Бекітемін:
|
Сабақ: |
Мектеп: |
||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің есімі: Кабдул Асултан Маратұлы |
||||||
|
Сынып : 1 |
Қатысқандар саны: 12 |
Қатыспағандар саны:- |
|||||
|
Тақырыбы: My family (менің отбасым) |
|
|
|||||
|
Сабақ негізделген оқу мақсаты: (мақсаттары) |
Оқушылардың ағылшын тілін меңгеруге қызығушылығын ояту «Отбасы» тақырыбы негізінде диалогтік сөйлесу дағдыларын дамыту |
||||||
|
Сабақ мақсаттары: |
Барлық оқушылар: |
||||||
|
Жаңа сөздермен таныстыру, өз ойларын еркін айтуға үйретуге қол жеткізу,сөйлеу қабілеттерін арттыру.
|
|||||||
|
Оқушылардың басым бөлігі: |
|||||||
|
- Топтық,жұптық және жеке тапсырмалар орындайды |
|||||||
|
Кейбір оқушылар: |
|||||||
|
- жеке тапсырмалар орындайды |
|||||||
|
Тілдік мақсат |
Оқушылар:
|
||||||
|
Негізгі сөздер мен тіркестер: Hello! I’m … What’s your name? How are you? I`m fine thank you |
|||||||
|
Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер: |
|||||||
|
Талқылауға арналаған тармақтар: |
|||||||
|
Mummy-анашым-мамочка Daddy-әкешім-папочка Brother-аға-брат Sister-әпке-сестра |
|||||||
|
Сіз неліктен .... екенін айта аласыз ба? |
|||||||
|
This is my mummy, this is my daddy, this is my sister, this is my brother |
|||||||
|
Жазылым бойынша ұсыныстар: |
|||||||
|
|||||||
|
Алдыңғы тақырып |
About myself |
||||||
|
Жоспар |
|||||||
|
Жоспарланған уақыт: 40 мин |
Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланаған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) |
бағалау |
ресурстар |
||||
|
Басталуы: 10мин |
1. Ұйымдастыру бөлімі -Good morning pupils! -How are you today? -Very well thank you, sit down! If you`re fine, I`m fine too Let`s begin our lesson II.Топтастыру І- Charlie`s family ІІ- Liam`s family -Now, children today we have a new phonetic exercise (sing a song daddy finger) |
Мадақтау. Шапалақ. |
Smiles1 ғаламтор желісі, видео материалдар, сөздік кітаптар, маркер, фломастерлер А4, А3 |
||||
|
Ортасы: 15мин |
«Түрткі болу» әдісі, яғни сұрақ-жауап арқылы тақырыпты ашамыз. АКТ ны пайдалану модуль №1 Today`s our new theme is “ My family” module 1 Сабақ танысу түрінде қатынас жасау арқылы өрбиді. 1 тапсырма: (5 мин) Сөздікпен жұмыс: Ex .6 p.7(let`s listen) |
Формативті бағалау Смайликтер арқылы бағалау |
Smiles1 ғаламтор желісі, видео материалдар, сөздік кітаптар, маркер, фломастерлер А4, А3 |
||||
|
10 мин |
Game: І- Charlie`s family “Family tree” ІІ- Liam`s family “Family tree” |
|
|
||||
|
Сергіту сәті 2мин |
Children are you tired? Stand up let`s doing physical exercises |
|
Head, Shoulders, Knees & Toes - Exercise Song For Kids |
||||
|
Аяқталуы: 3 мин |
Есте сақтау қабілетін дамыту мақсатында тақырыпқа сай суреттерді бояту. 2 тапсырма: Кітаппен жұмыс: Ex.4 at p.6 (draw and say) (3мин) Модуль №1 Үй тапсырма: Жаңа сөздерді жаттау |
Формативті бағалау |
|
||||
|
Қосымша ақпарат |
Ғаламтор деректері |
|
|||||
|
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілетті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? |
Бағалау – оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? |
Пәнаралық байланыс қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ – мен байланыс Құндылықтардағы байланыс |
|
||||
|
Ойтүрткі сұрақтар арқылы тапсырмаға қарай бағдарлаймын. Қабілетті балаларға ойтолғау жасауды, ауызекі сойлеп, оқи алуға дағдыландырамын |
|
Слайдтар,сөздік жұмысы,ғаламтор деректері, видео Информатика, сурет пәнаралық байланысы |
|
||||
|
Рефлексия Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарланған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? |
|
|
|
|
|
||
|
Бүгінгі сабақта оқушылар ағылшын тілінде жаңа сөздерді қызыға қайталады. Оқушыға арналған оқулықтан суретін бояу арқылы, отбасы мүшелерінің аттарын есте сақтауға тырысты. Тақырыпқа қатысты сұрақтарды өз деңгейінде жауап бере алды. |
|
||||||
|
Қорытынды бағамдау: «my family» тақырыбы. Түсіндіру, талдау, сұрақ – жауап, постермен жұмыс, кітаппен жұмыс, жеке, жұппен, топпен жұмыс. |
|||||||
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
"My family"
"My family"
Бекітемін:
|
Сабақ: |
Мектеп: |
||||||
|
Күні: |
Мұғалімнің есімі: Кабдул Асултан Маратұлы |
||||||
|
Сынып : 1 |
Қатысқандар саны: 12 |
Қатыспағандар саны:- |
|||||
|
Тақырыбы: My family (менің отбасым) |
|
|
|||||
|
Сабақ негізделген оқу мақсаты: (мақсаттары) |
Оқушылардың ағылшын тілін меңгеруге қызығушылығын ояту «Отбасы» тақырыбы негізінде диалогтік сөйлесу дағдыларын дамыту |
||||||
|
Сабақ мақсаттары: |
Барлық оқушылар: |
||||||
|
Жаңа сөздермен таныстыру, өз ойларын еркін айтуға үйретуге қол жеткізу,сөйлеу қабілеттерін арттыру.
|
|||||||
|
Оқушылардың басым бөлігі: |
|||||||
|
- Топтық,жұптық және жеке тапсырмалар орындайды |
|||||||
|
Кейбір оқушылар: |
|||||||
|
- жеке тапсырмалар орындайды |
|||||||
|
Тілдік мақсат |
Оқушылар:
|
||||||
|
Негізгі сөздер мен тіркестер: Hello! I’m … What’s your name? How are you? I`m fine thank you |
|||||||
|
Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер: |
|||||||
|
Талқылауға арналаған тармақтар: |
|||||||
|
Mummy-анашым-мамочка Daddy-әкешім-папочка Brother-аға-брат Sister-әпке-сестра |
|||||||
|
Сіз неліктен .... екенін айта аласыз ба? |
|||||||
|
This is my mummy, this is my daddy, this is my sister, this is my brother |
|||||||
|
Жазылым бойынша ұсыныстар: |
|||||||
|
|||||||
|
Алдыңғы тақырып |
About myself |
||||||
|
Жоспар |
|||||||
|
Жоспарланған уақыт: 40 мин |
Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланаған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) |
бағалау |
ресурстар |
||||
|
Басталуы: 10мин |
1. Ұйымдастыру бөлімі -Good morning pupils! -How are you today? -Very well thank you, sit down! If you`re fine, I`m fine too Let`s begin our lesson II.Топтастыру І- Charlie`s family ІІ- Liam`s family -Now, children today we have a new phonetic exercise (sing a song daddy finger) |
Мадақтау. Шапалақ. |
Smiles1 ғаламтор желісі, видео материалдар, сөздік кітаптар, маркер, фломастерлер А4, А3 |
||||
|
Ортасы: 15мин |
«Түрткі болу» әдісі, яғни сұрақ-жауап арқылы тақырыпты ашамыз. АКТ ны пайдалану модуль №1 Today`s our new theme is “ My family” module 1 Сабақ танысу түрінде қатынас жасау арқылы өрбиді. 1 тапсырма: (5 мин) Сөздікпен жұмыс: Ex .6 p.7(let`s listen) |
Формативті бағалау Смайликтер арқылы бағалау |
Smiles1 ғаламтор желісі, видео материалдар, сөздік кітаптар, маркер, фломастерлер А4, А3 |
||||
|
10 мин |
Game: І- Charlie`s family “Family tree” ІІ- Liam`s family “Family tree” |
|
|
||||
|
Сергіту сәті 2мин |
Children are you tired? Stand up let`s doing physical exercises |
|
Head, Shoulders, Knees & Toes - Exercise Song For Kids |
||||
|
Аяқталуы: 3 мин |
Есте сақтау қабілетін дамыту мақсатында тақырыпқа сай суреттерді бояту. 2 тапсырма: Кітаппен жұмыс: Ex.4 at p.6 (draw and say) (3мин) Модуль №1 Үй тапсырма: Жаңа сөздерді жаттау |
Формативті бағалау |
|
||||
|
Қосымша ақпарат |
Ғаламтор деректері |
|
|||||
|
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілетті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? |
Бағалау – оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? |
Пәнаралық байланыс қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ – мен байланыс Құндылықтардағы байланыс |
|
||||
|
Ойтүрткі сұрақтар арқылы тапсырмаға қарай бағдарлаймын. Қабілетті балаларға ойтолғау жасауды, ауызекі сойлеп, оқи алуға дағдыландырамын |
|
Слайдтар,сөздік жұмысы,ғаламтор деректері, видео Информатика, сурет пәнаралық байланысы |
|
||||
|
Рефлексия Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарланған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? |
|
|
|
|
|
||
|
Бүгінгі сабақта оқушылар ағылшын тілінде жаңа сөздерді қызыға қайталады. Оқушыға арналған оқулықтан суретін бояу арқылы, отбасы мүшелерінің аттарын есте сақтауға тырысты. Тақырыпқа қатысты сұрақтарды өз деңгейінде жауап бере алды. |
|
||||||
|
Қорытынды бағамдау: «my family» тақырыбы. Түсіндіру, талдау, сұрақ – жауап, постермен жұмыс, кітаппен жұмыс, жеке, жұппен, топпен жұмыс. |
|||||||
шағым қалдыра аласыз













