|
СаСССсСабақ |
Мектеп Т.Жүргенов атындағы ЖОББМ |
||||
|
Күні |
Мұғалімнің аты – жөні: Жетибаев Ербол |
||||
|
Сынып |
5 Қатысқан саны: |
Қатыспағандар: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Пластикалық пішіндер өнері.Мүсін өнері |
||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
5.2.1.1 Өз идеялары мен сезімдерін беру үшін қоршаған ортаның визуалды элементтері мен өнердің көркем тәсілдерін қолдану. 5.3.3.1 Пәндік терминологияны қолдана отырып,өзінің және өзгелердің жұмыстарындағы қолданылған әдіс-тәсілдері\техникасы\сипаттау |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Пластикалық пішіндер өнері туралы ұғым қалыптастыру |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі\уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушылардың әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Басталуы |
Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен сәлемдесу,сыныптағы оқушыларды түгендеу. Сыныпта психологиялық ахуал қалыптастыру,яғни сабаққа оқушыларды бейімдеп бағдар беріледі Сабақ тақырыбымен,мақсатымен және критерийлермен танысады. Бағалау Талдау Рефлексия |
Оқушылпр амандасып ,бір-біріне сәттілік тілейді. Сұрақ жауап арқылы оқушылар қайталау сұрақтарына жауап береді |
Бірін-бірі бағалау |
АКТ ресурстары |
|
|
Ортасы Сабақтың соны |
Мұғалім әр түрлі материалдар мен құралдарды\сазбалшық,ермексаз,қағаз Сымдар,әйнек,ағаш,металл,пластик т.б\оқушыларға көрсетіп таныстырады. Оқушыларды топқа бөліп тапсырма беріледі. -ағаштан жасалған мүсін -саздан жасалған мүсін -металдан жасалған мүсін -мүсіннің дәстүрлі емес формалары |
Оқушылар топта мүсін түрлерін зерделейді,олардың ұқсастығы мен айырмашылығын,орындалу кезеңін және материалын анықтайды.Оқушылар көлемді формалардың басқа өнер формалардан\графика,кескіндеме,фото және т.б\ визуальды ерекшеліктерін түсіндіреді Қорытынды жасау үшін оқушылар жұмыстарын әрқайсысына төмендегі сұрақтар арқылы бағалау. -Ұсынылған бұйымдардың қайсысы сіздерге таныс? -Олар қалай аталады? -Олар қандай материалдардан жасалған? -Олардың пішіні,түсі қандай Оқушылар осы сұрақтарға жауап береді. |
|
Ағаштан,металлдан,саздан, жасалған мүсіндер. ермексаз,металл, пластик пышақ. |
|
|
Сабақтың соңы 2-мин кері байланыс |
|
Сабақ соңында оқушылар рефлексия жүргізеді: -Сен үшін не оңай \қиын\болды? -Өз жүмысына ризасың ба? -Неүшін өзіңді немесе сыныптасыңның біреуін мақтағың келді? |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Мүсін өнері
|
СаСССсСабақ |
Мектеп Т.Жүргенов атындағы ЖОББМ |
||||
|
Күні |
Мұғалімнің аты – жөні: Жетибаев Ербол |
||||
|
Сынып |
5 Қатысқан саны: |
Қатыспағандар: |
|||
|
Сабақтың тақырыбы |
Пластикалық пішіндер өнері.Мүсін өнері |
||||
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары |
5.2.1.1 Өз идеялары мен сезімдерін беру үшін қоршаған ортаның визуалды элементтері мен өнердің көркем тәсілдерін қолдану. 5.3.3.1 Пәндік терминологияны қолдана отырып,өзінің және өзгелердің жұмыстарындағы қолданылған әдіс-тәсілдері\техникасы\сипаттау |
||||
|
Сабақтың мақсаты |
Пластикалық пішіндер өнері туралы ұғым қалыптастыру |
||||
|
Сабақтың барысы |
|||||
|
Сабақтың кезеңі\уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушылардың әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
|
Басталуы |
Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен сәлемдесу,сыныптағы оқушыларды түгендеу. Сыныпта психологиялық ахуал қалыптастыру,яғни сабаққа оқушыларды бейімдеп бағдар беріледі Сабақ тақырыбымен,мақсатымен және критерийлермен танысады. Бағалау Талдау Рефлексия |
Оқушылпр амандасып ,бір-біріне сәттілік тілейді. Сұрақ жауап арқылы оқушылар қайталау сұрақтарына жауап береді |
Бірін-бірі бағалау |
АКТ ресурстары |
|
|
Ортасы Сабақтың соны |
Мұғалім әр түрлі материалдар мен құралдарды\сазбалшық,ермексаз,қағаз Сымдар,әйнек,ағаш,металл,пластик т.б\оқушыларға көрсетіп таныстырады. Оқушыларды топқа бөліп тапсырма беріледі. -ағаштан жасалған мүсін -саздан жасалған мүсін -металдан жасалған мүсін -мүсіннің дәстүрлі емес формалары |
Оқушылар топта мүсін түрлерін зерделейді,олардың ұқсастығы мен айырмашылығын,орындалу кезеңін және материалын анықтайды.Оқушылар көлемді формалардың басқа өнер формалардан\графика,кескіндеме,фото және т.б\ визуальды ерекшеліктерін түсіндіреді Қорытынды жасау үшін оқушылар жұмыстарын әрқайсысына төмендегі сұрақтар арқылы бағалау. -Ұсынылған бұйымдардың қайсысы сіздерге таныс? -Олар қалай аталады? -Олар қандай материалдардан жасалған? -Олардың пішіні,түсі қандай Оқушылар осы сұрақтарға жауап береді. |
|
Ағаштан,металлдан,саздан, жасалған мүсіндер. ермексаз,металл, пластик пышақ. |
|
|
Сабақтың соңы 2-мин кері байланыс |
|
Сабақ соңында оқушылар рефлексия жүргізеді: -Сен үшін не оңай \қиын\болды? -Өз жүмысына ризасың ба? -Неүшін өзіңді немесе сыныптасыңның біреуін мақтағың келді? |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз


