбы бойынша қысқаша кіріспе жасау және сабақтың мақсатын түсіндіру. |
Оқушылар сабақтың тақырыбы мен мақсатын
тыңдайды. |
Мұқият тыңдау негізінде ауызша мақұлдау. |
Интерактивті тақта немесе слайдтар. |
|
Сабақтың ортасы (35 минут) |
1.
Музыкалық шығармаларды тыңдатып, оқушыларға соған байланысты
инсценировка жасауға тапсырма беру. |
1. Музыкалық шығармаларды тыңдап, әр
топ өз инсценировка идеясын ұсынады. |
Топтардың
орындаған инсценировкаларын бағалау: идеяның шығармашылық
ерекшелігі және орындау сапасы бойынша. |
Музыкалық
тректер, қағаз, қарындаштар, костюмдер немесе бұйымдар. |
|
Сабақтың соңы (5 минут) |
Сабақтың соңында жоғары немесе тиімді, не жақсарту қажет екенін сұрау арқылы рефлексия жасау. |
Оқушылар сабақтың қалай өткенін, не
ұнағанын немесе қалай жақсартуға болатынын айтады. |
Кері байланыс арқылы оқушылардың өз пікірін тыңдау. |
Кері байланыс алу үшін пайдаланылатын құралдар (мысалы, кеңестер жазатын қағаздар). |
шағым қалдыра аласыз


















