|
Бөлім: |
Заттар интернеті |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Садыкова Ж |
|
|
Күні: |
23.01.2026 |
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Мобильді қосымша интерфейсіне қойылатын талаптар |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.4.1.2 кодтың блоктарымен және циклдарымен мобильді қосымшаны жасау; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Конструкторде ыңғайлы мобильдік қосымшасының интерфейсін құруды үйрену; кодтың блоктарымен жәнециклдарымен мобильді қосымшаны жасауды меңгеру; |
|
|
Құндылыққа баулу |
Заң және тәртіп |
|
|
ЖИ қолданылуы |
chat GPT, Flow. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 -минут |
Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен амандасу, түгендеу. Психологиялық ахуал/топқа бөлу Оқушылардың бір-біріне жақсы көңіл күй сыйлауына жағдай жасап, жағымды психологиялық ахуал қалыптастыруды ұйымдастырады. Топқа бөлінеді
Үй тапсырмасы Үй тапсырмасы кесте түрінде сұралады wordwall.net/ru/resource/28022122 |
Мұғаліммен амандасады Дәптерге тақырыпты жазады Сабаққа белсенді қатысуға дайындалады. Өзін жайлы сезініп, шығармашылық ахуал қалыптастырады. Көңіл күйлерін таңдай отыра топқа бөлінеді Сұрақтарға жауап береді. |
Сабақ басында оқушыларға бағалау парағы таратылады “Мадақтау” әдісі “Керемет!”, “Жарайсың!”, “Тамаша!” т.с.с. Дескриптор: - модельдеудің қажет түрлерін жазады 1 балл |
Презентация Оқулық Жұмыс дәптері Презентация Презентация |
|
|
Жаңа тақырыпты меңгеру. Интерфейстің негізгі элементтерінің қызметтерімен танысады.
|
Мұғалімнің ақпаратын тыңдайды
Жаңа тақырыппен танысады Жаңа ақпарат алады
|
|
Презентация, оқулық
|
|
Сабақтың ортасы 30-минут |
Топтық тапсырма. ЖИ арқылы дайындалған бейнеролик тапсырмасы
Жұптық тапсырма. Жұппен бірігіп жұмыс
жасау. Жеке жұмыс.
Сергіту
сәті Бекіту тапсырмасы wordwall.net/ru/resource/28022122
|
Оқушылар топтағы оқушыларымен бірігіп тапсырманы орындайды Оқушылар тапсырмасын орындайды Оқушылар тапсырманы орындайды. Сұрақтарға жауап береді |
Дескриптор: Юзабилити тұжрымдамасын анықтайды. 3 балл Дескриптор: - операция-лардың тағайындалуын толтырады 2 балл Дескриптор: - кестедегі тапсырманы толықтырады. 3 балл Дескриптор: - сұрақтарға дұрыс жауап береді 1 балл |
Презентация Таратпа қағаздар Оқулық Бейнеролик Компьютер Оқулық Таратпа қағаздар https://wordwall.net/et/resource/31300509 Презентация Оқулық Интерактивті тақта |
|
Сабақт ың соңы 5-минут |
Кері байланыс Жаңа тақырып бойынша кері байланыс беру
|
Комикстер арқылы кері байланыс береді |
Өзін өзі бағалау |
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Мобильді қосымша интерфейсіне қойылатын талаптар
Мобильді қосымша интерфейсіне қойылатын талаптар
|
Бөлім: |
Заттар интернеті |
|
|
Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) |
Садыкова Ж |
|
|
Күні: |
23.01.2026 |
|
|
Сынып: |
Қатысушылар саны: |
Қатыспағандар саны: |
|
Сабақтың тақырыбы |
Мобильді қосымша интерфейсіне қойылатын талаптар |
|
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
11.4.1.2 кодтың блоктарымен және циклдарымен мобильді қосымшаны жасау; |
|
|
Сабақтың мақсаты |
Конструкторде ыңғайлы мобильдік қосымшасының интерфейсін құруды үйрену; кодтың блоктарымен жәнециклдарымен мобильді қосымшаны жасауды меңгеру; |
|
|
Құндылыққа баулу |
Заң және тәртіп |
|
|
ЖИ қолданылуы |
chat GPT, Flow. |
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 -минут |
Ұйымдастыру кезеңі Оқушылармен амандасу, түгендеу. Психологиялық ахуал/топқа бөлу Оқушылардың бір-біріне жақсы көңіл күй сыйлауына жағдай жасап, жағымды психологиялық ахуал қалыптастыруды ұйымдастырады. Топқа бөлінеді
Үй тапсырмасы Үй тапсырмасы кесте түрінде сұралады wordwall.net/ru/resource/28022122 |
Мұғаліммен амандасады Дәптерге тақырыпты жазады Сабаққа белсенді қатысуға дайындалады. Өзін жайлы сезініп, шығармашылық ахуал қалыптастырады. Көңіл күйлерін таңдай отыра топқа бөлінеді Сұрақтарға жауап береді. |
Сабақ басында оқушыларға бағалау парағы таратылады “Мадақтау” әдісі “Керемет!”, “Жарайсың!”, “Тамаша!” т.с.с. Дескриптор: - модельдеудің қажет түрлерін жазады 1 балл |
Презентация Оқулық Жұмыс дәптері Презентация Презентация |
|
|
Жаңа тақырыпты меңгеру. Интерфейстің негізгі элементтерінің қызметтерімен танысады.
|
Мұғалімнің ақпаратын тыңдайды
Жаңа тақырыппен танысады Жаңа ақпарат алады
|
|
Презентация, оқулық
|
|
Сабақтың ортасы 30-минут |
Топтық тапсырма. ЖИ арқылы дайындалған бейнеролик тапсырмасы
Жұптық тапсырма. Жұппен бірігіп жұмыс
жасау. Жеке жұмыс.
Сергіту
сәті Бекіту тапсырмасы wordwall.net/ru/resource/28022122
|
Оқушылар топтағы оқушыларымен бірігіп тапсырманы орындайды Оқушылар тапсырмасын орындайды Оқушылар тапсырманы орындайды. Сұрақтарға жауап береді |
Дескриптор: Юзабилити тұжрымдамасын анықтайды. 3 балл Дескриптор: - операция-лардың тағайындалуын толтырады 2 балл Дескриптор: - кестедегі тапсырманы толықтырады. 3 балл Дескриптор: - сұрақтарға дұрыс жауап береді 1 балл |
Презентация Таратпа қағаздар Оқулық Бейнеролик Компьютер Оқулық Таратпа қағаздар https://wordwall.net/et/resource/31300509 Презентация Оқулық Интерактивті тақта |
|
Сабақт ың соңы 5-минут |
Кері байланыс Жаңа тақырып бойынша кері байланыс беру
|
Комикстер арқылы кері байланыс береді |
Өзін өзі бағалау |
|
шағым қалдыра аласыз

























