Материалдар / Мынау - мектеп
МИНИСТРЛІКПЕН КЕЛІСІЛГЕН КУРСҚА ҚАТЫСЫП, АТТЕСТАЦИЯҒА ЖАРАМДЫ СЕРТИФИКАТ АЛЫҢЫЗ!
Сертификат Аттестацияға 100% жарамды
ТОЛЫҚ АҚПАРАТ АЛУ

Мынау - мектеп

Материал туралы қысқаша түсінік
1-ші сыныпқа арналған қосымша сабақ жоспары
Авторы:
22 Қазан 2023
220
3 рет жүктелген
Материал тегін
Тегін турнир Мұғалімдер мен Тәрбиешілерге
Дипломдар мен сертификаттарды алып үлгеріңіз!
Бұл бетте материалдың қысқаша нұсқасы ұсынылған. Материалдың толық нұсқасын жүктеп алып, көруге болады
logo

Материалдың толық нұсқасын
жүктеп алып көруге болады

Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы

Тараз қаласының білім бөлімінің Әлихан Бөкейханов атындағы №1 гимназиясы» КММ

(білім беру ұйымының атауы)

Қысқа мерзімді жоспар

Бөлім:

Менің мектебім

Педагогтің аты-жөні

Асилдин Ә.Е

Күні:


Сынып:

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Мынау – мектеп

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

1.2.3.1 сұхбаттасының не туралы айтқанын түсіну және үлгі бойынша жауап беру;

1.5.1.1* мұғалімнің қолдауымен заттың атын білдіретін сөздерді ауызша тілде қолдану.

Сабақтың мақсаты

Барлық оқушылар орындай алады: мұғалімнің қолдауымен заттың атын білдіретін сөздерді ауызша тілде қолдана алады

Оқушылардың көпшілігі орындай алады: мұғалімнің қолдауымен заттың атын білдіретін сөздерді ауызша тілде қолдана алады

Кейбір оқушылар орындай алады: сұхбаттасының не туралы айтқанын түсіну және үлгі бойынша жауап бере алады

Бағалау критерийі

  • хабарлау, сұрау мақсатында баяу және анық айтылған сөзді зейін қойып тыңдайды, түсіне алады

  • хабарлау, сұрау мақсатында баяу және анық айтылған сөзді зейін қойып тыңдап, түсініп және тиісінше іс-әрекет жасай алады

  • сұхбаттасының не туралы айтқанын түсіну және үлгі бойынша жауап бере алады

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Басы































Ортасы



















Соңы

Ұйымдастыру кезеңі.

Амандасу. Өткен сабақ-ты қайталау. Үй тапсырмасы.

Жағымды психологиялық ахуал қалыптастыру.

өлең жолдарын қайталатады.

Сергіту сәті.

1 дегенде тұрайық,
2, 3, 4 – алақанды соғайық,
Оң жаққа бұрылып,
Сол жаққа бұрылып,
Бір отырып, бір тұрып,
Біз жүгіріп алайық.
5 дегенде асықпай,
Орнымызды табайық.

Мұғалім оқушыларға өлең жолдарын қайталатады.

Сабақтың тақырыбы және мақсатымен таныстыру.


Сөздікпен жұмыс.

Тақырыпқа байланысты жаңа сөздермен танысады.

Қандай? – какой

Әдемі – красивый

Үлкен – большой

Кішкентай – маленький


Айтылым. Тыңдалым. Мұғалімнің қолдауымен заттың атын білдіретін сөздерді қайталайды. Үлгі бойынша сөйлеседі. сұхбаттасының не туралы айтқанын түсіну және үлгі бойынша жауап береді.

Дескриптор:

  • Мұғалімнің қолдауымен заттың атын білдіретін сөздерді қайталайды

  • Үлгі бойынша сөйлеседі

  • сұхбаттасының не туралы айтқанын түсіну және үлгі бойынша жауап береді

Жазылым. Жұмыс дәптердегі тапсырмаларды толықтыр .

Дескриптор:

  • Жұмыс дәптердегі тапсырмаларды толықтыра алады

Сергіту сәті.

Айтылым

Сұраққа жауап бер.

Дескриптор:

  • Сұрақтарға жауап береді


Үй тапсырмасы:

Бір-біріне жақсы тілектер айтады.
















Бөлімге байланысты жаңа сөздерді қайталады.


Мұғалімнің қолдауымен заттың атын білдіретін сөздерді қайталайды. Үлгі бойынша сөйлеседі














Жұмыс дәптердегі тапсырмаларды толықтырады.



Сұрақтарға жауап береді








Мұғалімнің ауызша кері байланысы













Мұғалімнің ауызша кері байланысы

«Шапалақ» әдісі

















«Бас бармақ» әдісі





Шапалақ» әдісі







Интербелсенді тақта, стикерлер, оқулық









































Ресми байқаулар тізімі
Республикалық байқауларға қатысып жарамды дипломдар алып санатыңызды көтеріңіз!