Материалдар / Монеталар құны 1-сынып
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Монеталар құны 1-сынып

Материал туралы қысқаша түсінік
1-сынып "Монеталар құны" ҚМЖ
Авторы:
Автор материалды ақылы түрде жариялады. Сатылымнан түскен қаражат авторға автоматты түрде аударылады. Толығырақ
13 Қараша 2023
463
6 рет жүктелген
450 ₸
Бүгін алсаңыз
+23 бонус
беріледі
Бұл не?
Бүгін алсаңыз +23 бонус беріледі Бұл не?
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады





Білім беру ұйымының атауы

«Ыбырай Алтынсарин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі»КММ

Пәні:

Математика

Бөлім:

Тағам мен сусын

Педагогтің аты-жөні:

Абилова Жулдыз Сисенбаевна

Күні:

17.04.2023ж

Сынып:

1- сынып


Сабақтың тақырыбы:

110 сабақ. Монеталар құны

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

1.1.3.6 1 тг, 2 тг, 5 тг, 10 тг, 20 теңгелік тиындармен түрлі төлем жасау;

1.5.1.6 қосу мен азайтуға берілген есептерге қатысты таңдаған амалдарын негіздеу, шығару әдісін түсіндіру.

Сабақтың мақсаты

Монеталардың түрлерімен танысады

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі//

уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар


Сабақтың басы

Қызығушылықты ояту.

3 мин










3 мин.







Өткенді пысықтау

5 минут












Сабақ

тың ортасы

25 минут



Топтық жұмыс.

















Жеке жұмыс














Сергіту сәті

2 минут













Жұптық жұмыс




Топтық жұмыс











Сабақты қорыту

3 минут











Кері байланыс

4 минут




Ұйымдастыру кезеңі:

1.Оқушылармен амандасу!Сәлеметсіңдер ме,оқушылар!?

Психологиялық ахуал

-Балалар, келе қойыңдар шеңберге жинала қояйық.Барлығымыз бірге,мына өлең шумақтарын қимылмен көрсете қояйық.



«Таңдау» әдісі

Суреттерді таңдау арқылы оқушыларды 3 топқа бөлу(тауар,баға,монета)

1-«Монета» тобы

2-«Тауар» тобы

3-«Баға» тобы


Өткенді пысықтау

«Таяқшалар» әдісі

Таяқшалармен сандарды тақпен және жұппен санату



-Балалар,менің қолымдағы не ?

-Әмиян

-Дұрыс айтасыздар,бұның ішінде не болуы мүмкін?

-Монета

-Ендеше ашып көрейік,дұрыс айтасыздар,монеталар екен.

Балалар, енді дәптерімізді ашып,күннің жадын жазайық.Бүгінгі тақырыбымыз «Монеталардың құны»

-Сабағымыздың мақсаты:

Монеталардың түрлерімен танысасың;

Жаңа тақырып

Топтық жұмыс

1-тапсырма

Балалар жинақ қобдишаны ашпақ болды. Жинақ қобдишада қандай монеталар болуы мүмкін? Оларды ата.

1,2,5,10,20,50,100

Әрбір әмиянда қандай монеталар болуы мүмкін?

Сырым: 5+5 Әлия: 10+5

Санат: 10+5+2+1

Әр әмияннан 5 теңгеден алынды.

Олардың әрқайсысында қанша теңгеден қалды?

Сырым 10-5

Әлия 15-5

Санат 18-5





Жазылым

Жұмыс дәптерімен жұмыс

1-тапсырма

Әр әмиянда барлығы неше монета,неше теңге бар .

әмиян

1

2

3

4

Монета саны





теңге






Сергіту сәті

«Көңілді әуен» әдісі арқылы қимыл-қозғалыс жасату



Жұмыс дәптері

2-тапсырма

Теңдік пен еңсіздік құрастыр және жаз.








«Тarsia» әдісі

Рисунок 2


ФС тапсырмасы

5-тапсырма

Монеталарды атай білу











Кері байланыс











Оқушылар мұғаліммен бірге,қимылды орындайды










Таяқшалар арқылы санайды

















Монеталар

мен танысады






Бағамен танысады






Монеталарды атайды










Өзіндік жұмысты дәптерге орындайды








Жаттығу жасайды





Өзіндік жұмысты дәптерге орындайды

Әмияндағы монеталарды санайды



Монеталарды жинайды





Сәйкестендіреді











Тапсырмалар

ды орындайды


450 ₸ - Сатып алу

Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!