|
05.12.2017ж. |
Информатика |
6 сынып |
|
|
Сабақ тақырыбы: |
Модель, нақты обьектінің қасиеттерін бейне ретінде көрсетеді |
||
|
Жалпы мақсат: |
Алгоритм құрудың тәжірибелік жұмысы туралы түсініктері қалыптасады, топ арқылы ойларын ортаға сала отырып алшоритмнің мағанасын түсінеді |
||
|
Сабақтың мақсаттары |
Тақырыптың мазмұнын аша отырып есте сақтау қабілеттері дамиды |
||
|
Күтілентін нәтижесі: |
Жұмыс жайлы білімін тиімді қолдануға үйренеді. Шығармашылық қабілеттері іс-әрекетте көрінеді. Топтық бағалау мен топішілік бағалауды үйренеді. |
||
|
Негізгі идеялар: |
Тақырыпты түсінін оқи білуге баулу. Тілін, сөздік қорларын дамыту |
||
|
Сабақта қолданылатын материалдар: |
|
||
|
Оқыту әдістері: |
Кім жылдам Миға шабуыл |
Шығармашылық жұмыс |
|
|
Тапсырмалар: |
І. Үй тапсырмасын сұрау. ІІ. Ой қозғау. ІІІ. Мағынаны тану. ІV. Топтық жұмыс. V. Шығармашылық тапсырма |
||
Ой қозғау «ЖИГСО 2» әдісін пайдалану арқылы өткен тақырыпты қайталау және жаңа сабақтың тақырыбын ашу
|
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
|
Мәтінмен жұмыс жасау, әр топтағы бірдей нөмерлерге бірдей тапсырма беріледі |
Оқушылардың мұндағы мақсаты берілген сұрақтарға жауап беріп, өз ой-пікірлерімен санаса білу |
Постер бойынша қорғайтын тақырыптар:
Шығармашылық тапсырма «Ассосaция» әдісін пайдалану
|
VII.Қорытындылау: |
|
|
VIII.Рефлексия: |
Оқушылар бүгінгі сабаққа деген ойынын стикерге жазып, тақтаға іледі ББҮ кестесін толтыру |
|
IX.Бағалау: |
Өзін-өзі бағалау |
|
X.Үй тапсырмасы: |
Оқулық бойынша тапсырма |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Модель, нақты обьектінің қасиеттерін бейне ретінде көрсетеді
Модель, нақты обьектінің қасиеттерін бейне ретінде көрсетеді
|
05.12.2017ж. |
Информатика |
6 сынып |
|
|
Сабақ тақырыбы: |
Модель, нақты обьектінің қасиеттерін бейне ретінде көрсетеді |
||
|
Жалпы мақсат: |
Алгоритм құрудың тәжірибелік жұмысы туралы түсініктері қалыптасады, топ арқылы ойларын ортаға сала отырып алшоритмнің мағанасын түсінеді |
||
|
Сабақтың мақсаттары |
Тақырыптың мазмұнын аша отырып есте сақтау қабілеттері дамиды |
||
|
Күтілентін нәтижесі: |
Жұмыс жайлы білімін тиімді қолдануға үйренеді. Шығармашылық қабілеттері іс-әрекетте көрінеді. Топтық бағалау мен топішілік бағалауды үйренеді. |
||
|
Негізгі идеялар: |
Тақырыпты түсінін оқи білуге баулу. Тілін, сөздік қорларын дамыту |
||
|
Сабақта қолданылатын материалдар: |
|
||
|
Оқыту әдістері: |
Кім жылдам Миға шабуыл |
Шығармашылық жұмыс |
|
|
Тапсырмалар: |
І. Үй тапсырмасын сұрау. ІІ. Ой қозғау. ІІІ. Мағынаны тану. ІV. Топтық жұмыс. V. Шығармашылық тапсырма |
||
Ой қозғау «ЖИГСО 2» әдісін пайдалану арқылы өткен тақырыпты қайталау және жаңа сабақтың тақырыбын ашу
|
Мұғалімнің іс-әрекеті |
Оқушының іс-әрекеті |
|
Мәтінмен жұмыс жасау, әр топтағы бірдей нөмерлерге бірдей тапсырма беріледі |
Оқушылардың мұндағы мақсаты берілген сұрақтарға жауап беріп, өз ой-пікірлерімен санаса білу |
Постер бойынша қорғайтын тақырыптар:
Шығармашылық тапсырма «Ассосaция» әдісін пайдалану
|
VII.Қорытындылау: |
|
|
VIII.Рефлексия: |
Оқушылар бүгінгі сабаққа деген ойынын стикерге жазып, тақтаға іледі ББҮ кестесін толтыру |
|
IX.Бағалау: |
Өзін-өзі бағалау |
|
X.Үй тапсырмасы: |
Оқулық бойынша тапсырма |
шағым қалдыра аласыз













