|
Бөлім |
Әлемдегі әйелдердің құқықтары мен теңдігі. |
|
Педагогтің аты-жөні |
Рахманбекова А.Ж |
|
Күні: |
11.02. 21 |
|
Сынып 11Ә |
Қатысушылыр саны: Қатыспағандар |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Мұхтар Әуезов «Абай жолы» роман-эпопеясы.2- кітап. Тайғақта |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
11.11.1.1мәтін үзінділері бойынша болжам жасау,тиісті ақпаратты анықтай білу; |
|
Сабақтың мақсаты: |
Мәтін үзінділері бойынша болжам жасайды,тиісті ақпаратты анықтай біледі. |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру кезеңі Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сабақтың соңы |
Оқушылармен амандасамын, түгендеймін, сабаққа сәттілік тілеймін. Сабақтың тақырыбымен, мақсатымен таныстырамын. Жаңа сөздермен жұмыс жасаймын. Мәтіналды жұмыс Жазылым 1-тапсырма. Қою қаріппен берілген сөздердің синонимін таптырамын,синонимдерді қатыстырып сөйлем құратамын. Айтылым 2-тапсырма.Сұрақтарға ауызша жауап аламын Оқылым Айтылым 6- тапсырма.Мәтінді оқытамын.Негізгі идеясын анықтатамын. Тыңдалым Жазылым 3-тапсырма. Мәтінді тыңдатамын.Мәтіндегі ым-ишараны білдіріп тұрған сөздерді жаздырамын. Тыңдалым Айтымлым 4- тапсырма.Мәтінді қайта тыңдатамын. Тапсырмаларды орындатамын. Сұрақ-жауап арқылы сабақты қорытамын. Рефлексия.Маған ...қиын болды. Мен... сияқты тапсырмаларды орындадым.Мен... екенін түсіндім. Мен...үйрендім.Мен ... таңғалдым. Үй тапсырмасы:5-тапсырма.Мәтінді оқу. |
Амандасады Танысады 1-тапсырманы жазбаша орындайды. .
Мәтінді тыңдайды. Ым-ишараны білдіріп тұрған сөздерді жазады. Мәтінді қайта тыңдатамын.1.Мәтінді қайта тыңдап шығып,құрылымына назар аударады.2.Негізгі ойды білдіретін сөйлемдерді қолдана отырып, әр абзацқа тақырыпша қояды.3.Тақырыпшаларды талқылайды. Сұрақтарға жауап береді. Рефлексияны жазады. . |
Бағалау критерийлері: 1.Сөздердің синонимдерін дұрыс табады 2. Оларды қатыстырып сөйлем құрайды 3. Сөйлемдегі сөздердің орын тәртібін сақтайды Бағалау критерийлері:1.Мәтінді тыңдауды біледі 2.Құрылымына назар аударады 3.Тапсырмаларды дұрыс орындай алады |
Жаңа сөздер: талмай зерттеу,байлауын айту Аудио мәтін |
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Мұхтар Әуезов «Абай жолы» роман-эпопеясы.2- кітап. Тайғақта
Мұхтар Әуезов «Абай жолы» роман-эпопеясы.2- кітап. Тайғақта
|
Бөлім |
Әлемдегі әйелдердің құқықтары мен теңдігі. |
|
Педагогтің аты-жөні |
Рахманбекова А.Ж |
|
Күні: |
11.02. 21 |
|
Сынып 11Ә |
Қатысушылыр саны: Қатыспағандар |
|
Сабақтың тақырыбы: |
Мұхтар Әуезов «Абай жолы» роман-эпопеясы.2- кітап. Тайғақта |
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары |
11.11.1.1мәтін үзінділері бойынша болжам жасау,тиісті ақпаратты анықтай білу; |
|
Сабақтың мақсаты: |
Мәтін үзінділері бойынша болжам жасайды,тиісті ақпаратты анықтай біледі. |
Сабақтың барысы
|
Сабақтың кезеңі/уақыты |
Педагогтің әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Ұйымдастыру кезеңі Сабақтың басы Сабақтың ортасы Сабақтың соңы |
Оқушылармен амандасамын, түгендеймін, сабаққа сәттілік тілеймін. Сабақтың тақырыбымен, мақсатымен таныстырамын. Жаңа сөздермен жұмыс жасаймын. Мәтіналды жұмыс Жазылым 1-тапсырма. Қою қаріппен берілген сөздердің синонимін таптырамын,синонимдерді қатыстырып сөйлем құратамын. Айтылым 2-тапсырма.Сұрақтарға ауызша жауап аламын Оқылым Айтылым 6- тапсырма.Мәтінді оқытамын.Негізгі идеясын анықтатамын. Тыңдалым Жазылым 3-тапсырма. Мәтінді тыңдатамын.Мәтіндегі ым-ишараны білдіріп тұрған сөздерді жаздырамын. Тыңдалым Айтымлым 4- тапсырма.Мәтінді қайта тыңдатамын. Тапсырмаларды орындатамын. Сұрақ-жауап арқылы сабақты қорытамын. Рефлексия.Маған ...қиын болды. Мен... сияқты тапсырмаларды орындадым.Мен... екенін түсіндім. Мен...үйрендім.Мен ... таңғалдым. Үй тапсырмасы:5-тапсырма.Мәтінді оқу. |
Амандасады Танысады 1-тапсырманы жазбаша орындайды. .
Мәтінді тыңдайды. Ым-ишараны білдіріп тұрған сөздерді жазады. Мәтінді қайта тыңдатамын.1.Мәтінді қайта тыңдап шығып,құрылымына назар аударады.2.Негізгі ойды білдіретін сөйлемдерді қолдана отырып, әр абзацқа тақырыпша қояды.3.Тақырыпшаларды талқылайды. Сұрақтарға жауап береді. Рефлексияны жазады. . |
Бағалау критерийлері: 1.Сөздердің синонимдерін дұрыс табады 2. Оларды қатыстырып сөйлем құрайды 3. Сөйлемдегі сөздердің орын тәртібін сақтайды Бағалау критерийлері:1.Мәтінді тыңдауды біледі 2.Құрылымына назар аударады 3.Тапсырмаларды дұрыс орындай алады |
Жаңа сөздер: талмай зерттеу,байлауын айту Аудио мәтін |
шағым қалдыра аласыз













