Мобильді қосымшаларды жасау. 11-сынып. Қысқа мерзімді сабақ жоспары.

Тақырып бойынша 31 материал табылды

Мобильді қосымшаларды жасау. 11-сынып. Қысқа мерзімді сабақ жоспары.

Материал туралы қысқаша түсінік
Мобильді қосымшаларды жасау. 11-сынып. Қысқа мерзімді сабақ жоспары. Информатика. 3-ші тоқсан.
Материалдың қысқаша нұсқасы

Қысқа мерзімді жоспары

Бөлім

Заттар интернеті


Педагогтың аты-жөні


Күні


Сынып 11

Қатысушылар саны


Қатыспағандар саны


Сабақтың тақырыбы:

Мобильді қосымшаларды жасау.

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары


11.5.2.2 кодтың блоктарымен және циклдарымен мобильді қосымшаны жасау;
11.5.2.3 әзірленген мобильді қосымшаны орнату жолын түсіндіру

Сабақтың мақсаты:

кодтың блоктарымен және циклдарымен мобильді қосымшаны жасайды
әзірленген мобильді қосымшаны орнату жолын түсіндіреді

Заң мен тәртіп құндылығы

Құқықтық жүйе мен адам құқықтарының негіздерін білу.

Тәртіп пен әділеттілік нормалар мен ережелерін сақтау

қажеттілігін түсіну

Қоғамның қорғалуы мен қауіпсіздігін қамтамасыз ету

ретінде заң мен тәртіптің маңыздылығын түсіну

Сабақтың барысы:


Сабақтың кезені/ уақыт

Педагогтың әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

10 мин

1.Оқушылармен амандасу.

2. Шаттық шеңбер құрып, бір-біріне тілектерін айтады.

3. Топқа бөлу: Гүлдің түстеріне сәкес 3 топқа бөлінеді

Үй тапсырмасын пысықтау

4.«Шахмат» әдісі

Шахмат тақтасының суретін пайдалану арқылы оқушылар бос ақ ұяшықтарға үй тапсырмасы бойынша өз ойларын кезекпен жазады, кейін ой бөліседі.



1.Мұғаліммен амандасады.

2. Бір-біріне жақсы тілектер айтады.

3. Гүл түстеріне сәйкес топқа бөлінеді

4. Үй тасырмасын қайталайды











Дескриптор:

Үй тапсыромасы бойынша сұрақтарға жауап жазады

2 балл


Оқулық

«Арман ПВ»

Түрлі гүлдер





Шахмат тақтасының суреті






Сабақтың ортасы

30 мин

Жаңа сабақ түсіндіру


1-тапсырма . Топтық жұмыс

«Эйлер шеңбері» әдісі бойынша сұрақтар беріледі

А-4 параққа, шағын постерге Эйлер шеңбері сызылып, кезекпен идеялар талқыланып, жазылады.





2- тапсырма. Жұптық жұмыс.

«Көршіңе әңгімеле» әдісі бойынша тапсырма беріледі.

Жұптарыңмен талдаңдар.


EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма

Сөйлемді аяқта.

Блоктар режимі сенің қосымшаңның қалай әрекет ететініне және сен таңдаған компоненттер...............................................................................


3-тапсырма. Компьютермен жұмыс.

Жеке жұмыс

«Ой қозғау» әдісі арқылы компьютерде орындайды


Сергіту сәті:

«Бұзық телефон» ойыны

Шаттық шеңберге тұрып бастаушы келесі адам құлағына бір сөз сыбырлайды соңында бастаушыға қайта келгенде сол сөз жету керек, кейін сөзді ауыстырып жіберген адам анықталады


Сабақты бекіту . «Wordwall»

4-тапсырма

платформасында тақырып бойынша сұраққа жауап береді

Мұғалімді тыңдайды




















































































































1.тапсырманы орындайды











2-тапсырманы орындайды








Тапсырманы орындайды




3- тапсырманы орындайды








































Сергіту сәтін жасайды





4- тапсырманы орындайды






















































































































Дескриптор:

Не себепті мобильді қосымшада мәтінмен графиканы қосу маңыздылығын айтады

Не себепті блоктар режимі қолданылатынын біледі

2 балл

Дескриптор:

Қосымшаларды жасау кезінде қолданылатын блок топтарын талдап, бір-бірімен салыстырады

2 балл


Дескриптор:

Берілген тасырма бойынша сөйлемді аяқтайды


Дескриптор:

-Компьютер тапсырмаларды орындайды

2 балл






































Дескриптор:

Онлайн платформа арқылы сұраққа жауап береді

2 балл




















































































































А-4 парақша













Оқулық, жұмыс дәптер










Таратпа қағаз







Компьютер, оқулық






































https://wordwall.net/cb/resource/67130022









Сабақтың соңы

5 мин










Бағалау

Кері байланыс:



Оқушылар 10 балдық жүйемен бағаланады

Өзін-өзі бағалау.












Жалпы балл-10

Слайд

Үй тапсырмасы

&39-40оқу. 136-142беттер


















Жүктеу
bolisu
Бөлісу
ЖИ арқылы жасау
Файл форматы:
docx
26.01.2025
226
Жүктеу
ЖИ арқылы жасау
Бұл материалды қолданушы жариялаған. Ustaz Tilegi ақпаратты жеткізуші ғана болып табылады. Жарияланған материалдың мазмұны мен авторлық құқық толықтай автордың жауапкершілігінде. Егер материал авторлық құқықты бұзады немесе сайттан алынуы тиіс деп есептесеңіз,
шағым қалдыра аласыз
Қазақстандағы ең үлкен материалдар базасынан іздеу
Сіз үшін 400 000 ұстаздардың еңбегі мен тәжірибесін біріктіріп, ең үлкен материалдар базасын жасадық. Төменде керек материалды іздеп, жүктеп алып сабағыңызға қолдана аласыз
Материал жариялап, аттестацияға 100% жарамды сертификатты тегін алыңыз!
Ustaz tilegi журналы министірліктің тізіміне енген. Qr коды мен тіркеу номері беріледі. Материал жариялаған соң сертификат тегін бірден беріледі.
Оқу-ағарту министірлігінің ресми жауабы
Сайтқа 5 материал жариялап, тегін АЛҒЫС ХАТ алыңыз!
Қазақстан Республикасының білім беру жүйесін дамытуға қосқан жеке үлесі үшін және де Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық материалыңызбен бөлісіп, белсенді болғаныңыз үшін алғыс білдіреміз!
Сайтқа 25 материал жариялап, тегін ҚҰРМЕТ ГРОМАТАСЫН алыңыз!
Тәуелсіз Қазақстанның білім беру жүйесін дамытуға және білім беру сапасын арттыру мақсатында Республика деңгейінде «Ustaz tilegi» Республикалық ғылыми – әдістемелік журналының желілік басылымына өз авторлық жұмысын жариялағаны үшін марапатталасыз!
Министірлікпен келісілген курстар тізімі