|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Сөзбе-сөз (ортақ тақырыптары: "Менің мектебім", "Менің туған жерім") |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Мультфильм құру үшін спрайттарды басқару |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.4.2.2 пернетақтадан спрайтты басқаруды ұйымдастырады |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Пернетақтадан спрайтты басқаруды ұйымдастыру; |
|||
|
БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ ҚҰНДЫЛЫҒЫ |
• Мінез-құлық нормаларын білу және оларды сақтаудың маңызын түсіну • Командада жұмыс істей білу • Басқалармен бірлескен жұмыстың нәтижесін қорғай білу |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2. Психологиялық ахуал
3. Конфет түстері арқылы топқа бөлу
3. «Бумеранг» әдісі арқылы оқушылар топ болып, үй жұмысын қайталайды Әр топ мүшелері тақырып бойынша сұрақтар құрастырады. Сұрақтарын келесі топқа береді. Олар сол сұрақтарға жауап береді. Оқушылардың барлығы да қатысады Дескриптор: - Үй тапсырасы бойынша сұрақтарға жауап береді |
1.Мұғаліммен амандасады. 2. Бір-біріне ақ тілек айтады 3. Конфет түстері арқылы топқа бөлінеді 3. Оқушылар үй тапсырмасы бойынша сұрақтарға жауап береді |
ҚБ смайлик әдісі
|
Оқулық «Арман ПВ» Түрлі конфеттер |
|
Сабақтың ортасы 30 мин |
Жаңа сабақты түсіндіру
Топтық жұмыс 1-тапсырма «Ой қозғау» әдісі
Дескриптор: -Мысықты пернетақтадан басқаруға қажетті командалар қай блокта орналасқанын табады Жұптық жұмыс 2 -тапсырма «Көршіңізге айтыңыз» «Көршіме айтамын» әдістемесі арқылы жұптарынмен жұмысты орындап, кестені толтырады, керекті мәліметті дәптерге жазады
Дескриптор: -Берілген блоктардың қызметін дәптерге жазады Жеке жұмыс. 3-тапсырма «Миға шабуыл» әдісі арқылы тапсырманы орындау
Дескриптор: -Scratch программасын іске қосады -Мысықтың скриптісін құрады -Қуыршақ пен доптың скриптісін құрады Сергіту сәті
«Мен таптым» әдісі EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма
Дискриптор Берілген тапсырманы түсініп оқиды Сабақты қорытындылау. 4-тапсырма
Дескриптор: - Сенсорлар блогындағы пернелердің қызметін зерттейді |
1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды 3-тапсырманы орындайды Сергіту сәтін жасайды Тапсырманы орындайды 4-тапсырманы орындайды |
ҚБ «Жарайсыңда» «бәрекелді» «керемет» Коментарий арқылы бірін-бірі бағалау Бас бармақ арқылы бірін –бірі бағалайды Смайлик арқылы
От шашу арқылы |
А-4 парақшасы, оқулық Жұмыс дәптер Ноутбук, оқулық Тапсырма |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
2.Кері байланыс: Тазалық
|
Өзін-өзі бағалау. |
|
Слайд/плакат |
|
Үй тапсырмасы |
&15оқу. 64-67 беттер |
|
|
|
жүктеу мүмкіндігіне ие боласыз
Бұл материал сайт қолданушысы жариялаған. Материалдың ішінде жазылған барлық ақпаратқа жауапкершілікті жариялаған қолданушы жауап береді. Ұстаз тілегі тек ақпаратты таратуға қолдау көрсетеді. Егер материал сіздің авторлық құқығыңызды бұзған болса немесе басқа да себептермен сайттан өшіру керек деп ойласаңыз осында жазыңыз
Мультфильм құру үшін спрайттарды басқару
Мультфильм құру үшін спрайттарды басқару
|
Қысқа мерзімді жоспары |
||||
|
Бөлім |
Сөзбе-сөз (ортақ тақырыптары: "Менің мектебім", "Менің туған жерім") |
|||
|
Педагогтың аты-жөні |
|
|||
|
Күні |
|
|||
|
Сынып: 2 |
Қатысушылар саны |
|
Қатыспағандар саны |
|
|
Сабақтың тақырыбы: |
Мультфильм құру үшін спрайттарды басқару |
|||
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары |
2.4.2.2 пернетақтадан спрайтты басқаруды ұйымдастырады |
|||
|
Сабақтың мақсаты: |
Пернетақтадан спрайтты басқаруды ұйымдастыру; |
|||
|
БІРЛІК ЖӘНЕ ЫНТЫМАҚ ҚҰНДЫЛЫҒЫ |
• Мінез-құлық нормаларын білу және оларды сақтаудың маңызын түсіну • Командада жұмыс істей білу • Басқалармен бірлескен жұмыстың нәтижесін қорғай білу |
|||
Сабақтың барысы:
|
Сабақтың кезені/ уақыт |
Педагогтың әрекеті |
Оқушының әрекеті |
Бағалау |
Ресурстар |
|
Сабақтың басы 10 мин |
1.Оқушылармен амандасу. 2. Психологиялық ахуал
3. Конфет түстері арқылы топқа бөлу
3. «Бумеранг» әдісі арқылы оқушылар топ болып, үй жұмысын қайталайды Әр топ мүшелері тақырып бойынша сұрақтар құрастырады. Сұрақтарын келесі топқа береді. Олар сол сұрақтарға жауап береді. Оқушылардың барлығы да қатысады Дескриптор: - Үй тапсырасы бойынша сұрақтарға жауап береді |
1.Мұғаліммен амандасады. 2. Бір-біріне ақ тілек айтады 3. Конфет түстері арқылы топқа бөлінеді 3. Оқушылар үй тапсырмасы бойынша сұрақтарға жауап береді |
ҚБ смайлик әдісі
|
Оқулық «Арман ПВ» Түрлі конфеттер |
|
Сабақтың ортасы 30 мин |
Жаңа сабақты түсіндіру
Топтық жұмыс 1-тапсырма «Ой қозғау» әдісі
Дескриптор: -Мысықты пернетақтадан басқаруға қажетті командалар қай блокта орналасқанын табады Жұптық жұмыс 2 -тапсырма «Көршіңізге айтыңыз» «Көршіме айтамын» әдістемесі арқылы жұптарынмен жұмысты орындап, кестені толтырады, керекті мәліметті дәптерге жазады
Дескриптор: -Берілген блоктардың қызметін дәптерге жазады Жеке жұмыс. 3-тапсырма «Миға шабуыл» әдісі арқылы тапсырманы орындау
Дескриптор: -Scratch программасын іске қосады -Мысықтың скриптісін құрады -Қуыршақ пен доптың скриптісін құрады Сергіту сәті
«Мен таптым» әдісі EБҚЕ бар балалар үшін тапсырма
Дискриптор Берілген тапсырманы түсініп оқиды Сабақты қорытындылау. 4-тапсырма
Дескриптор: - Сенсорлар блогындағы пернелердің қызметін зерттейді |
1-тапсырманы орындайды 2-тапсырманы орындайды 3-тапсырманы орындайды Сергіту сәтін жасайды Тапсырманы орындайды 4-тапсырманы орындайды |
ҚБ «Жарайсыңда» «бәрекелді» «керемет» Коментарий арқылы бірін-бірі бағалау Бас бармақ арқылы бірін –бірі бағалайды Смайлик арқылы
От шашу арқылы |
А-4 парақшасы, оқулық Жұмыс дәптер Ноутбук, оқулық Тапсырма |
|
Сабақтың соңы 5 мин |
2.Кері байланыс: Тазалық
|
Өзін-өзі бағалау. |
|
Слайд/плакат |
|
Үй тапсырмасы |
&15оқу. 64-67 беттер |
|
|
|
шағым қалдыра аласыз




























