|
Бөлім: |
|
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Тәрбие тақырыбы |
Мінез құлық ережелері |
|
|
Мақсаттары |
) оқушылардың мінез - құлық туралы
түсініктерін кеңейту. |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушылардың әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1. «Есімдер
аллитерациясы» |
.«Жақсы адам», « жаман адам» қасиеттер жиынтығы ( постер қорғау) |
|
презентация |
|
Сабақтың ортасы |
Шегенің ізі
видеоролик |
«Іскерлік ойын – «Өзімді бағалаймын»
таратылған парақтарды
толтыру Сіздерге таратылып берілген параққа оң жағына
«жақсы» «жаман» қасиеттеріңізді тізіп жазыңыз. Ол үшін алдымен
өзіңіздің бойыңызды қандай қасиеттер бар соны ойланып алып, екі
бағанға бөліп жазыңыздар. (3минут уақыт
беріледі) |
|
Интербелсенді тақта/ компьютер |
|
Қорытынды |
Ұлағатты сөздерді оқып, олардың мәнін
түсіндір.
Адамгершілік қасиеттер өз бойындағы жақсы
мінез - құлық, жақсы әдет, жақсы әдептен құралады. Ол ананың ақ
сүтімен, әкенің үлгі - өнегесімен, ата - әжеңнің берер үлкендік,
ақсақалдық тәрбиелерімен бойыңа сіңеді. Мектепте ұстаздар өмірдегі
жақсылық пен жамандық, адалдық пен арамдықтың айырмасын танып
білуге көмектеседі, өмірде дұрыс бағыт таңдай білуге
үйретеді. |
«Сұлулықтың» қандай түрі бар
(ассоциация) |
|
|
Тақырыбы:
Мінез құлық ережелері
Өткізген.
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Мінез құлық ережелері. Сынып сағаты қмж
Мінез құлық ережелері. Сынып сағаты қмж
|
Бөлім: |
|
|
|
Педагогтің Т.А.Ә. (болған жағдайда) |
|
|
|
Күні: |
|
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Тәрбие тақырыбы |
Мінез құлық ережелері |
|
|
Мақсаттары |
) оқушылардың мінез - құлық туралы
түсініктерін кеңейту. |
|
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушылардың әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы |
1. «Есімдер
аллитерациясы» |
.«Жақсы адам», « жаман адам» қасиеттер жиынтығы ( постер қорғау) |
|
презентация |
|
Сабақтың ортасы |
Шегенің ізі
видеоролик |
«Іскерлік ойын – «Өзімді бағалаймын»
таратылған парақтарды
толтыру Сіздерге таратылып берілген параққа оң жағына
«жақсы» «жаман» қасиеттеріңізді тізіп жазыңыз. Ол үшін алдымен
өзіңіздің бойыңызды қандай қасиеттер бар соны ойланып алып, екі
бағанға бөліп жазыңыздар. (3минут уақыт
беріледі) |
|
Интербелсенді тақта/ компьютер |
|
Қорытынды |
Ұлағатты сөздерді оқып, олардың мәнін
түсіндір.
Адамгершілік қасиеттер өз бойындағы жақсы
мінез - құлық, жақсы әдет, жақсы әдептен құралады. Ол ананың ақ
сүтімен, әкенің үлгі - өнегесімен, ата - әжеңнің берер үлкендік,
ақсақалдық тәрбиелерімен бойыңа сіңеді. Мектепте ұстаздар өмірдегі
жақсылық пен жамандық, адалдық пен арамдықтың айырмасын танып
білуге көмектеседі, өмірде дұрыс бағыт таңдай білуге
үйретеді. |
«Сұлулықтың» қандай түрі бар
(ассоциация) |
|
|
Тақырыбы:
Мінез құлық ережелері
Өткізген.
шағым қалдыра аласыз













