Астана Халықаралық университетінің Педагогикалық колледжі
Оқу сабағының жоспары
|
Сабақ тақырыбы |
Мобильді қосымшалардың конструкторлары және мобильді қосымшаларды әзірлеу |
|||||
|
Модуль /пән атауы |
Информатика |
|||||
|
Дайындаған педагог |
Жамалова С А |
|||||
|
2024 жыл, |
|
|||||
|
1.Жалпы мәліметтер |
|
|||||
|
Курс, оқу жылы, топ |
1 курс, 2024, |
|||||
|
Сабақтың түрі |
Дәріс |
|||||
|
2. Мақсаты, міндеттер |
11.4.1.1 конструкторда мобильді қосымшаның достық интерфейсін құру; 11.4.1.2 шарт және цикл блоктарын қолданып, мобильді қосымшаны құру; |
|||||
|
3. Күтілетін нәтижелер |
Мобильді қосымшалардың интерфесін жасаудың ерекшеліктерін біледі, тармақталған алгоритмдер есептерін шығарады.
|
|||||
|
4. Қажетті ресурстар
|
Оқулық, презентация, тақта, компьютер, Ақпаратты іздеу кезінде интернет-ресурстарды пайдаланады. |
|||||
|
5. Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Студенттің әрекеті |
Бағалау ( критерии) |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру кезеңі |
Студенттермен амандасу, түгендеу Шаттық шеңбері «Досыңа тілек» әдісі арқылы оқушылардың бір-біріне жақсы тілек айтуы арқылы жағымды ахуал қалыптастыру Сабақтың тақырыбы мен оқу мақсаттарымен таныстыру Өткен сабақты қайталау: 1) Егов порталы дегеніміз не? 2) Егов порталының қызметтеріне не кіреді?. 3) Өз компьютеріңізге қандай бағдарламаны жүктеу керек. |
Мұғаліммен амандасады. 2.Бір-біріне тілек айтады 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады.
|
|
Оқулық, презентация, Интербелсенді тақталар
|
||
|
Сабақтың басы |
Мақсаты: сабақ тақырыбына ынталандыру Сипаттамасы: Сұрақтарды талқылау
(О) Сабақтың тақырыбын, мақсатын, бағалау критерийлерін, терминдерді, пайдалы сөз тіркестерін талқылайды. Мұғалім оқушыларды оқу мақсаты мен бағалау критерийлерін талқылауға араластырады. |
(С) Талқылайды.Сұрақтарға жауап береді.
(С) Сабақтан күтілетін нәтижелерді талқылайды |
Достық интерфейсін анықтайтын критериилерді атайды |
Слайд Презентация
http://www.appinventor.org/content/howDoYou/eventHandling |
||
|
Сабақтың ортасы |
Мұғалім шығаратын есептерді ұсынады. Қажет жағдайда қолдау көрсетеді. 1. Екі санның үлкенін шығарыңыз. 2. Теңдеуді шешіңіз, егер: x>5, y=3x+7, x<-5, y=x+3, қалған жағдайда y=8. 3. Мектептің баскетбол секциясына 15 жасқа толған, бойы 170 см-ден жоғары ұлдар қабылданады. Оқушы секцияға қатыса алатынын немесе қатыса алмайтындығын тексеретін программа құрыңыз. Өзара бағалауды ұйымдастырады. |
Компьютерде орындайды
Достық интерфейсінің бірігіп құрастырған критерийлері бойынша тексеріп, ұсыныстар береді |
Сыныптасының жұмысын достық интерфейс критерийлері бойынша бағалайды |
http://www.appinventor.org/content/howDoYou/Conditionals
Интернет
|
||
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия Толықтырып жаз:
|
Сұрақтарға жауап береді
Рефлексияны толтырады |
|
Презентация |
||
|
6. Үй тапсырмасы |
“Тест” қосымшасын құрыңыз |
|||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Мобильді қосымшаларды әзірлеу
Мобильді қосымшаларды әзірлеу
Астана Халықаралық университетінің Педагогикалық колледжі
Оқу сабағының жоспары
|
Сабақ тақырыбы |
Мобильді қосымшалардың конструкторлары және мобильді қосымшаларды әзірлеу |
|||||
|
Модуль /пән атауы |
Информатика |
|||||
|
Дайындаған педагог |
Жамалова С А |
|||||
|
2024 жыл, |
|
|||||
|
1.Жалпы мәліметтер |
|
|||||
|
Курс, оқу жылы, топ |
1 курс, 2024, |
|||||
|
Сабақтың түрі |
Дәріс |
|||||
|
2. Мақсаты, міндеттер |
11.4.1.1 конструкторда мобильді қосымшаның достық интерфейсін құру; 11.4.1.2 шарт және цикл блоктарын қолданып, мобильді қосымшаны құру; |
|||||
|
3. Күтілетін нәтижелер |
Мобильді қосымшалардың интерфесін жасаудың ерекшеліктерін біледі, тармақталған алгоритмдер есептерін шығарады.
|
|||||
|
4. Қажетті ресурстар
|
Оқулық, презентация, тақта, компьютер, Ақпаратты іздеу кезінде интернет-ресурстарды пайдаланады. |
|||||
|
5. Сабақтың барысы |
||||||
|
Сабақтың кезеңі/ уақыт |
Педагогтің әрекеті |
Студенттің әрекеті |
Бағалау ( критерии) |
Ресурстар |
||
|
Ұйымдастыру кезеңі |
Студенттермен амандасу, түгендеу Шаттық шеңбері «Досыңа тілек» әдісі арқылы оқушылардың бір-біріне жақсы тілек айтуы арқылы жағымды ахуал қалыптастыру Сабақтың тақырыбы мен оқу мақсаттарымен таныстыру Өткен сабақты қайталау: 1) Егов порталы дегеніміз не? 2) Егов порталының қызметтеріне не кіреді?. 3) Өз компьютеріңізге қандай бағдарламаны жүктеу керек. |
Мұғаліммен амандасады. 2.Бір-біріне тілек айтады 2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады. 3.Сабақтың мақсаттарымен танысады.
|
|
Оқулық, презентация, Интербелсенді тақталар
|
||
|
Сабақтың басы |
Мақсаты: сабақ тақырыбына ынталандыру Сипаттамасы: Сұрақтарды талқылау
(О) Сабақтың тақырыбын, мақсатын, бағалау критерийлерін, терминдерді, пайдалы сөз тіркестерін талқылайды. Мұғалім оқушыларды оқу мақсаты мен бағалау критерийлерін талқылауға араластырады. |
(С) Талқылайды.Сұрақтарға жауап береді.
(С) Сабақтан күтілетін нәтижелерді талқылайды |
Достық интерфейсін анықтайтын критериилерді атайды |
Слайд Презентация
http://www.appinventor.org/content/howDoYou/eventHandling |
||
|
Сабақтың ортасы |
Мұғалім шығаратын есептерді ұсынады. Қажет жағдайда қолдау көрсетеді. 1. Екі санның үлкенін шығарыңыз. 2. Теңдеуді шешіңіз, егер: x>5, y=3x+7, x<-5, y=x+3, қалған жағдайда y=8. 3. Мектептің баскетбол секциясына 15 жасқа толған, бойы 170 см-ден жоғары ұлдар қабылданады. Оқушы секцияға қатыса алатынын немесе қатыса алмайтындығын тексеретін программа құрыңыз. Өзара бағалауды ұйымдастырады. |
Компьютерде орындайды
Достық интерфейсінің бірігіп құрастырған критерийлері бойынша тексеріп, ұсыныстар береді |
Сыныптасының жұмысын достық интерфейс критерийлері бойынша бағалайды |
http://www.appinventor.org/content/howDoYou/Conditionals
Интернет
|
||
|
Сабақтың соңы |
Рефлексия Толықтырып жаз:
|
Сұрақтарға жауап береді
Рефлексияны толтырады |
|
Презентация |
||
|
6. Үй тапсырмасы |
“Тест” қосымшасын құрыңыз |
|||||
шағым қалдыра аласыз













